PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=132771}
6,2 18 333
oceny
6,2 10 1 18333
6,7 3
oceny krytyków
Rodzina zastępcza plus
powrót do forum serialu Rodzina zastępcza plus

Proponuję zrobić miniplebiscyt na najlepszych i najgorszych członków obsady Rodziny Zastępczej. Umówmy się, że każdemu przypadają 3 głosy dla najlepszych i 3 dla najgorszych - numerem 1 oznaczamy najlepszego/najgorszego, kolejne 2 miejsca również wg kolejności.

Oto moje głosy:

NAJLEPSZY AKTOR RODZINY ZASTĘPCZEJ

1. Piotr Fronczewski (Jacek Kwiatkowski)
2. Tomasz Dedek (Jędrula)
3. Sergiusz Żymełka (Filip Kwiatkowski)


NAJGORSZY AKTOR RODZINY ZASTĘPCZEJ

1. Aleksander Ihnatowicz (Romek) (!!!)
2. Aleksandra Szwed (Eliza)
3. Hanna Śleszyńska (Jadzia)


Kilka słów komentarza:

Zabrakło mi w miejscach dla najlepszych jeszcze dwóch pozycji, dodałbym Gabrielę Kownacką (Anię Kwiatkowską), która gra naprawdę b. dobrze... czasem jednak jej gra jest słabsza, jakby na siłę. Wielki plus oddałbym też Maryli Rodowicz (Uli), która aktorką nie jest, a bawi mnie chyba najbardziej ze wszystkich postaci - jest bardzo przekonująca. Jarosław Boberek (pan posterunkowy) to też klasa sama w sobie, ale moim skromnym zdaniem są lepsi w tym serialu. Co do numeru 3 na mojej liście podkreślam, że chodzi raczej o starsze odcinki. Filipek ostatnio zrobił się bardziej nijaki.

Absolutnym numerem 1 wśród najgorszych jest dla mnie Aleksander Ihnatowicz (Romek)! jego "gra" to prawdziwa tragedia. O ile w starszych odcinkach sprawiał wrażenie fajnego dzieciaka, teraz jest nie do zniesienia. Jest tak sztuczny, że aż szkoda gadać. Mówi potwornie niewyraźnie, w każdym odcinku zachowuje się jakby pierwszy raz na oczy widział kamerę i się jej bał. Aleksandra Szwed (Eliza) kiedyś grała sztucznie, przesadnie, teraz gra dziwnie. Gdy ma zagrać scenę gdzie jest na kogoś zła, wygląda to bardzo wrednie - na jej twarzy malują się denerwujące grymasy. Generalnie porażka nr 2. Porównuję ją z jej serialową "siostrą" - Zosią i stwierdzam, że ta druga (Misheel Jargalsajkhan) przez lata serialowego grania zaczęła robić to naprawdę bardzo przyzwoicie. Budzi sympatię, nie stara się być - po prostu jest. Hannę Śleszyńską (Jadzię) jako aktorskę bardzo lubię, ale w tym serialu drażni mnie niesamowicie. To raczej wina roli a'la pani Stasia z Klanu.


Czekam na Wasze typy i komentarze do moich :)

ocenił(a) serial na 9
boolion

najlepsi:
- P.Fronczewski
- T.Dedek
- J.Boberek
najgorsi:
- A.Ihnatowicz
- M.Rodowicz
- A.Szwed

gandarm

NAJLEPSZY AKTOR RODZINY ZASTĘPCZEJ

1. Jarosław Boberek (posterunkowy)
2. Hanna Śleszyńska (ciocia Jadzia)
3. Sergiusz Żymełka (Filip Kwiatkowski)


gandarm

Najlepsi
1.Jarosław Boberek
2.Aleksandra Szwed
3.Sergiusz Żymełka

Najgorsi
1.Joanna Kurowska
2.Michał Włodarczyk
3.Obydwoje z bliźniaków.

Do najlepszych dałbym jeszcze Marylę Rodowicz i Joannę Trzepiecińską

ocenił(a) serial na 1
boolion

Zgadzam się z waszymi typami i argumentacją, jedyne rzeczy do których mógłbym się przyczepić to : Boberek wraz z Fronczewskim na miejscu pierwszym, dalej aktorka która gra Alutkę na końcu Dedek, no może jeszcze na totalnym końcu zostaje Jadzia :) Kobiety rodziny Kwiatkowskicj są mi całkowicie obojętne jak kisiel, a gówniarzeria to totalna klapa, zarówno w życiu prywatnym jak i serialowym to tyle.

boolion

Najlepszy aktor :
1. Gabriela Kownacka
2. Piotr Fronczewski
3. Tomasz Dedek

Najgorszy aktor :
1. Ihnatowicz
2. Szwed
3. Śleszyńska

Tak, serialowy Romek jest strasznie. Mega sztucznie, nudno ;/
Uwielbiam, gdy na ekranie jest Gabriela Kownacka i w zasadzie tylko ze względu na nią oglądałam ten serial. Muszę niestety stwierdzić, iż "Rodzina zastępcza plus" w porównaniu do pierwszej części jest słabiuuuuutka i po paru odcinkach zaprzestałam jej oglądania.
No Maryla Rodowicz gra całkiem nieźle.
Ale te dzieciaki to koszmar... ;/

Pozdrawiam :)

ocenił(a) serial na 10
boolion

najlepsi:
1. Trzepiecińska
2. Boberek
3. Dedek/Fronczewski

najgorsi:
1.szwed
2.Michalski (dziadek kuby)
3.Mrozowska

Trudno mi wytypowac najgorszych bo bardzo lubie ten serial i nie wiedziałam kogo wybrac.

marta__09

Zgadzam sie Trzepiecinska jest najlepsza!
Ogladacie jak oni spiewaja? Tam joasia Trzepiecinska tez jest najlepsza!

boolion

Najlepsi:
1.Trzepiecińska
2.Rodowicz
3.Michalski
Najgorsi:
1.Szwed o.o
2.Ihnatowicz
3.Kownacka, strasznie sztucznie gra.

boolion

Najlepsi:
1.Piotr Fronczewski
2.Joanna Trzepiecińska
3.Maryla Rodowicz

Najgorsi:
1.Aleksandra Szwed
2.Aleksander Ihnatowicz
3.Monika Mrozowska

ocenił(a) serial na 8
maymay

Najlepsi:
1. Piotr Fronczewski
2. Jarosław Boberek
3. Tomasz Dedek

Najgorsi:
1. Aleksander Ihnatowicz
2. Monika Aleksandra Szwed
3. Monika Mrozowska

ocenił(a) serial na 6
olgwor

Najlepsi:

Kownacka, Fronczewski, Boberek, Dedek, Trzepiecińska.

Najgorsi:

Szwed, Ihnatowicz, Mrozowska.

użytkownik usunięty
boolion

Moja trójeczka najlepszych:
1.Joanna Trzepiecinska!!!
2. Gabriela Kownacka
3. Piotr Fronczewski
A najgorsi...coz...Chyba sie powstrzymam od komentarza xD

boolion

Skoro wszyscy to wszyscy - to i babcia tyz... tzn. i ja się wypowiem w temacie :) Moja lista wygląda w sposób następujący:

*/ Najlepsi:

boolion

Przepraszam za zaśmiecanie, ale przez przypadek nacisnąłem Enter i wypowiedź już poszła, a niestety cofnąć, ani wyedytować tego, co się wysłało już się niestety nie da. Tak więc raz jeszcze... :)

*/ Najlepsi:
- Piotr Fronczewski (dla mnie bezapelacyjnie) - generalnie uważam Go za jednego z najlepszych polskich aktorów, choć - może z uwagi na długą grę w tym serialu zrobił się nieco nudnawy. Mimo wszystko wciąż jest dla mnie No.1
- Tomasz Dedek
- Jarosław Boberek

*/ Najgorsi(sze):
- Maryla Rodowicz - jako piosenkarkę to może jeszcze być, ale jako aktorkę (o ile tak Ją można nazwać) w tym serialu... - gorszej już chyba nie widziałem. No, może poza numerem 2 na mojej liście...
- Joanna Trzepiecińska - choć to akurat kwestia bardziej roli, niż aktorki - gdybym miał taką żonę, jak Alutka to postawiłbym pod ścianą i ćwiczył rzucanie nożami (do niej rzecz jasna).
- Aleksandra Szwed / Misheel Jargalsajkhan - w zasadzie ex equo, choć na drobną niekorzyść tej drugiej. Obie działają mi na nerwy i rozjechałbym je walcem przy pierwszej nadarzającej się okazji.

boolion

O kurcze... dopiero teraz, po wysłaniu zauważyłem, że poza drobnymi różnicami moje typu pokrywają się z opinią gandarma. Niniejszym pragnę zaznaczyć, że zbieżność jest przypadkowa i podając swoje własne typy nie wzorowałem się na nikim :D

ocenił(a) serial na 4
cOOba

Najlepsi

1. Fronczewski
2. Boberek
3. Rodowicz

Najgorsi

1. Pedzio wielki kozak Wojtuś
2. I Ta cała zgraja tych aktorów którzy zepsuli ten serial od 156 odcinka

Choć w sumie od 100 odcinków nikt tu nie jest już śmieszny a z serialu zrobiła się gówniana obyczajówka ala M jak Miłość.

2903

Co do Twojej listy 'Najgorszych' oraz umieszczonego pod tą listą komentarza nie pozostaje mi nic innego, jak podpisać się pod Twoją wypowiedzią, oraz listą (różnica jest może taka że do Wojtusia dodałbym jeszcze tę dziewczynkę - młodą, a także całą tę Elizę i Zośkę - a zwłaszcza Zośkę - ją to nic, tylko rozjechać walcem ! Kiedyś (w pierwszej części) ten serial był zabawny i w porządku, a teraz to nawet ta kretynka Alutka zaczyna mi na nerwy działać (powiedzieć o niej, że jest głupia, jak but to mało). REASUMUJĄC: 98% racji jest w Twojej wypowiedzi, że ten serial, który kiedyś był fajny, zabawny i z przyjemnością się go oglądało teraz ciężko jest go strawić - mówię przynajmniej o sobie).

cOOba

Najlepsi:
Fronczewski, Trzepiecińska, Boberek, Dedek

Najgorsi:
prawie wszystkie dzieciaki (poza Filipem), chociaż najgorszy z nich (Romek) już nie występuje

Do grona miernot dodałbym też Majkę i Kubę, oczywiście i tak są oni znacznie lepsi niż w/w wymienieni.

W przeciwieństwie do wiele widzów nie zgadzam się, że serial zszedł na psy. Owszem, przesunięto akcenty: czasem dużo więcej dzieje się u Kosoniów niż u Kwiatkowskich, ale wg mnie czyni to serial ciekawszym. Podobają mi się też uduchowione wywody Alutki na temat sztuki, wtedy fabuła wkracza na całkiem niezły poziom intelektualny (patrz: znakomity odcinek, w którym policjant zaczął pisać wiersze). Zgadzam się, że to egoistka i zołza, ale tacy zwykle są ludzie bujający w obłokach: nie liczą się z nikim i z niczym.

Faktem jednak jest, że jakiś czas temu zaczęło scenarzystom brakować "pary". Wprowadzenie dwójki nowych dzieci odbyło się mocno na siłę, w dodatku bez pomysłu na grane przez nich postaci: właściwie upodobnione zostały do Filipa - z ich ciągłym myśleniem o tym, jak zarabiać pieniądze. Można było pokusić się o coś bardziej oryginalnego.

Dużym plusem jest wprowadzenie nowych postaci: rodziców Michała. Kurowska świetnie się sprawdza w rolach takich irytujących kobiet i tutaj to się potwierdza. Dracz też staje na wyokości zadania. Jedyne, do czego można byłoby sie przyczepić, to pewna karykaturalność obojga;
odrobinę mógłby scenarzysta przyhamować

Na koniec chciałem wypowiedzieć się na temat Jadzi: prawdą jest, że postać, którą gra, jest mało wiarygodna, bo obecnie ludzie mieszkający na wsi to inna bajka, na pewno nie są tak zacofani. Słusznie wskazał ktoś na jej podobieństwo do cioci Stasi z Klanu. Trzeba jednak podkreślić, że Śleszyńska wywiązuje się ze swego zadania 100 razy lepiej niż tamta aktorka.

macpod1

NAJLEPSZA 3 AKTORÓW Z SERIALU TO:
- PIOTR FRONCZEWSKI
- TOMASZ DEDEK
- JAROSŁAW BOBEREK NO I OCZYWIŚCIE ŚLINIAK :)

NAJGORSI:
- TRZEPIECIŃSKA - CZASEM MNIE WKURZA, NIE CHCIAŁBYM TAKIEJ ŻONY
- ŚLESZYŃSKA
- DRACZ - GENERALNIE NIE PRZEPADAM ZA NIM.

ocenił(a) serial na 9
2903

Taaa na tego Wojtusia patrzeć się nie można , słuchać też trudno. Szlag mnie trafia jak on się na ekranie pojawia.

boolion

NAJLEPSI

1. Policjant
2. Alutka
3. Jędrula

NAJGORSI

1. Jadzia
2. Filip (czasem mnie denerwuje)

krytyk_filmowy

Zapomniałem dodać, że jestem dopiero przy 182 odcinku.

krytyk_filmowy

NAJLEPSZY AKTOR RODZINY ZASTĘPCZEJ

1. Joanna Trzepiecińska -Alutka
2. Leszek Zdun -Kuba
3. Sergiusz Żymełka -Filip


NAJGORSZY AKTOR RODZINY ZASTĘPCZEJ

1. Ten co gra Lesia
2. Inhantowicz

boolion

Najlepsi:

1. Fronczeski - pan Jacek
2. Trzepiecińska - Alutka
3. Żymełka - Filip

Najgorsi:

1. Korcz - mąż Elizy - tragicznie gra i tragicznie obniża poziom tego serialu!
2. Dracz - ojciec Michała
3. Kurowska - matka Michała - dobra aktorka, ale tu jest zbyt przerysowana!

kucykpony

Najlepsi (w przypadkowej kolejności):

Joanna Trzepiecińska
Gabriela Kownacka
Maryla Rodowicz
Piotr Fronczewski
Joanna Kurowska (matka Michała)

Najgorsi:

Olka Szwed (!!!)
Michał, mąż Elizy, nie wiem jak mu tam.
Jarosław Boberek - aktorem na pewno jest dobrym, ale ta postać jest strasznie irytująca.
Aleksander Ihnatowicz

boolion

najlepsi
1. Joanna Trzepiecińska
2. Jarosław Boberek
3. Gabriela Kownacka
słabi
1. dzieci najsłabsze, na ich usprawiedliwienie można powiedzieć,że wystepują obok doskonałych aktorów.

boolion

Najlepsi
1.Tomasz Dedek
2.Joanna Trzepiecińska
3.Jarosław Boberek
4,Joanna Kurowska
5.Jadzia
6 Kuba
7.Rodowicz
Najgorsi
1.Wojtek
2 dorota
3.gdy dorósł to filip gra tak sztucznie i dziwnie kiedyś fajnie
Mrozowska

ocenił(a) serial na 10
okilses

Najlepsi:

1.Piotr Fronczewski
2.Gabriela Kownacka
3.Sergiusz Żymełka
4.Hanna Śleszyńska
5.Jarosław Boberek

Najgorsi:

1.Aleksandra Szwed
2.Korcz

ocenił(a) serial na 6
boolion

Najlepsi:
1.Piotr Fronczewski
2.Gabriela Kownacka
3.Jarosław Boberek
Najgorsi:
1.Aleksandra Szwed
2.Joanna Trzepiecińska
3. Kurowska - matka Michała

boolion

Najlepsi:
1. Joanna Trzepiecińska!!!
2. Tomasz Dedek
3. Gabriela Kownacka
Najgorsi:
1. Ola Szwed ;/
2. Piotr Fronczewski
3. Bliźniaki i Wojtek

ocenił(a) serial na 8
monikaJT

Najlepsi:

1.Gabriela Kownacka
2.Piotr Fronczewski
3.Joanna Trzepiecińska
4.Jarosław Boberek

Dzieci grały fajnie, bo spontanicznie, ale niestety dorosły.Ale teraz pojawiła sie taka parka, chłopiec i dziewczynka z warkoczykami.Podoba mi sie ich gra

aga373

Najlepsi:
1.Gabriela Kownacka
2.Piotr Fronczewski
3.Jarosław Boberek
Najgorsi:
1. Joanna Kurowska
2.Aleksander Ihnatowicz
3.Marcin Korcz

ocenił(a) serial na 6
marram94

Najlepsi:
1. Piotr Fronczewski, Leszek Zduń
2. Joanna Trzepiecińska,
3. Jarosław Boberek, Tomasz Dedek
4. Gabriela Kownacka, Maryla Rodowicz
Najgorsi:
1. Aleksaner Ihnatowicz,
2. Tych dwóch bliźniaków
3. Marcin Korcz

Muszę przyznać, żżę było dużo dobrych rół i aktorów, a c do najgorszych, to Ihnatowicz i ci bliźniacy wyjątkowo słabi i sztuczni, oglądając ich mam poczucie wstydu za nich.

Jedras992

Oto moje głosy:

NAJLEPSI Z RODZINY ZASTĘPCZEJ

1. Gabriela Kownacka (Ania)
2. Joanna Trzepiecińska (Alutka)
3. Piotr Fronczewski (Jacek )


NAJGORSI Z RODZINY ZASTĘPCZEJ

1. Kurowska, Dracz, Korcz (Cała rodzina Kercz: Kryśka, Włodek, Michał)
2. Michał Włodarczyk (Wojtek)
3. Zdrójkowscy (Bliźniaki Piotr i Paweł)

Uzasadnienie proste, 1 Gabriela K. wspaniała aktorka mimo że w RZ PLUS występowała rzadziej. Świetnie grała swoją rolę jako matka adopcyjna. 2 Trzepiecińska, Postać komiczna i elokwentna, doskonale zagrała swoją role, w PLUS zastąpiła mi co nieco Ankę, 3 Fronczewski dobrze grał swoją rolę od początku do końca, bez większych kontrowersji, niestety pod koniec zszedł nieco z planu bo pojawiła się rodzina Kercz.

Nawiązując, rodzina Kercz jest zbędna w tym serialu, mama Krysia panosząca się u Kwiatkowskich jak u siebie, tą role mogła by zastąpić rola Jadzi bądź cioci Uli, Wojtek; jako postać może być, ale prywatnie go nie lubię i irytował mnie w serialu. Bliźniaki, no niestety dzieci, ale przyzwyczaiłem się do wcześniejszych odcinków i połowa zmian w serialu jest beznadziejna.
Tak samo rola dorosłych ,,dzieci'' Filipa, Zosi, Elizy i Romka - wyrośli niestety i nie dali rady za bardzo udawać już tych ról więc nieco im nie wychodziło, to tyle...

użytkownik usunięty
boolion

Najlepsi aktorzy:

1-Anka (Gabriela Kowncka) i Jacek (Piotr Fronczewski)
2-Alutka (Joanna Trzepiecińska)
3-Filip (Sergiusz Żymełka) i Jędrula (Tomasz Dedek)
4-Posterunkowy Jarosław Boberek i jadzia

Najgorsi aktorzy:

1-Rodzina kercz (Nigdy nie widziałem tak wkurzającej aktorki i roli jak ``Mamusia`` Krysia) Do Włodka aż tak nic nie mam ale ten michałek srałek jest już wkurzający ale nie aż tak jak ona
2-Wojtek
3-Bliźniaki (Wkurzają mnie jako aktorzy a tak to świetne role tylko mało ich w tym serialu)
4-Lesio

Najlepsze Role
1-Alutka
2-Wszystkie dzieciaki (te pierwsze ``normalne``)
3-Bliźniaki
4-Jadzia

Najgorsze role
1-Krysia i michaś srychaś (już wiecie co mam na temat ich)
2-Ula (Maryla rodowicz)(dobrze grała lubie ją jako piosenkarkę ale ta jej rola... Wszystkimi by tylko rządziła wiedziałaby lepiej co lepsze dla innymi i w ogóle nie miła i nie sympatyczna rola|)
3-Wojtek

Co do serialu:

odcinki

od około 1 do około 90 - Najlepsze,Zabawne ciepłe ,i takie ``fascynujące``
od około 90 do około 125 - Nic do nich nie mam ale trochę gorsze niż pierwsze
od około 125 do Rz plus - Zdecydowanie lepsze niż te od 90 do 125 lecz dziewczynki tu były denerwujące
od około Rz Plus do około 210 - Dobre nie są złe ale dobre też nie.
od dokładnie 213 do 215 - Świetne może nie tak śmieszne ale niesamowicie ciekawe !
od dokładnie 216 do około 259 - Dobre niektóre rewelacyjne mniej ciekawe za to śmieszniejsze
od dokładnie 260 do około 280 - Chociaż że występuje ten cały wojtuś to niektóre da sie znieść
od około 290 do końca serialu masakra !!! Krysia i michaś a jacek zrobił się taki nudny chyba trochę

Zgadzam się z Airemek254 alutka zastąpiła nieco Ankę

użytkownik usunięty

Najgorsi:
-Kryska!!! (nie muszę komentować)
-Romek- klucha nie facet
-Lesio- debil jakich mało
-Bliźniaki- żałosne postacie nic nie wnoszące do serialu
-Kuba- pantoflarz
Najlepsi:
-Jacek- spoko ojciec haha
-Jedrula- gites człowiek, ale trochę pantoflaroooo wa
-Alutka- za*********sta postać
Posterunkpwy- taka ciota, ale fajna
Włodek- taki sztuczny, że aż fajny
Anka-:fajna ale w ostatnich odcinkach (280-291) grała strasznie sztucznie...
A co do odcinków to:
1-90- fajne, smieszne
90-156- fajne ale niestety już takie śmieszne
157-171- początki plus- świetne wcale nie gorsze
171-210- tu już skończyły się tr najlepsze czasy
210-212- może być
213-215- fajne
216-259- nawet ok, lecz gorsze
260-289- niestety, ale te były beznadziejne...
290-312- były okej, tylko kryska...
313-329- większość durne, choć niektóre są świetne__
.
.
.
RZ: 9/10
RZ+: 8,5/10
:))

ocenił(a) serial na 10
boolion

Najlepsi:
- Trzepiecińska
- Dedek
- Boberek
-Michalski (the best!!!)
Najgorsi:
- Ihnatowicz
- Zduń
- Rodowicz

boolion

Pierwsza seria:

Najlepsi:
1.Jacek
2.Ojciec Romka
3.Posterunkowy
4.Anka

Najgorsi:
1.Romek
2.Darek
3.Alutka
4.Polonista Szyc

Seria druga:

Najlepsi:
1.Jędrula
2.Posterunkowy

Najgorsi:
1.Alutka
2.Jacek
3.Dziad
4.Michałek
5.Eliza
6.Wlodek
7.Ula
8.Kuba

użytkownik usunięty
radoslawnietoslawski

Jaki dziad?:D

"Dr." Jan "Pułkownik" Potulicki,Dziadek Kuby,nałogowy miłośnik Jarzebiaku.

boolion

no ale ze sleszynska to cie ponioslo przeciez tak zagrac wiesniare to mistrzostwo swiata przeciez tu nie chodzi o to czy jej postac dobrze sie oglada i odbiera bo odbiera sie i oglada zle moze nie az tak jak wkur....a alutke ale postac alutki bylo 100x latwiej wykreowac niz jadzi
postac policjanta moze tez jest wkurzajaca ale ludzie debili odbieraja na ogol dobrze wiec dlatego wszyscy oceniaja go wysoko ja rowniez ale oczywiscie jadzie jest na 1 msc bezapelacyjnie oczywiscie rola w szpitalu jest na chyba jeeszcze lepszym poziomie chociaz tam udaje glupsza ale miny robi najlepsze na swiecie i rewelacyjnie naturalnie myli slowa
co do filipa to rozumiem ze cie oczarowal w poczatkowych odcinkach ale pozniej jak napisales bylo zdecydowanie coraz gorzej prawie pod koniec byl drewniany jak romek- no moze przesadzilem

lista najlepszych
1. sleszynska -- gra twarza mowa jak nikt w polsce chociaz wiele nie wnosi do filmu
2. jedrula -- najwiecej wnosi do filmu czuje sie jego wyrazista osobowosc i tolerancja na alutle tez wysmienita
3. fronczewski i kownacka - - klasa sama w sobie chodziaz w poczatkowych odcinkach rola jacka byla duzo bardziej agresywna ale dobrze ze scenarzysta zmienil wizerunek na bardziej stonowanego i tolerancyjnego-zdecydowanie lepszy odbior jak dla mnie
4. policjant- chociaz uwazam ze glupka duzo lepiej graja waldus i jego tata i boczek wiec uwazam ze rola do zastapienia przez wielu potencjalnych aktorow tylko szkoda ze sie zaszufladkowal jako debil jak waldus bo niestety nikt nie zaryzykuje go zatrudnic do powaznej roli


lista najgorszych
nie chce nikomu robic przyktrosci bo moze sami zainteresowani bede czytac ale ogolnie tragedii nie bylo kazdy cos do filmu wnosi nawet romek tez jest na swoj sposob ciekawy

tomek_66

Dokładnie - bzdurę do sześcianu palnął z tą Jadzią. I postać jest obłędna i Śleszyńska zagrała ją rewelacyjnie. Mowa i przede wszystkim mimika - 10/10.

jan_niezbedny0

hahahah
no wlasnie zauwazylem ze jest taka tendencja i nie tylko na filwebie ze ludzie aktorow oceniaja po tym jakie ich rola robi na nich wrazenie nie po tym jak ja potrafia przedstawic -identyfikuja aktorke z postacia i nie maja dystansu ze to aktorstwo
a juz szczegolnie jak aktor jest charakterystyczny i sie komus nie podoba to juz nic nie jest mu w stanie pomoc
oczywiscie tez mam aktorow ktorych lubie bardziej lub mniej- tzn ktorych lubie ogladc bo ich nie znam wiec trudno mowic ze kogos lubie lub nie- i np drazni mnie zamachowski ale uznaje go za super aktora i prawie wszystkie jego role sa wykonane idealnie a w szczesliwego nowego jorku to juz mistrzostwo swiata i wielu innych ale staram sie byc ponad swoje uprzedzenia

tomek_66

Nie dziw się powszechnemu myleniu aktorów z postaciami - taki jest właśnie poziom sporej części widzów (społeczeństwa).

Mnie osobiście rozczulają jeszcze wyżywający się np. na Mrozowskiej (co jak widzę jest nierzadkie na tym forum). "Znawcy" aktorstwa oczekujący cholera wie jakich fajerwerków po roli normalnej dziewczyny. Roli, która żadnej możliwości do odpalania fajerwerków nie stwarza, a odtwórczyni wypada całkiem dobrze.

boolion

Najlepsi: 1. Boberek 2. Żymełka 3. Dedek
Najgorsi: 1. Korcz 2. Kurowska 3. Ihnatowicz

ocenił(a) serial na 7
boolion

Najlepsi :
1. Alutka
2. Jacek
3. Posterunkowy

Plus Anka, Filip, Jadzia

Najgorsi:
1. Mama Krysia
2. Eliza
3. Wojtek i Dorotka

Dla mnie rola Alutki to mistrzostwo. Co prawda postać strasznie irytująca, ale rola zagrana świetnie.

Nowe dzieciaki zupełnie nie pasowały do serialu. Podobnie jak matka Michała, po prostu nie dało się tego oglądać.
Najbardziej jednak irytującą postacią stała się Eliza, odkąd wyszła za mąż stała się rozwrzeszczaną, bezczelną gówniarą, którą bym po prostu wywaliła z domu, a nie jeszcze walczyła, żeby została w domu z mężem.

dagigig

Widać, że Oli Szwed sodówka odbiła, bo cały czas się mizdrzyła i popisywała w tym serialu. Nie dało się tego oglądać.

boolion

Najlepsi:

Jędrula
Jacek
Alutka / posterunkowy

Najgorsi

Romek (on Ile w początkowych odcinkach był spoko to potem sztucznie grał i był najnudniejszą postacią

Lesio - irytujacy po prostu ale czasem zabawny

Majka - wiecznie niezadowolona z życia i wkurzająca się na wszytkich . Dodalbym więcej ale miały być trzy postacie.

Ruben_fw

Cześć! Wiesz, że ten temat ma już 14 lat? Szok. Kogo byś jeszcze dodał do listy?

boolion

Cześć po 1 ty ten temat odświeżyleś rok temu .

Po2 Oglądam ostatnio w internecie Rz i skoro pamiętam poszczególne postacie to komentuję .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones