PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556945}

Słodkie kłamstewka

Pretty Little Liars
7,5 72 152
oceny
7,5 10 1 72152
Słodkie kłamstewka
powrót do forum serialu Słodkie kłamstewka

Hej :) Interesuje mnie które wątki były waszym zdaniem najbardziej denerwujące lub co was najbardziej w nim denerwuje.
Mnie osobiście dziwi to, że dziewczyny po dniu w szkole i pracy (Emily) mają czas żeby spotykać się razem, spotykać się z chłopakami i zastanawiać się oraz walczyć z A. Na dodatek żadna z dziewczyn nie może mieć problemów z nauką bo zostałoby to pokazane. Czasami kiedy wracam zmęczona ze szkoły zastanawiam się skąd one biorą na to wszystko energię i dlaczego rodzicom nie przeszkadza fakt, że całe dnie szlajają się po mieście (tak, wiem że są już dorosłe no ale jednak są oni wobec nich moim zdaniem zbyt obojętni).
Z denerwujących sytuacji dodałabym również często bardzo nieodpowiedzialne zachowania jak włamywanie się do domu Ali bez żadnego chłopaka. Albo kiedy dostały mapę od Mony/A/czy ktokolwiek to był to stanęły na środku miasta rozmawiać o tym, że super idziemy tam wiedząc, że A prawdopodobnie jest gdzieś w pobliżu (really?!). O odłożeniu telefonu na stoliku zamiast trzymania go w staniku czy gdziekolwiek.

Po za tym po tych 5. sezonach zastanawiam się dlaczego nie poszły na policję powiedzieć o tym całym A (wiem, że wtedy serial nie miał by sensu ale zastanawiałam się nad tym chwilę i nie daje mi to spokoju).

Mam nadzieję, że osoby, które oglądają serial z przyzwyczajenia i czekają wreszcie na to kim jest A wypowiedzą się na ten temat.

Kisses, M

ocenił(a) serial na 7
Mercedesss

Ja osobiście uwielbiam PLL, ale też mnie parę rzeczy denerwuje, a mianowicie to, że czasami Kłamczuchy tak głupio się zachowują jakby w ogóle nie myślały. Podobała mi się akcja, kiedy zaczęły oszukiwać -A i udawały, że są skłócone i sprowadziły go/ją do ,,szklarni'' (?). :D Później nie miały dużo takich sprytnych planów, które pomogłyby im się dowiedzieć kto je tak nęka. Nie rozumiem też tego, że kiedy dziewczyny są same w domu razem z -A to zamiast go zaatakować i W KOŃCU ŚCIĄGNĄĆ MU MASKĘ to one bawią się z nim w kotka i myszkę ;-; Boże, widzisz, a nie grzmisz...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones