Pora na przygodę! (2010-) serial TV

Adventure Time with Finn and Jake

plakat - Pora na przygodę! (2010)

nagrody

(41)
  • wygrane: 11
  • nominacje: 30

Filmweb

nominacje: 1
2015nominacja
Nagroda Filmwebu
Najlepszy serial za sezon szósty

Emmy

wygrane: 7 | nominacje: 6
2017 Emmywygrana
Emmy
Najlepszy krótkometrażowy program animowany za odcinek "Islands Part 4: Imaginary Resources"
2016 Emmywygrana
Emmy
Najlepsze indywidualne osiągnięcie w animacji Jason Kolowski za odcinek "Bad Jubies"
Najlepsze indywidualne osiągnięcie w animacji Tom Herpich za odcinek "The Dark Cloud (Stakes Part 8)"
nominacja
Emmy
Najlepszy krótkometrażowy program animowany za odcinek "Hall of Egress"
2015 Emmywygrana
Emmy
Najlepsze indywidualne osiągnięcie w animacji Tom Herpich za odcinek "Walnuts & Rain"
Najlepszy krótkometrażowy program animowany za odcinek "Jake The Brick"
2014 Emmywygrana
Emmy
Najlepsze indywidualne osiągnięcie w animacji Nick Jennings za odcinek "Wizards Only, Fools"
nominacja
Emmy
Najlepszy krótkometrażowy program animowany za odcinek "Be More"
2013 Emmywygrana
Emmy
Najlepsze indywidualne osiągnięcie w animacji Andy Ristaino za odcinek "Puhoy"
nominacja
Emmy
Najlepszy krótkometrażowy program animowany za odcinek "Simon & Marcy"
2012nominacja
Emmy
Najlepszy krótkometrażowy program animowany za odcinek "Too Young"
2011nominacja
Emmy
Najlepszy krótkometrażowy program animowany za odcinek "It Came From The Nightosphere"
2010nominacja
Emmy
Najlepszy krótkometrażowy program animowany Brian A. Miller, Curtis Lelash, Derek Drymon, Fred Seibert, Jennifer Pelphrey, Kelly Crews, Kent Osborne, Larry Leichliter, Merriwether Williams, Pendleton Ward, Rob Sorcher, Rob Swartz, Timothy McKeon Kevin Kolde i Won Dong Kun za odcinek "My Two Favorite People"

Teen Choice

nominacje: 3
2015nominacja
Teen Choice
Ulubiony telewizyjny program animowany
2014nominacja
Teen Choice
Ulubiony telewizyjny program animowany
2013nominacja
Teen Choice
Ulubiony telewizyjny program animowany

Annie

wygrane: 3 | nominacje: 15
2017 Anniewygrana
Annie
Najlepszy animowany program telewizyjny dla dzieci za odcinek "Bad Jubies"
nominacja
Annie
Najlepsze indywidualne osiągnięcie: reżyseria animowanej produkcji telewizyjnej Kirsten Lepore za odcinek "Bad Jubies"
Najlepsze indywidualne osiągnięcie: scenografia w animowanej produkcji telewizyjnej Jason Kolowski za odcinek "Bad Jubies"
2016nominacja
Annie
Najlepsze indywidualne osiągnięcie: scenariusz animowanej produkcji telewizyjnej Adam Muto, Jack Pendarvis, Jillian Tamaki, Kent Osborne, Pendleton Ward za odcinek "The Diary"
Najlepsze indywidualne osiągnięcie: storyboarding w animowanej produkcji telewizyjnej Tom Herpich za odcinek "Walnuts & Rain"
2015nominacja
Annie
Najlepszy animowany program telewizyjny dla dzieci
Najlepsze indywidualne osiągnięcie: reżyseria animowanej produkcji telewizyjnej Eun Young Choi, Masaaki Yuasa
2014 Anniewygrana
Annie
Najlepszy animowany program telewizyjny dla dzieci
Najlepsze indywidualne osiągnięcie: dubbing w animowanej produkcji telewizyjnej Tom Kenny
nominacja
Annie
Najlepsze indywidualne osiągnięcie: montaż w produkcji telewizyjnej Paul Douglas (IV)
Najlepsze indywidualne osiągnięcie: scenografia w animowanej produkcji telewizyjnej Nick Jennings Sandra Calleros, Teri Shikasho, Ron Russell (II) i Martin Ansolebehere
2013nominacja
Annie
Najlepszy animowany program telewizyjny dla dzieci za odcinek "Princess Cookie"
Najlepsze indywidualne osiągnięcie: scenografia w animowanej produkcji telewizyjnej Nick Jennings Martin Ansolabehere, Sandra Calleros, Ron Russell (II), Santino Lascano, Derek Hunter (III) i Catherine Simmonds za odcinek "The Hard Easy"
Najlepsze indywidualne osiągnięcie: storyboarding w animowanej produkcji telewizyjnej Cole Sanchez i Rebecca Sugar za odcinek "Lady & Peebles"
Najlepsze indywidualne osiągnięcie: storyboarding w animowanej produkcji telewizyjnej Tom Herpich i Skyler Page za odcinek "Goliad"
2012nominacja
Annie
Najlepsza animowana produkcja specjalna
Najlepsze indywidualne osiągnięcie: storyboarding w animowanej produkcji telewizyjnej Rebecca Sugar
2011nominacja
Annie
Najlepszy animowany program telewizyjny dla dzieci

Critics’ Choice Television

nominacje: 3
2014nominacja
Critics’ Choice Television
Najlepszy serial animowany
2013nominacja
Critics’ Choice Television
Najlepszy serial animowany
2012nominacja
Critics’ Choice Television
Najlepszy serial animowany

Kids Choice

nominacje: 2
2015nominacja
Sterowiec
Ulubiona kreskówka
2014nominacja
Sterowiec
Ulubiona kreskówka

Złote Szpule

wygrane: 1
2013wygrana
Złota Szpula
Najlepszy montaż dźwięku w telewizyjnym filmie animowanym - dialogi, technika ADR, efekty i imitacje dźwiękowe za odcinek "Card Wars"
zgłoś kilka poprawek