PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556945}

Słodkie kłamstewka

Pretty Little Liars
7,5 72 171
ocen
7,5 10 1 72171
Słodkie kłamstewka
powrót do forum serialu Słodkie kłamstewka

Hej, czy ktoś byłby tak miły i napisał w skrócie, co takiego przeszedł Caleb w spin-offie Kłamczuch?
We wczorajszym odcinku zaintrygował mnie jego dialog z Hanną, gdy mówi, że dowiedział się wiele
o sobie i swojej rodzinie, a jednak nie chce mi się oglądać tych kilku odcinków serialu, który ponoć
był marny :)

ocenił(a) serial na 7
esgal

W Ravenswood okazało się, że istnieją duchy, demony, klątwy i inne takie ;) Caleb poznał Mirandę, która następnie umarła i powróciła jako duch i zaczęli się w sobie zakochiwać. Powód miłości był taki, że w czasach, bodajże, wojny secesyjnej, istnieli "oryginalni" Caleb i Miranda, którzy, o ile dobrze pamiętam, zostali złożeni w ofierze przez ich własne rodziny, żeby już nie ginęło więcej żołnierzy na wojnie (lol). To był jakiś pakt z demonem, Azazelem czy Abbaddonem, nie pamiętam. Klątwa wciąż trwa i kiedy tylko do Ravenswood powracają cali i zdrowi żołnierze, ginie 5 nastolatków. Miranda, Caleb i trójka ich nowych przyjaciół z Rav. mieli zginąć w wypadku samochodowym, ale coś nie wyszło i umarła tylko Miranda. Reszta próbowała potem rozwikłać tę tajemnicę. Mógł to być ciekawy serial, ale nie wyszło i urwali po 10. odcinku ;)

queen_hurricane

Ale bzdury.... haha :P
PLL miał być takim realistycznym serialem (mam na myśli, że bez żadnych fantastycznych stworzeń itd, pomińmy dyskusję o logice serialu jako takiej), a wcisnęli do niego tak dziwny spin off... Po co?
Ale czy mogłabyś powiedzieć czy spin off miał wgl jakieś zakończenie? Czy tak po prostu urwali?

użytkownik usunięty
Gingeraa

To trochę dziwne, bo skończyło się na 10 odcinku i tak właściwie, to ja do tej pory nie wiem o co w tym wszystkim chodziło. :P

ocenił(a) serial na 8

twórcy pewnie też nie wiedzieli, dlatego przerwali :D

ocenił(a) serial na 7
Gingeraa

Urwali, serial nie dotrwał do finału. Stanęło na tym, że przywołano tych "oryginalnych" Caleba i Mirandę. Kompletnie z d...y to wszytko ;) Serial miał tragiczną oglądalność w Stanach, dlatego został przerwany.

queen_hurricane

Serial anulowano,a Caleb wrócił do PLL i bardzo dobrze,mam nadzieję,że znów będzie z Haną.Tylko z obecną fryzurą średnio mu do twarzy.

ocenił(a) serial na 5
queen_hurricane

Po prostu jadą po całości : )

użytkownik usunięty
queen_hurricane

Ale to jest bez sensu. Zepsuli tym samym cały fikcyjny PLL. Był realistyczny, a teraz postać Caleba poszła się.... chować.

queen_hurricane

Tylko nie wiadomo, czy twórcy serialu będą chcieli nawiązywać do spin-offa, raczej nie, bo w Ravenswood Caleb powiedział Hannie o tym, że Miranda jest duchem itd, a w PLL zdaje się ona tego nie wiedzieć, więc być może wymyślą jakiś inny powód jego nieobecności. Mi się ten serial nawet podobał, ale ja lubię historie o duchach i demonach, w każdym razie obejrzałam go w momencie, kiedy w PLL niewiele ciekawego się działo i akurat było to najbardziej intensywne 10 odcinków z rzędu w PLL :P Poza tym wydaje mi się, że serial został jakoś tam zakończony, wyjaśniło się, o co chodzi z tymi duchami, co i dlaczego się działo, oryginalni Miranda i Caleb się połączyli, a obecny Caleb przeżył, tylko nie bardzo pamiętam, co się stało z obecną Mirandą? Odeszła w stronę światła? Już trochę minęło odkąd widziałam ten serial.

ocenił(a) serial na 7
akima_

A na pewno Caleb powiedział Hannie o duchach? Mnie się wydaje, że ona do niego przyjechała, a on ją zbywał i nic jej nie powiedział, więc wróciła do Rosewood...
A zakończenia nie było, bo właśnie nic się nie wyjaśniło, co będzie z obecnymi Calebem i Mirandą, tylko pokazali starych na ławce.

queen_hurricane

O ile pamiętam, to powiedział jej, że Miranda jest duchem, nie wiem, czy o całej reszcie też, ale o tym chyba tak, pamiętam scenę, jak siedzieli u niego w pokoju i pytał, czy mu wierzy, a ona pytała, czy Miranda jest w tej chwili w pokoju. Przyjeżdżała do niego dwa razy, za pierwszym ją zbył, a za drugim właśnie z nią porozmawiał. Jak odjeżdżała, to mówila, że nie wie, czy w to wszystko wierzyć, że musi to przemyśleć i żeby odezwał się, jak się już wszystko wyjaśni.
A zakończenie może nie było jakieś wyczerpujące i można się jedynie domyślać, że współczesny Caleb przeżył i, jak widać w PLL, wrócił do Rosewood, co do ducha Mirandy nie pamiętam, co się z nim stało, nie jestem pewna, czy tam nie było sceny, że odeszła (do nieba?), ale nie pamiętam już, bo dawno to oglądałam. Odnośnie tego, co się wyjaśniło, to miałam na myśli, że wyjaśniono główną tajemnicę, o tym kto i dlaczego chciał ich śmierci, o tym pakcie z demonem i kto brał w tym udział. Mogli rzeczywiście nakręcić jeszcze chociaż jeden odcinek, żeby pokazać, co stało się z Calebem i resztą później, ale pozostałe wątki chyba wyczerpano.

ocenił(a) serial na 6
queen_hurricane

Czyli nawet nie dokończono sezonu? xD Przerwano ot tak? xD
Osobiście przerwałem oglądanie bodajże po 4. odcinku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones