PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556945}

Słodkie kłamstewka

Pretty Little Liars
7,5 72 167
ocen
7,5 10 1 72167
Słodkie kłamstewka
powrót do forum serialu Słodkie kłamstewka
ocenił(a) serial na 10
Milenka23

w 5 sezonie ma powrócić Caleb. sezon 5 rozpocznie się w tym samym miejscu, w ktorym zakończył sie sezon 4. Marlene King powiedziała ''Letnia premiera jest trochę jak część finału. Oba odcinki są wielkie i odważne […] premierę sezonu 5 można odczuć jak finał, mamy z tym wiele zabawy”. King powiedziała również, że raczej powstanie sezon 6. '’Znamy zakończenie serialu i nie jest ono częścią 5. sezonu. Wiem, że serial nie skończy się na pięciu sezonach mimo że nie dostaliśmy jeszcze przedłużenia na sezon szósty. Finał piątego sezonu definitywnie wprowadza nas do sezonu szóstego. Myślę, że tak długo jak nam nie powiedzą [żeby kończyć], będziemy to pisać w ten sposób. Znamy zakończenie i jesteśmy przygotowani na to, żeby tam dotrzeć, ale potrzebujemy 12.- odcinkowego przygotowania do tego, żeby tam się znaleźć‘.’'
To już bedzie przesada z tym 6 sezonem ;/

ocenił(a) serial na 10
daryaelo

Wow no to niezle, byłam pewna że 5 będzie ostatnim

ocenił(a) serial na 10
Oliwia_Hart

Niech to zakończą na 5 sezonie, póki jeszcze tego nie zepsuli do końca...

ocenił(a) serial na 6
daryaelo

Super, że scenarzyści znają zakończenie. Może nareszcie uda im się poprowadzić akcję w sposób logiczny.

Milenka23

Ali ma wrócić już na stałe jako 5 kłamczucha :) Ma być zupełnie inna niż była i ciężko będzie jej się odnaleźć bo już nie będzie królową towarzystwa a po 2 latach będzie jej strasznie ciężko

ocenił(a) serial na 6
youarenotalone18

Wow, mam nadzieję, że właśnie tak zrobią. Ten serial potrzebuje trochę świeżości. Szkoda tylko, że Ali nie będzie już tą złą, demoniczną dziewczyną.

ocenił(a) serial na 1
gry270

SPOILERY




Znalazłam w internecie kilka spoilerów i z tego co wyczytałam to Ali faktycznie się zmieniła, będzie jej ciężko w relacjach z przyjaciółkami, bo będzie outsiderką zarówno w mieście, jak i we własnej paczce, bo świat do którego wróciła diametralnie różni się od tego, który opuściła kilka lat temu. Ludzie będą różnie na nią reagować, a przyjaciółki mimo iż będą się cieszyć z jej powrotu to jednak będzie między nimi pewien dystans, bo mają one własne życie do którego Alison nie należy i które zbudowaly w sumie w dużej mierze dzięki jej zniknięciu. Nie znaczy to jednak, że będzie ona niewiniątkiem :)

To spoilery, które udało mi się znaleźć (nie mam 100% pewności, że są prawdziwe):

Ezra żyje

Alison sporo namiesza w związku Arii i Ezry, prawdopodobnie będzie coś na wzór trójkąta miłosnego

Wróci Caleb

Pojawią się bohaterowie z Ravensood

Ali i Caleb "poczują do siebie miętę" (WTF?!)

Wróci Lucas i będzie miał spory wkład w historię Hanny

Jason i Mona będą głównymi podejrzanymi w sprawie usiłowania zabicia Ali

Poznamy wielki sekret Mellissy




A co do 6 sezonu to ponoć ma być i coś dla fanów Ezrii: w 6 sezonie mają się pobrać

ocenił(a) serial na 9
nnowecka94

dokładnie to samo przeczytałam chwile temu :)
Co do Ali i Caleba... mam tylko nadzieje, że nie jest to prawda.. Allison jakoś nigdy szczególnie nie lubiłam, choć jej postać jest niesamowicie interesująca, to w żaden sposób nie wzbudziła we mnie sympatii. Tymbardziej teraz, kiedy ma wrócić i namieszać w życiu dziewczyn.
Słyszałam, że Allison ma w 5 sezonie trzymać się z dziewczynami.. Tego nie rozumiem, bo po tym wszystkim jak je traktowała jest to jak dla mnie troche nielogiczne z ich strony, niemniej jednak jest to jedynie moja opinia. Choć wydaje mi się, iż charakter Spencer który kształtowany był tak wyraźnie przez te wszystkie sezony nie pozwoli, by Allison znowu nimi pomiatała.

ocenił(a) serial na 6
nnowecka94

Że niby Ali tak po prostu powróci do świata żywych i będzie sobie żyła jak gdyby nigdy nic? Dlaczego przestanie uciekać przed "A"? Jakoś nie wierzę, że nagle jej odpuści. No i te wątki miłosne... żałosne. Zanosi się na kolejny cukierkowy sezon.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones