Sexify
powrót do forum 1 sezonu

Niby komedia, ale nie tylko. I to ważne, że zabrali się za temat polscy twórcy w dobie panującej hipokryzji i zamiaru poszerzania w polskich szkołach kościelnej indoktrynacji w postaci pism JP2. Najwyższy czas, aby w edukacji seksualnej (która tak naprawdę nie istnieje) kobiecy orgazm zajął należne mu miejsce. Najwyższy czas, żeby dziewczyny i kobiety wiedziały, że seks ma służyć przyjemności - obojgu partnerom, a nie tylko męskiej stronie. Najwyższy też czas, żeby kobiety dawały same sobie przyjemność bez winy i wstydu. Żałuję, że temat został potraktowany troszkę zbyt powierzchownie, ale i tak brawo, że został podjęty.

użytkownik usunięty
Weronka90

Ostatni mój komentarz w temacie. On podjął taką decyzję, a nie inną i jeżeli naprawdę Go kochasz to nie pozostaje Ci nic innego jak to zaakceptować. Współżycie nie jest niczym złym potępianym przez kościół - wprost przeciwnie - jest czymś tak wyjątkowym, że powinno być zawsze piękne i idealne. Nie może stać się najważniejszą częścią życia, zaspokajaniem własnych żądz, tylko ma polegać na całkowitym oddaniu się drugiej osobie na własność. Wstrzemięźliwość to ogromne wyzwanie dla obu stron, podkreśla wewnętrzną wartość drugiej osoby. Porozmawiaj z nim jak on to dokładnie widzi i zdecyduj co jest dla Ciebie najważniejsze. Jeżeli go kochasz to po prostu się z nim ożeń bez owijania zbędnego w bawełnę. Uważam że prawdziwa miłość to pragnienie szczęścia dla tej drugiej osoby, chcesz chyba tego prawda?

Niby tak ale mowil ze slub za 6 lat to mam az tyle zyc w celibacie a gdzie spelnianie i zaspokajanie moich potrzeb z milosci i czego akurat teraz ma 2 prace zeby nie miec sily i czasu na sex?

Agatonik

To rada dla niego

ocenił(a) serial na 1
Agatonik

Co z wisajomcym nochalem

Agatonik

Predzej prezydentem zostanie kobieta niz zmieni sie edukacja sexualna w Polsce bo powinno sie uczyc ze kazdy ma prawo do milosci niezaleznie od plci,orientacji,koloru skory czy wyznania ze sex to rozne pozycje w innych miejscach a nie tylko seks po slubie w lozku przy zgaszonym świetle i 5 minut bo tyle zajmuje facetom osiagniecie orgazmu a my kobiety niestety jestesmy niespelnione a faceci niby rozmawiaja z nami a nas nirme sluchaja niestety

ocenił(a) serial na 7
Weronka90

Ja jednak mam nadzieję, że to się zmieni. Trzeba tylko wybrać innych ludzi przy władzy.

Agatonik

Tylko czekam z niecierpliwoscia na wybory bo pis tak otumanil ludzi ze 32 letni facet mowi ze sex przed slubem to ciezki grzech i lepiej zaczekac do slubu.serio sa jeszcze tacy faceci?

Weronka90

tak są. ja czekałem do ślubu (chociaż byłem lekko sceptyczny momentami) i uważam że miało to same plusy.
a jeśli chodzi o tą edukacje seksualną to wystarczy spojrzeć na WB i efekty tej 'edukacji'

minek93

A czy po slubie nie okaze sie ze jedno ma wieksze a drugi mniejsze potrzeby w lozku i bedzie rozwod a co ze zaspokajaniem moich potrzeb i sex w zwiazku to chyba zaden grzech?:O skoro zaczelismy wspolzycie to czego teraz gada ze ksiadz mu zabronil?:(

Weronka90

Jakbyś chciała wybrać sobie takiego faceta który będzie do Ciebie idealnie pasował( pod względem uczuciowym, seksualnym, życiowym) to byś musiała przelecieć setki facetów aby wybrać tego odpowiadającego-zwykła statystyka.
Nie przewidzisz tego czy partner sie nie zmieni i w jakim kierunku, co więcej Ty też sie zmienisz. Co się stanie gdy on zachoruje/będzie miał wypadek? powiesz że na to sie nie umawiałaś bo teraz Ciebie nie zaspokoi?

minek93

Niby chce byc z nim na dobre i zle w zdrowiu i chorobie a ja jestem po ciężkim wypadku a tez mi pomaga i wspiera kiedy tego potrzebuje choc go ochrzaniam czasem bez powodu i niby chce prawdziwej milosci ale sex jest tylko milym dodatkiem?

minek93

Tylko zmusza mnie bym chodzila do kosciola spowiedzi i Boga stawiala na pierwszym miejscu a ja nie czuje takiej potrzeby i czego chce mnie zmienic mimo ze sam nie chce pojsc na kompromis i woki unikac zblizen mimo ze bylo nieraz i nikt nie narzekal?

Weronka90

nie będe robił za internetowego psychologa. ale posłuchaj mądrzejszych ode mnie: Szustaka albo Pawlukiewicza może spojrzysz na to inaczej a może nie. My katolicy nie jesteśmy kosmitami :) pozdrawiam :)

minek93

Rozumiem i jednak drugiego takiego wartosciowego faceta moge juz nigdy nie spotkac a nie warto podejmowac decyzji pod chwilem emocji by potem nie zalowac zyciowego bledu

ocenił(a) serial na 5
Weronka90

Mimo wszystko to jest publiczne forum, w dodatku na temat filmów. Mała rada: może nie warto tutaj pisać tak prywatnych rzeczy, bo kiedyś można żałować.

Ziutencja

Niby tak tylko nie ma czlowiek z kim pogadać i szuka wszedzie pomocy

minek93

Tylko mam swoje potrzeby i ważne by facet o nie dbal z milosci

Agatonik

Ogólnie, zgadzam się. To fajna opowieść o przyjaźni, pokonywaniu przeciwności losu, asertywności, wyrażaniu siebie i dążeniu do byciu tym, kim chce się być.
Choć z drugiej strony, jest też kilka rażących wad.
Np. wyjątkowo tępy dziekan "Shrek" (Zamachowski), który całkowicie zignorował fakt, że nagrywanie osób trzecich uprawiających seks jest przestępstwem. I że w ogóle nie zainteresował się tym, skąd Rafał miał te zdjęcia z tego nagrania - czy czasem sam nielegalnie nie nagrywał tych osób. To zdecydowanie najbardziej irytująca postać w tym serialu. Bardziej niż rozkapryszona i bocząca się Monika.
Poza tym, założenie, że dziewica nie może mieć wiedzy na temat seksualności - takie założenie jest absurdalne.
Do tego, wątek między Moniką a Konradem w ogóle nie jest interesujący. Konrad prawie przez cały czas jest sobie gdzieś tam daleko, poza planem, i tylko sporadycznie się pojawia. Ten wątek został kiepsko napisany i sprawia wrażenie dodanego na siłę.

ocenił(a) serial na 7
Trojden

Oczywiście, że nie jest idealny. Znałam jeszcze głupszego dziekana. Jak by nie patrzeć, dziewica może mieć bardzo szeroką wiedzę na temat seksualności, nawet napisać doktorat. Ale dopóki nie przeżyje , to tak naprawdę nie wie. Wątek z Konradem niewykorzystany - zgadzam się.

Trojden

Najgorzej jak się dowiadujesz że facet którego kochasz chcę isc na ksiedza bo go wykorzystalas.mamy XXI wiek a wiekszosc zyje w sredniowieczu

Agatonik

Szkoły powinny uczyć ludzi do życia w społeczeństwie, a nie do osiągania orgazmów. Tyle w temacie.

ocenił(a) serial na 7
Oenz

I to pewnie do takiego życia w społeczeństwie, które tobie pasuje. Masz coś przeciwko orgazmom?

Agatonik

Nic nie mam. Po prostu uważam, że sprawy łóżkowe powinny być prywatne, a jak ktoś ma z tym problemy, to powinien się udać do seksuologa. Natomiast mówiąc o życiu w społeczeństwie miałem na myśli, znalezienie sobie pracy itp.

Agatonik

Buchachacha,cha cha!

Agatonik

To o prostytukach płatnych i niepłatnych?

ocenił(a) serial na 1
Agatonik

VYGSLYGVSLKUGSFLYG SFKLYFSGKLSFYGSFKYGVSLGYVFYSGSYGFVYFSGVSYGSFYVGSJFGJKSFKSFYYYGVYYYYYYYYYYYYYYYYY YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY YYYYYYYYYYYYYYYYEFLGVKVFLKYFSGVLKYVSRSRLKGVSYSLKYGVSSVLGYVSLVGYSLSYGVSLYSGSVLKSY GSVLSGVYLSVYGSVLSYGVLSGVYSLVKYGSVYSVGSLVKSVKYGSVYSVKGSKVLYGSVYKGSVKLSVYGSVKYSGVK LSGVSLSKGVSLKSGYVSKLSKGYVSKUGFSYGFKLFGLFUKFSLKUSFKLGSFUKGVSLF\GVLSGVYULKSFGVSLSV KGSKLVGSKGFKULSFUKLFUGVFKUFYGSLKFUGFLSKUSGFKLUGFSLKUGFLUKFGLKSUGSKLSGUKULFSUKLSK LUVUKLSGFULSVLKUSGFUUFUFUFUFFUFUFUFUFUFUFUFUFUFUFFUFUF

ocenił(a) serial na 2
Agatonik

Bez tego filmu nie wiedziałabyś, że Ty też masz prawa do przyjemności na nie tylko Twój facet. Ale Ty do tej pory musiałaś mieć smutne życie, gdzie Twój facet, dzień po dniu zaznawał przyjemności a Ty cierpiałaś. Najważniejsze jest to, że Twój kobiecy orgazm zajął w końcu należyte miejsce pośród panującej hipokryzji i zamiaru poszerzania w polskich szkołach kościelnej indoktrynacji w postaci pism JP2.

ocenił(a) serial na 7
ptomek69

Mój orgazm to nie Twoja sprawa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones