PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=528992}

Sherlock

8,6 222 158
ocen
8,6 10 1 222158
8,0 19
ocen krytyków
Sherlock
powrót do forum serialu Sherlock

Dali popis...
Holmes kiedy dowiedział się że John go....
Znowu Sherlock w czapce:D
Madonna:D
Ich przyjań idealnie pokazana:D
Słodki sekret Sherlocka:D
Chyba wyszła ta słodka tajemnica Mary..;D

ocenił(a) serial na 10
ja1992

Najlepszy odcinek do tej pory... Wymarzony... W końcu się uścisnęli, myślałam, że nigdy do tego nie dojdzie... John złapał go za kolano... Powiedział mu, że go kocha... A tak poza tym ożenił się z Mary, ale to nawiasem mówiąc. :D Pijany Sherlock i ta gra... mistrzostwo świata!!!
Odcinek wywołujący chyba wszystkie emocje, jakie istnieją... Żałuję, że kiedyś dałam 10/10 temu serialowi, chciałabym zrobić to jeszcze raz.
Tylko ta ciąża... jak wszystko się potoczy? Jaki będzie 4 i 5 sezon?

ocenił(a) serial na 10
Mrok_Filmowy

Jak to jak? Sherlock ukochanym wujkiem-już to sobie wyobrażam... ;D
Ale mam nadzieję, że będą kolejne sezony, fani roznieśli by producentów i torturowali godzinami...

ocenił(a) serial na 10
Mrok_Filmowy

obawiam się, że z tej ciąży może nic nie wyjść...

ocenił(a) serial na 10
Sathyriasiska

Też tak o tym pomyślałam, ale od razu to odgoniłam- co będzie, to będzie, wolę nie wiedzieć, bo nie chcę się zawieść, az boję, się, co Gatiss i Moffat mogli wymyślić...

ocenił(a) serial na 10
Derry_Holmes

ja mam nadzieję, że zrobią jak w książce, lubię Mary, a cały 3 sezon jak dotąd uważam za genialny, ale trochę za dużo już tej cukierkowatości :) mam nadzieję, że 3x03 będzie ostre pie*dolnięcie.

ocenił(a) serial na 10
Sathyriasiska

Też mam taką nadzieję!

ocenił(a) serial na 10
lkulka

:D

ocenił(a) serial na 10
lkulka

o ostre pier*olnięcie nie martwiłam bym się za bardzo. Moffat napisał 3 odcinek. przeczytałam gdzieś że na końcu 2 odc dowiemy się czemu dwa pierwsze były takie "radosne" (3 będzie bardzo bolesny i to ma być zadośćuczynienie) czuję że emocjonalnie dostaniemy mocno po tyłku, już Steven o to zadba żebyśmy przez następne dwa lata mieli o czym myśleć. że ktoś umrze to jestem pewna, pytanie tylko kto...

ocenił(a) serial na 10
ertka

ufffff! to dobra wiadomość, przynajmniej wg mnie :-)

ertka

Nie wiem jak zareagować na to, że trzeci odcinek będzie bardzo smutny .. Hm.. Wydaje mi się, że takie odcinki emocjonalne są dobre i choć smucą to dają też do myślenia i zmieniają nas.
Co do tych radosnych odcinków - dla mnie pierwszy był mistrzostwem, ale w drugim było za dużo humoru - jakoś tak nie "Sherlockowo", nie wiem może to dlatego, że nie jestem osobą zbyt radosną i raczej nie przepadam za tego typu rzeczami, ale to jest dramat, a nie komedia ! Ale to wszystko nie zmienia faktu, że kocham Sherlocka i choćby nie wiem co, nie przestanę go oglądać.

ocenił(a) serial na 10
ertka

Hurrra! Już się bałam ;)

ocenił(a) serial na 7
Sathyriasiska

mi sie wydaje ( tak wnioskuje po trailerze do odc 3 ) ze mary raczej umrze, ale nie wiem czy dziecko tez. bochyba jest pokazana porodowka? i obawiam sie ze john bedzie samotnym ojcem xd

ocenił(a) serial na 10
Dochuu

eeeeeeeeeeeeeee :P nie wyobrażam sobie tego, ale zobaczymy :-) wolałabym, żeby "pozbyli się" zarówno Mary jak i dziecka. chociaż z drugiej strony...nie no, to by było dziwne. chyba, że Pani Hudson na opiekunkę :D

ocenił(a) serial na 7
Sathyriasiska

w sumie....gatiss i moffat zapowiedzieli ze pozostawia nas w jeszcze wiekszym szoku i niepewnosci niz poprzednio. z tym ze wciaz nie wyjasnili jak sherlock przezyl.ale mam nadzieje ze 4 sezon bedzie szybciej, w koncu to tylko 3 odcinki no i martin juz skonczyl grac w hobbicie, takze benedict chyba nie ma nic specjalnie do roboty.

ocenił(a) serial na 10
Dochuu

o to to! żaden z nich chyba aktualnie nie spędza 90% życia w Nowej Zelandii czy gdziekolwiek indziej :-) mam nadzieję, że NAJPÓŹNIEJ w styczniu 2015 będziemy cieszyć się 4 sezonem.

ocenił(a) serial na 10
Sathyriasiska

Też mam taką nadzieję, szkoda,ze nie mamy żadnej mocy żeby wpłynąć na sytuację. Cała nadzieja w Chińczykach ;-) co prawda ostatnim razem źle wymierzyli cel(premier UK) ale moze następnym razem lepiej się przyłożą... i jak walną embargo na UK to może jakoś się znajdzie czas w napiętym grafiku obu aktorów(bo nei czarujmy się to od B.C. i M.F. planów najbardziej zależy...) sprawdzałam- B.C. coś tam ma na ten rok ale M.F. prawie nic i może czas znajdą... wyobraźmy sobie to wszyscy (może się sprawdzi;-): w marcu zdjęcia- do maja,potem produkcja (BEZ przerw na wakacje!!) i nowy świeżutki 4 sezonik we wrześniu (jak miało być z tym tyle że Nowa Zelandia i jakieś tam poślizgi...

ocenił(a) serial na 9
Sathyriasiska

Mam nadzieję, że John nie zostanie samotnym ojcem, to by ostatecznie zabiło ducha tego serialu i zamieniłoby "Sherlocka" w pewnego rodzaju telenowelę. Mam nadzieję że pozbędą się dziecka w tym odcinku, a Mary w następnym sezonie. Lubię ją, ale to że zniknie jest moim zdaniem pewne. Ale też nie chciałabym żeby regularnie co 3 odcinki biedny John dostawał od życia w tyłek ;)

ocenił(a) serial na 7
The_Kooks

najlepiej gdyby w sumie od razu umarla ona z dzieckiem, wszystko za jednym zamachem. najprawdopodobniej w przyszlym odcinku to o nia sie najbardziej bedzie rozchodzic, bo to o nia chodzi temu augustusowi magnusowi ( nie mam pojecia jak on tam mial dokladnie na imie ).

ocenił(a) serial na 10
Dochuu

też tak myślę. raz a porządnie. samotni ojcowie...to nie w Sherlocku :P

ocenił(a) serial na 7
Sathyriasiska

oj, po tym sezonie nic mnie juz nie zaskoczy...xP

ocenił(a) serial na 9
Dochuu

ja osobiście nie zniosłabym widoku niemowlęcia w tym serialu. To nie te klimaty, zły adres xD

ocenił(a) serial na 7
The_Kooks

pewnie i tak utna w polowie akcji .... :p i znowu 2 lata czekania :p

ocenił(a) serial na 9
Dochuu

albo tym razem trzy :)

ocenił(a) serial na 10
The_Kooks

matko, nie kracz.

Dochuu

Tak będzie, co może być bardziej szokujące niż śmierć któregoś z bohaterów? Urwanie akcji w takim momencie, że nie wiemy czy przeżyje, jak i w o ogóle co się dzieje...

ocenił(a) serial na 10
The_Kooks

podpisuję się- to nie te klimaty a poza tym- bycie samotnym ojcem NAPRAWDĘ skutecznie odcięłoby Johna od przygód- czy nawet bycie NIE samotnym ojcem.No bo posiadanie dziecka zmienia bardzo sposób patrzenia na życie i priorytety ci się przestawiają. Moze generalnie facetom mniej niz kobietom,ale John to taki facet,który by jednak zaczął się bac ze go zabiją na akcji z Sherlockiem i zostawi sierotkę...
tu po prostu NIE MA miejsca na dziecko.I kompletnie mi ono nie pasuje...i dlatego mam nadzieję,ze to jakaś wielka ściema,albo przyczynek do zrujnowania tej nieznośnej sielanki rodzinnej;-)

ocenił(a) serial na 10
Dochuu

Matko kochana, brzmimy jak jacyś sadyści!

ocenił(a) serial na 7
emmesey

marvel i moffat mnie taka uczynili ;_;

ocenił(a) serial na 10
Dochuu

Spoko, mnie tak samo ;) DEMONY ZŁA...

ocenił(a) serial na 10
Dochuu

W ksiązkach tak było- Johnowi umarła pierwsza żona i miał z nią jakieś tam dziecko- ale dla ACD to nie było ciekawe,więc nie wiem,czy gdzieś nawet padło imię/płeć tego dziecka ;-)

ocenił(a) serial na 9
ja1992

Na szczęście odcinek lepszy od pierwszego jeśli chodzi o fandomomowe sytuacje (jeśli można to tak nazwać). Odcinek przegenialny mowa Sherlocka i przede wszystkim ich przytulenie. Szkoda, że został nam tylko jeden ;(

ocenił(a) serial na 9
97aska97

A i zapomniałam wspomnieć o sprawie prowadzonej po pijaku :D świetne

ja1992

To była re-we-la-cja!
John - "He's clueing for looks" - to chyba najlepszy tekst ;).

ocenił(a) serial na 10
PolythenePam

Myślałam wtedy, że umrę ze śmiechu XD

ocenił(a) serial na 10
PolythenePam

mnie jeszcze ujęło
S:The game is...emmmm... J:On!

ocenił(a) serial na 8
olikolik

i jeszcze sherlockowe: 'Yeah, that, that." :)

ocenił(a) serial na 10
ja1992

Yep kac Sherlock :D:D I będzie bejbi Sherlock wujek hahah

ocenił(a) serial na 10
ja1992

W życiu chyba tak nie lubiłam Sherlocka (postaci), był taki wspaniały w tym odcinku, taki kochany. Ostatnie ogniwo jego ewolucji :) Misja Johna zakończona.

ja1992

A ja właśnie mam mieszane odczucia. Odcinek miejscami prześmieszny, ale akcja po pijanemu jak dla mnie trochę za bardzo robiona pod fanów.

ocenił(a) serial na 8
avatar555

Mam podobnie.. Po tym odcinku bardziej doceniłam The Empty Hearse.. Myślałam, że to w TEH, ale to tutaj w The Sign of Three było wszystkiego.. za dużo. :(

ocenił(a) serial na 10
ja1992

Oj tak, Madonna rozwaliła system ;)
W ogóle tak się można tu było uśmiać, kocham ten odcinek-śmieszny, zaskakujący, ciepły, ale nie obyło się przecież bez akcji ;)

ocenił(a) serial na 9
Derry_Holmes

http://www.youtube.com/watch?v=xhjIsu7n6bI następny odcinek, trailer

ja1992

Chociaż i tak jet dalej kłamczuchą...wciekawe tylko w czym Johna okłamuje

ocenił(a) serial na 10
ja1992

No po prostu nie wytrzymam. Nie sądziłam że będę się śmiać bardziej niż na poprzednim odcinku. Ah, John. Uwielbiam gościa. Po prostu z odcinka na odcinek coraz bardziej. Sherlock jak zwykle klasa. Przemówienie miażdży. Wiedziałam że będzie świetne, ale ah :D Psst, teraz mi się zrobi dziwnie jeżeli Mary umrze :I

ocenił(a) serial na 10
Leran

Mary nie może umrzeć i raczej nie umrze-po pierwsze to było bez sensu, a po drugie nie zrobiłaby tego John'owi. Za bardzo go kocha, żeby wyjść za niego a potem go zostawić. Przynajmniej ja tak sądzę :)

ocenił(a) serial na 10
Derry_Holmes

No mam nadzieję że nic się nie stanie, ale kto wie co zobaczymy w finale D: czy to takie bez sensu? Po pierwsze zgadzałoby się z książką, a po drugie byłoby mocnym kopem. Ech, mam złe przeczucia

użytkownik usunięty
Leran

Odejście Mary zniszczyłoby Johna i biedny by się już nie pozbierał... :

ocenił(a) serial na 10

obstawiam, że zrobią tak jak w książce...

użytkownik usunięty
Sathyriasiska

To byłaby najokrutniejsza rzecz ze strony trolli... W 1/3 się śmieję z pijanego Sherlocka ;) a w 2/3 wrzeszczę z przerażenia... To się źle skończy... :(((((((

ocenił(a) serial na 10

skopiuję to co napisałam powyżej:
ja mam nadzieję, że zrobią jak w książce, lubię Mary, a cały 3 sezon jak dotąd uważam za genialny, ale trochę za dużo już tej cukierkowatości :) mam nadzieję, że 3x03 będzie ostre pie*dolnięcie.

:P:P:P

Johnlock Hug <33333333333333333333333333333333

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones