PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556595}

Rodzina Borgiów

The Borgias
7,8 36 821
ocen
7,8 10 1 36821
5,8 4
oceny krytyków
Rodzina Borgiów
powrót do forum serialu Rodzina Borgiów

3 sezon

ocenił(a) serial na 7

... idą mi jak krew z nosa.
Serial stał się nudny, a wątek kazirodczy wygląda koślawo w interpretacji aktorów.
Nie ukrywam, moją największą sympatią cieszył się Juan Borgia - dziwkarz, narkoman i tchórz (przynajmniej jeśli chodzi o wersję serialową). On przynajmniej wprowadzał jakiś chaos swoim nieprzewidywalnym zachowaniem: raz był do rany przyłóż a innym razem zachowywał się jak totalny idiota.
Chyba wszystkie najciekawsze wątki skończyły się na drugim sezonie. Jakoś potyczki na lini Cezar - Katerina Sforca nie iskrzą...

Gdyby chociaż serial trzymał się prawdy historycznej (no, dla wrażliwych, pomińmy kwestię wieku Lukrecji)...

diana6echo

Ja na kolejne odcinki seronu 1-2 czekalam jak diabel na duszę. 3 sezon to jakaś masakra. Rozciąganie na silę niektorych watków, postacie jakby straciły "ogień"... szkoda jednak że HBO zrezygnowało z kolejnych sezonów

ocenił(a) serial na 7
majeranek2013

Dokładnie... może gdyby twórcy zajęli się bardziej polityką i najazdem innowierców, zamiast bazować na tanie sensacji "z kim Lukrecja teraz pójdzie do łóżka?". Serial został bzdurnie zakończony.
Albo pojawienie się i nagłe zniknięcie malarki/rzeźbiarki - co się stało?

diana6echo

serial zostal właściwie urwany... może gdyby zrobili jeszcze jeden sezon, mogliby to zakończyc jak należy.

Co do Twojego pytania- nie jestem w stanie Ci odpowiedziec, bo dalszych odcinków nie ogladałam już tak uważnie.

Serial miał śwetny potencjał, niestety został on zmarnowany

ocenił(a) serial na 7
majeranek2013

No z tą malarko/rzeźbiarką jest dokładnie tak jak napisałam - zniknęła i już się nie pojawiła. Nic, zero, null.

diana6echo

szkoda gadać. Zmarnowali dobry pomysł na serial. Wiele watków pozostalo bez odpowiedzi.

ocenił(a) serial na 8
majeranek2013

ja najbardziej żałuje tego, że skończyli serial na 3 sezonach ... gdyż każdy kto interesuje się rodziną Borgiów, wie tak naprawdę, że najlepsze było dopiero przed nami a postać Cezara dopiero się rozkręcała.

Szkoda :-/

Sawyerr

ta rodzina to kawał świetnej historii.
Mnie zaciekawiło po tym serialu pokrewieństwo katarzyny z boną sforzą :)

ocenił(a) serial na 7
diana6echo

To samo. Kiedy w 3 sezonie zabrakło Juana a skupiono się na parze Cezar-Luśka odeszła mi ochota do oglądania. Ja cierpliwy człowiek jestem, i lubię kończyć co zaczęłam, ale w przypadku ostatniego sezonu Borgiów odpadłam około 5 odcinka. I nie zdziwiło mnie, że serial został skasowany. Po takiej końcówce 2 sezonu, tak spieprzyć, za przeproszeniem, ten serial, to scenarzyści zasłużyli sobie na kasację.

ocenił(a) serial na 7
Kasiek_haz

Serial stracił swój ogień, tempo. Do ulubionych postaci mogę zaliczyć Króla Francji rozkochanego w destrukcji kurdupla czy Księcia Alfonso i jego szalony śmiech :D Genialne postaci, rewelacyjnie zagrane. Marnotrawstwo.

ocenił(a) serial na 7
diana6echo

Ale tak to jest jak się idzie na łatwiznę. Jeszcze przed premierą twórcy upierali się, że nie będą pokazywać kazirodczego związku Cezara i Luśki. Ale, pod naciskiem fanów (fanek) zdanie zmienili i to ich zgubiło. Temu nie szkoda mi Borgiów. Juana i tak już nie było, Micheletto coraz mniej, z Ironsem nie wiedzieli co zrobić. Jeśli o mnie chodzi - żadna strata.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones