PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556945}

Słodkie kłamstewka

Pretty Little Liars
7,5 72 159
ocen
7,5 10 1 72159
Słodkie kłamstewka
powrót do forum serialu Słodkie kłamstewka

Zelda i Franciis to prawdziwe postacie (do znalezienia np. w Wikipedii). On był alkoholikiem i pisarzem (Tak jak Ezra w ostatnim sezonie, jednak wcześniej też mogliśmy widzieć go często z piwem (ksywka krótkie gacie - od nazwy piwa, które lubił) czy drinkiem.
Ona wielokrotnie była pacjentką zakładów psychiatrycznych. Podejrzewano ją o schizofrenie jednak najbardziej. prawdopodobne jest to, że miała chorobę dwubiegunową. Urodziła się w Montgomery... Aria Montgomery przez fanów serialu wielokrotnie była podejrzewana o chorobę psychiczną( która występuje w jej rodzinie). Została też rozpoznana przez E. Lamba w Radley. Aria z rodziną była w Islandii. Wyjechali zaraz po zniknięciu Ali. Być może rodzina bała się, że za zniknięciem Ali stoi Aria? Aria tak naprawdę w tym czasie była gdzieś na leczeniu, a wyjazd do Islandii był tylko przykrywką.

Ezra to Charles syn Mary. CC opowiadała właśnie jego historię. CC i Spencer są jego siostrami. Ezra mści się na rodzinie D. za to, że został najpierw zamknięty w zakładzie psychiatrycznym, a następnie że oddano go do adopcji.

Aria na pewno ma siostrę (zdjęcia w albumie i na ścianie dwóch właściwie identycznych dziewczynek). Opcje są takie,
1. Pierwowzorem Arii jest Zelda. A przez większość życia Zeldy to Scott nią kierował (Scott= Ezra)
2. Jej siostra była z nimi w Islandii i tam doszło do zamiany i tak naprawdę to nie Arię oglądamy, a jej chorą psychicznie siostrę. Dowody? : Aria miała kiedyś różowe pasemko. Gdy ktoś o tym wspomina łapie się za włosy tak jak by o tym nie wiedziała i myślała "serio"?. Ciągle patrzy w lustro tak jak by nie widziała w nim siebie. W pierwszym odcinku w barze patrzy na plakat z Ali jak by widziała ją pierwszy raz (słyszała o niej , ale nigdy jej nie widziała). Spotyka Ezre i po kilku minutach migdali się z nim w łazience - we wspomnieniach ukazywanych w serialu Aria raczej należała do skromnych i spokojnych dziewczyn. Tu mamy do czynienia z jej siostrą - która pragnie wielu doznań.

Idealne zakończenie?
Ezra i Aria siedzą na plaży popijając drinki.
Ezra mówi : Gra skończona
Aria uśmiecha się i patrzy w dal mówiąc sama do siebie - Nie dla wszystkich
Po czym pokazują nam jakiś zakład psychiatryczny i patrzącą w dal przez okno siostrę, która powtarza : To ja jestem Aria.

DarkAngel1989

Całkiem fajna i całkiem realna teoria ;] W sumie wszystko zaczęło się po powrocie Arii z Europy ;]

ocenił(a) serial na 8
DarkAngel1989

powiem tak, w tym serialu chyba już nic mnie nie zdziwi;p ale ciekawy pomysł. nie powiem.

ocenił(a) serial na 5
maaajenka

Mnie tez sie Ta teoria bardzo podoba! Ma sens, nie jest az tak mocno naciagana. Ale dla tworcow PLL pewnie zbyt normalna.

ocenił(a) serial na 8
rachel20

hahaha. no tak. zbyt normalna;)

ocenił(a) serial na 7
DarkAngel1989

naprawdę chciałabym, żeby scenarzyści mieli takie dobre pomysły jak Ty ;)
Ale niestety, za dobrze już ich znam i na nic takiego nie liczę. Okaże się, że A.D. to jakaś drugoplanowa postać, albo Melissa.
Podejrzewam, że Marlene już dawno zapomniała o połowie szczegółów z poprzednich sezonów, na które my, fani, naiwnie zwracamy uwagę.
Mogę zapytać o jakie zdjęcia siostry Arii chodzi? W jej domu kojarzę tylko jej stare fotografie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones