PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489795}

Przygody Merlina

Merlin
7,4 37 368
ocen
7,4 10 1 37368
Przygody Merlina
powrót do forum serialu Przygody Merlina

http://www.youtube.com/watch?v=lM2xOcXDDu8
powstała strona moremerlin.com... Jeśli film zdobędzie 3 miliony wyświetleń, to BBC wyprodukuje
kolejny sezon serialu. Nie pozostaje nam nic innego jak zachęcić do rozsyłania linku, do dzieła!

MegaTM

czy to jest 100 procentowa informacja ze jesli bedzie 3mln wejsc to stacja BBC zrobi 6 sezon? z kad to wiadomo???

ocenił(a) serial na 6
rita111

tak pisze na ich stronie internetowej, czy to prawda, raczej zapytaj ich - adres strony masz w opisie linku.

ocenił(a) serial na 10
MegaTM

ja pytałam :D na fb bo tam tez jest stronka more merlin ;) właściwie na każdym portalu społecznościowym jest more merlin xd tak to prawda to nadal aktualne xd damy radę 3 miliony to pikuś wchodzicie na to codziennie jak ja a uda się ;)

more_me

no to super ciesze sie strasznie :) jestem pewna ze sie uda juz nie moge sie doczekac , to do dzieła ogladamy filmik :)))

ocenił(a) serial na 9
rita111

Na pewno się nam uda! Jejku ale to by było wspaniałe gdyby powstał 6 sezon. Więcej Merlina! Więcej Artura! Podoba mi się ten pomysł :)

Magic14

mi rowniez sie podoba juz nie moge sie doczekac :) wiec wchodzmy na filmik caly czas codziennie he zachecajmy znajomych im wiecej osob tym szybciej uda man sie zebrac 3 miliony wejsc :)

MegaTM

jaki to link żeby codziennie dodawać żeby powstała 6 seria merlina bo to super serial?

ocenił(a) serial na 6
dominika0020

jest w temacie - jest 350 tys wyswietlen, a mamy dobic do 3 mln to wtedy zrobia nowa serie lub reboota ;)

ocenił(a) serial na 6
MegaTM

dawno sie w ten temat nie zaglebialem, moge sprawdzic czy cos ruszylo w kwestii nowych produkcji lub popytac. tutaj drugi jest podany na samym dole https://www.youtube.com/watch?v=sca6f5Hll5k

MegaTM

Jak można nabijać oglądalność? Czy można tylko raz dziennie z jednego IP, czy ile wlezie? Kurcze, strasznie powoli się nabija, chyba tylko 50 dziennie, czy to na pewno ogólnoświatowy ruch? 3 mln to jednak trochę dużo... Może niektórzy jeszcze nie wiedzą i przydałoby się powklejać link do tego filmiku pod innymi filmikami z udziałem Merlina i Artura?

ocenił(a) serial na 6
alaZpodhala

1 IP na dobę... ale jak wejdziesz z innego konta youtube to liczy sie jako inne wejscie ;)

MegaTM

czyli jak wejde na ten filmik na innym koncie niz swoje to beda sie wtedy doliczac wejscia mimo ze z tego samego kompa??

alaZpodhala

no wlasnie zgadzam sie z tym ze jak na popularnosc merlina to malo tych wejsc jest w ciagu dnia mysle ze duzo osob o tym niewie chociaz w sumie ten filmik i informacja o nim sa praktycznie wszedzie na wszystkich portalach spolecznosciowych i forach no niewiem moze to dobry pomysl zeby ten link powklejac zeby wiecej ludzi sie dowiedzialo bo do 3 milionow to jeszcze bardzo daleka droga

ocenił(a) serial na 6
rita111

hm faktycznie, jak ktos zna jakies fora o roznych serialach to tam zalozyc podobny temat i zachecic do obejrzenia :) tez sie dziwie, ze tak malo wyswietlen, ale co poradzic ;) ludzie wola ogladac glupie rzeczy typu parodia mam talent po 7 mln wyswietlen czy SA Wardege latajacego w przebraniu po stolicy :D

MegaTM

no niestety masz racje . no nic zostaje nam tylko ogladanie filmiku codziennie i podawanie linkow na roznych stronach . wiec do roboty he :)

ocenił(a) serial na 6
rita111

na otuche masz taki filmek ;) http://www.youtube.com/watch?v=ynclQbw82ww

MegaTM

dzieki wielkie a filmik swietny tylko szkoda ze pozegnalny hehe:)

rita111

hej mieliscie racje podalam informacje o filmiku na roznych stronkach i tez pod filmikami youtube z merlinem i rzeczywiscie jest duzo osob ktore chetnie by sie do tego dolaczyly tylko o tym wogole nie wiedzieli

ocenił(a) serial na 7
MegaTM

Hej :D Jestem wielką fanką Merlina i również chcę aby powstał 6 sezon , dlatego też w oglądanie filmiku zaangażowałam również swoich znajomych ;) Mi również wydaje się , że wiele osób nie wie o tym filmiku. Może dobrym pomysłem byłoby zamieszczenie linku do niego i krótkiej informacji o całej akcji w komentarzu na głównej stronie Merlina na facebooku? Ja niestety nie mam tam konta, ale jeżeli ktoś by się zdecydował mogłoby to wypalić :D W końcu tam jest ok. milion fanów :D Warto też chyba pisać aby ludzie na ten filmik wchodzili codziennie bo wydaje mi się że chyba nie wszyscy znając życie na ten pomysł wpadną :) Razem damy radę przywrócić Merlina :D:D

Magicis

Ja mam na facebooku 3 strony zwiazane z merlinem ale tam juz wiedza o tym filmiku i akcji chyba ze mowisz o jeszcze jakiejs innej stronie ??? no ja to info podalam na roznych forach serialowych nie tylko zwiazanych z merlinem i pisalam zeby wchodzili codziennie wlasnie na to bo jak dla mnie to strasznie malo jest tych wejsc . Jest duzo osob ktore tez lubia merlina i chetnie sie dolacza tylko o tym nie wiedza i warto podawac link do tego filmiku na youtube pod innymi filmikami z merlinem to moze te wejscia jakos szybciej sie uzbieraja :)

ocenił(a) serial na 7
rita111

Hej chodziło mi o stronę Merlin - Official na facebooku, bo tam jest ponad milion fanów :) Można by było tam napisać w komentarzu pod ostatnią notatką . Albo ewentualnie wysłać osobom, które obserwują tą stronę maila na facebooku jeżeli jest w ogóle taka możliwość (wybacz, ale się niezbyt orientuję :D, bo rzeczywiście jak na popularność Merlina na całym świecie to mało tych wyświetleń ;(

Magicis

okey ja sprobuje znalesc te stronke na facebooku i zobaczymy moze uda mi sie tam umiescic info o tym filmiku jesli jeszcze go tam niema . Ja jestem bardzo zdziwiona ze tak malo jest tych wejsc myslalam ze bd to szybciej szlo :(

ocenił(a) serial na 7
rita111

No właśnie ja też jestem bardzo zdziwiona tak małą liczbą odsłon, ale sama się przyznam że o tym filmiku dowiedziałam się zaledwie kilka dni temu , więc pewnie takich osób jest więcej. Jakby Ci się coś udało to napisz :)

Magicis

no dlatego trzeba udostepniac ten filmik zeby informowac wiecej osob ostatnio na youtube pisalam o tym i tez kolejna osoba pisala ze sie chetnie przylaczy a poprostu o tym nie wiedziala wczesniej . No udalo mi sie wejsc na ta strone co pisalas i pod najwczesniejsza notka napisalam komentarz to znaczy wstawilam ten filmik o merlinie i krotkie info :)

użytkownik usunięty
Magicis

ja nie kumam, ten filmik ma strasznie malo wyświetleń a ma mieć ile, 3 miliony? od kiedy ta akcja trwa?

tak dokladnie 3 miliony ma miec niestety to duzo, a wyswietlen rosnie chyba okolo 50 na dzien to juz wogole dramat malo jak niewiem mimo ze merlin ma fanow mnostwo w polsce i za granica dlatego ja mysle ze duzo osob o tym niewie i dlatego tak malo tych wejsc jest

filmik powstal jakies 6 miesiecy temu ale nie dawno to zostalo tak rozpowszechnione jak teraz jest

użytkownik usunięty
rita111

Ta akcja jest nadal aktualna, tzn. będzie się tak ciągnąć aż nie dobijemy do 3 mln? Staram się wchodzić na ten filmik codziennie, ale zazwyczaj jak wchodzę to wydaje mi się, jakby ta liczba wejść się w ogóle nie powiększała :/ Nadal rozpowszechniacie i poinformowaliście już strony, tak tylko pytam? :)
Musimy walczyć o 6 sezon ! Mam nadzieję, że wkrótce dobijemy do 3 mln... :)

powiem tak ciezko mi jest powiedziec czy to jest nadal aktualne ze jak uzbieramy 3 mln to zrobia 6 sezon bo sama juz niewiem , wczesniej myslalam ze to pewna informacja bo tak pisaly te osoby co stworzyly te strone , ale jakis czas temu byla informacja od chlopaka ktory podobno napisal do BBC i mu odpisali mniej wiecej ze narazie nie planuja nakrecenia 6 sezonu takze juz niewiem co jest prawda a co nie . W kazdym razie ja nadal wchodze tez na ten filmik codziennie bo mi to nic nie szkodzi i zobaczymy co bedzie narazie do 3 mln to i tak daleka droga

ocenił(a) serial na 6
MegaTM

tu tez - juz 135 tysiecy! http://youtube.com/watch?v=sca6f5Hll5k

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones