PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556945}

Słodkie kłamstewka

Pretty Little Liars
7,5 72 246
ocen
7,5 10 1 72246
Słodkie kłamstewka
powrót do forum serialu Słodkie kłamstewka

SPOILER SPOILER SPOILER
Chociaż nawet nie wiem czemu piszę, że to spoiler, ale napiszę, żeby potem nie było jakiś
wątów. x.x

CO WY MACIE Z TĄ BLIŹNIACZKĄ ALISON?
To jest takie wymyślne, że aż nie wiem skąd wy to wzieliście. Z książki ?
Już rozumiem bardziej twierdzenie, że A jest Aria niż ten śmieszny wniosek z bliźniaczką. xd

ocenił(a) serial na 10

W książce było tak. Jak wytłumaczysz fakt, że Emily, Spencer i Hanna widziały Alison?
Ja myślę , ze ona miała siostrę bliźniaczkę, ale ją zabiła a inni myślą, ze to Ali nie żyje, a Ali jest A. A jak Ali i robi innym 'psikusy'

Nie tylko chodzi o wątek z książki, ale również o odcinek halloweenowy, w którym Alison opowiadała tę historię o bliźniaczkach + ten napis w jej pokoju.

Negacja

Przepraszam, jaki napis, bo nie pamiętam?

ocenił(a) serial na 5
Hoax

Po francusku jakiś napis był o bliźniaczkach ;] I do tego zdjęcie z jej pokoju, gdzie były dwie Ali :)

Chimcharo

Kurde, nie pamiętam:D

ocenił(a) serial na 5
Hoax

Bo to było tak naprawdę przelotem pokazane, gdzieś w tle w domu Ali ;] Normalnie, gdyby ktoś inny nie zwrócił na to uwagi, też bym nie wiedział nic o tym napisie :D

Chimcharo

Hm, dobrze wiedzieć, bo moja teoria o bliźniaczkach znów na pierwszym miejscu:D

Hoax

z tym zdj to ściema- http://prettylittleliarsfan.com/wp-content/uploads/2011/10/vcvxvxv.jpg jak widać to 2 takie same zdjęcia i miedzy nimi wisi Jason.

Bankowski_17

Tego nie wiesz :D Nie skłaniam się za bardzo ku teorii o bliźniaczkach, ale skoro Mona została A, wszystko na to wskazuje.

Negacja

Jezu, kto zwraca uwagę na takie szczegóły?!

Hoax

Ee .. każdy ? W tym serialu nie masz nic podane na tacy.

ocenił(a) serial na 7
Hoax

najwięksi fani ;D wystarczy odwiedzić forum i dowiesz sie rzeczy o których nie miałoby się zielonego pojęcia gdyby nie ci pozytywnie zakręceni ;)

poziomka4

Oba sezony widziałam dwa razy i nie rzuciło mi się w oko, a staram się zwracać uwagę na tło... hm...

Negacja

jeśli miałabym się skłaniać ku teorii o bliźniaczkach skupiłabym się na początkowej historii i o tym że dziewczynka z opowieści trafiła do ośrodka dla obłąkanych, a przed opuszczonym domem mocno podkreślono auto z Radley. I po tym podkreśleniu Ali zaczęła dostawać dziwne wiadomości we wzmożonym tempie :P


co do zdjęć również mogę zacząć wymyślać historie typu: układ zdjęć Ali/Jason/Ali (http://prettylittleliarsfan.com/wp-content/uploads/2011/10/vcvxvxv.jpg) przypomina anioła jakby Ali była skrzydłami Jasona i może tak naprawdę Jason był "aniołem stróżem alison" ( tu oczywiście robię sobie jaja i apeluje żebyście nie przesadzali z domysłami tak jak z tym że Aria może być Black Swan bo miała sukienkę w kolorach plakatu wiszącego w teatrze w Pipdówku Dolnym :P)

ocenił(a) serial na 5
Bankowski_17

Szczerze mówiąc, to po "wielkiej" wskazówce z 1x12, można się wszystkiego spodziewać i każdy szczegół może być ważny :)

ocenił(a) serial na 7
Chimcharo

oglądałam ten odcinek chyba 3 razy i nie zauważyłam nic wielkiego. Ale moje oko niezbyt bystre.
Jedyną wartą uwagi rzeczą i może stanowiącą jakiś punkt zaczepienia może być naklejka Hanny na gipsie z tym napisem co miał przykrywać dedykacje od -A.

ocenił(a) serial na 5
poziomka4

Chodziło o to, jak Hanna mówiła do Seana, że "każdy ma swoją ciemną stronę", czy coś takiego i kamera najechała na Noela i w tle była też Mona xD To coś koło 30 minuty jest :) W każdym razie, żałośniejszej wskazówki wymyślić nie mogli :D

ocenił(a) serial na 2

Obejrzyj odcinek Halloweenowy.

użytkownik usunięty
Inspire_Mara

Jeśli posłużą się tym co było w książce to na koniec serialu stwierdzę, że to było wielkie gówno.

Ojeju a co jakby opowiedział o dwóch braciach bliźniakach i jeden byłby obłąkany też byście mówili, że Jason ma obłąkanego brata?
Do tego ile ta rodzina może mieć tajemnic? -.- Jason synem ojca Spencer. Siostry bliźniaczki, z których jedna jest obłąkana i nikt nie wie, że oddali ją do tego zakładu no proszę was -.-. Albo czy Alison byłaby taka chora i zabrała by grobu ciało siostry?

ocenił(a) serial na 7

Z książki :)
Tam motyw z siostrą bliźniaczką nie wydał mi się wcale głupi i wymyślny. Tak apropo to polecam książki. Też są świetne !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones