PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=802438}

Przejście

The Passage
6,6 1 187
ocen
6,6 10 1 1187
Przejście
powrót do forum serialu Przejście

Serial oparty na trylogii Justina Cronina: Przejście, Dwunastu i Miasto Luster( czeka na wydanie).

W tajnej bazie armii amerykańskiej w Kolorado trwają badania nad rzadkim wirusem z boliwijskiej dżungli wydłużającym życie i zwiększającym siłę fizyczną. Ubocznym skutkiem jego działania jest przemiana ludzi w wampiry, wobec których wojsko ma własne plany: nowy gatunek wydaje się doskonałą bronią biologiczną. Agent FBI Brad Wolgast otrzymuje zadanie: dostarczyć dwunastu czekających na egzekucję skazańców do eksperymentu wszczepienia wirusa. W ostatniej fazie „Projektu Noe” wirus ma zostać podany małemu dziecku. Wolfgast zawozi do Kolorado porzuconą przez matkę sześcioletnią Amy Harper Bellafonte. W agencie budzą się wyrzuty sumienia; pomiędzy nim a dziewczynką tworzy się silna więź. Niespodziewanie zarażeni wirusem, zwani wirolami, wydostają się na wolność, zaś kraj ogarnia epidemia

Leesha

serdeczne dzięki!!-nie muszę już nawet próbować to-to ,,oglądac''!!

użytkownik usunięty
stan_lego

A wg mnie ogląda się fajnie. Tzn nie nudzi i całokształt dla mnie zdaje się mieć lepszy poziom niż np. kwarantanna, wirus i parę innych podobnych. Spodobała mi się relacja między agentem a dziewczynką, mała świetnie gra imo.

zgadzam się, ta wieź jest odczuwalna a akcja rozwija się w dobrym tempie, wiadomo że w końcu zacznie się rzeźnia, ale historia i każdy z bohaterów ma dobrą "podbudówkę". oglądam teraz 3 odcinek i czekam na nastepne

Leesha

Niestety fabuła nie trzyma się kupy, Cały pomysł twórców upada w szóstym odcinku, kiedy okazuje się, że wszyscy zarażeni nie mają prawa istnieć.

ocenił(a) serial na 6
Leesha

Matka zmarła z przedawkowania, nie porzuciła Amy.

zielonooka19805

Bardzo prosiłabym, żebyś przeczytała mojego posta ze zrozumieniem, jak również spojrzała na datę jego publikacji. Gdybyś miała dalej problemy z czytaniem ze zrozumieniem, to:

1. Był to pierwszy post pod serialem,
2. Dodany 3 sierpnia 2018, czyli nie wiedziałam jak scenarzyści zaadoptują powieść,
3. W książce matka porzuca Amy u sióstr ze Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia.

ocenił(a) serial na 6
Leesha

A więc sprostuję. W serialu matka Amy zmarła. Gdybyś dodała w poście, że jest to opis książki a nie serialu to bym nie dodawała wzmianki. Pozdrawiam serdecznie- osoba mająca problemy z czytaniem :)

zielonooka19805

Jeżeli serial był w produkcji to chyba logiczne , ze mogłam dodać tylko opis książki, zwłaszcza że wymieniłam wszystkie trzy tytuły trylogii...

ocenił(a) serial na 6
zielonooka19805

Akorad czytam książkę i według ksiazki matka Ami zostawiła w klasztorze u zakonnic

ocenił(a) serial na 6
Monika_Karolak

To jest forum na temat serialu a nie książki. Ewentualnie można porównać książkę po obejrzeniu serialu i porównać. To jest Filmweb. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones