PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236096}

Skazany na śmierć

Prison Break
7,6 218 078
ocen
7,6 10 1 218078
7,0 11
ocen krytyków
Skazany na śmierć
powrót do forum serialu Skazany na śmierć

Jest nawet juz podpisana umowa na 8 sezonów a cała ta historia z zakończeniem emisji to spekulacja była zeby podnieś oglądalność i porobic troche szumu. Wczoraj fox ogłosił ze od pożdziernika 2009 rusza nowa 5 juz seria. Na 6 sezon nie oficialnie jest juz przyogotwany zarys scenariusza. Cała ekipa czyli Michale, Lincol, Sucre, T-bag i reszta oprócz Sarah lecą samolotem na wycieczke która dostali w ramach odszodwoania za krzywdy sa juz oczywiście wolni i jest ogromna burza samolot prawie sie rozbija ale uderza w nich piorun i wpadaja w pętle czasową do roku 1940 własciwie do europy do obozu koncentracyjnego.......i własnie z niego będą nasi bohaterzy musiec uciec i potem spowodowac takie wyładowanie elektryczne zeby powrócic ponownie do 2010 roku

ocenił(a) serial na 8
marcin0000

Jak w Loscie wymyslili ze przenosza do roku 1977 to wszyscy dalej sie podniecaja a co tu nie moga oczywiscie czegos takiego nie bedzie ale zauwazcie ze lost tez jest zesrany

ocenił(a) serial na 8
Discoman

Zesrany to jesteś Ty. Nawet nie porównuj takiego serialu jak Lost do tego shitu, o którym tu mowa. Może i 1 i 2 sezon PB był nieco lepszy od Lost, jednak tu widzimy kolosalny różnicę między 1 a 4 sezonem, a w Zagubionych o takim spadku poziomu nawet mowy nie ma, scenarzyści wiedzą co robią, a tu... niestety nie.

ocenił(a) serial na 8
Discoman

*kolosalnĄ różnicę

ocenił(a) serial na 8
Claire_J

jezeli tak myslisz to jestes zesrana od stop do glow w loscie nic nie trzyma sie kupy kolejne shity tam wyrastaja jak grzyby po deszczu jakies dwa swiaty przenoszenie w czasie co to ma byc lecieli jednym samolotem a jedni wyladowali w obecnych czasach a reszta w "starozytnosci" gdzie tu logika paniusku a dym porywajacy ludzi bardzo realne chyba w to uwierze i ty mowisz ze nie ma spadku poziomu jest jeden i drugi serial dotknal dna

ocenił(a) serial na 8
Discoman

Jeżeli ktoś potrafi kojarzyć fakty i ma IQ wyższe od chomika, to wszystko trzyma się kupy chłopczyku. Kupy to się nie trzyma Twoja wypowiedź, która jest jednym długim zdaniem bez znaków interpunkcyjnych, w niej trudniej się połapać niż w Zagubionych. Nie nadążasz, to nie oglądaj, proste.

ocenił(a) serial na 8
Claire_J

Wszystkie sezony "Lost'u" nie mają spadku poziomu, bo już niżej nie mogą upaśc

Mathias_13cool

Nie zgadzam się .... moim zdaniem Lost nie mógł bardzo upaść bo nigdy nie utrzymywał się na takim poziomie jak pierwszy sezon PB.....

sweetblondi_04Ruda

Myślałem że pisano tutaj o Skazanym a Zagubili się recenzenci.Będzie ciekawie jak uciekinierzy z więzienia pojawią się na wyspie zagubionych.To dopiero byłby hit!!!

gran19

My tylko porównujemy.....:P
To by było pomieszanie z poplątaniem...:P

ocenił(a) serial na 8
Mathias_13cool

Jeżeli wg Ciebie "Lost" nie może upaść niżej, to jak nisko jest "Skazany..."? Bo na pewno nie wyżej niż "Zagubieni". A scenariusz do 4 sezonu PB pisze 10-latek.

ocenił(a) serial na 8
Claire_J

tak, tak wyspa, ktora leczy ,mowi oraz jest i jej zarazem nie ma rzeczywiscie trzeba miec iq wysokie by sie w tym polapac wiec gratuluje, ze zamiast mozgu masz jedna wielka kupe gowna

ocenił(a) serial na 8
Discoman

Nie będę wdawać się w dyskusje z kimś, kto nawet nie opanował do końca zasad ortografii i interpunkcji. I na przyszłość, do kobiet wyrażamy się z szacunkiem, jeśli jeszcze Ci o tym mama nie mówiła.

ocenił(a) serial na 8
Discoman

nie wiem kto by wymyślił taką fabułę
to by się zrobiło nudne i męczące
najlepszą częścią był sezon 1 i trzeci jak by nie patrzeć
ale za to jest to dobry serial

ocenił(a) serial na 10
marcin0000

BOŻE JAKIE Z WAS DEBILE TO BYŁ ŻART PRIMA APRILISOWY A WY TO NA SERIO WZIĘLIŚCIE TAKA FABUŁA BY ZRESZTĄ BYŁA BEZNADZIEJNIE GŁUPIA !!!!!!!!!

ocenił(a) serial na 8
Kulawy_Johny

Nie ma znaczenia czy 1,2,3 czy 4 sezon - Polakom nigdy nic się nie podoba
Właśnie sprawdziłem tematy i są tacy ,którym się nie podobał nawet pierwszy sezon np. http://www.filmweb.pl/topic/378267/Wielkie+rozczarowanie!!+Da%C5%82em+si%C4%99+s kusi%C4%87+i+%C5%BCa%C5%82uje.html

Mathias_13cool

Sory.... ale jeśli mówisz o "Polakach" to bierzesz pod uwagę cały ogół społeczności, w której znajdują się bardzo różne osobowości.... niektórym się podoba... innemu nie.... to kwestia gustu... a o gustach się nie dyskutuje.... a poza tym wątpię, że znajdziesz jakiś jeden chociaż jeden naród któremu podoba się jakiś konkretny serial... więc nie narzekaj na Polaków...:P

ocenił(a) serial na 8
Kulawy_Johny

Jeśli uważasz, że my w to uwierzyliśmy, to debilem jesteś tylko Ty.

marcin0000

Cała ekipa czyli Michale, Lincol, Sucre, T-bag ? no to jak to zrobią ja Mike nie żyje ;] ? no chyba ze go ozywia :D okaże się ze Michael nie umarł tylko się ukrywa a śmierć bym mistyfikacja :D

ocenił(a) serial na 10
marcin0000

ta, yhym, takie rzeczy to tylko w Star Treku. Pozdro

eszel

Można powiedzieć... takie rzeczy to tylko w PB... :P:P



ocenił(a) serial na 10
sweetblondi_04Ruda

Osobiscie powiem ze najlepsze byly pierwsze sezony .. genialne !! ale jakby byl 5 to bym ogladala tylko ze scofielda ni bedzie ; ((( ale mi sie wydaje ze to sciema i ze na 4 sie skonczy ;(((((((

ocenił(a) serial na 10
domis3

no po co rozkopujesz stare tematy ja sie pytam ? Ostatni post byl 18 maja
2009 a ty nagle 2010 roku dajesz odpowiedz. ; //

Kolorowaa

Istnieje jakiś zakaz pisania w starych tematach?

użytkownik usunięty
marcin0000

marcin0000, Gdzie można znaleźć 6 sezon Prison Break'a?

ocenił(a) serial na 8

nie istnieje taki

ocenił(a) serial na 6
marcin0000

haha ale macie fantazje xD dalszego ciągu nie będzie!! SPOILER SPOILER Główny bohater nie żyje, heloł...!

ocenił(a) serial na 10
Depp_fan

To taka sama "śmierć" jak z Sarą? W piątym sezonie okaże się, że Michael żyje... Wiecie lepiej od producentów, że 5 sezon nie wyjdzie? pracujecie nad tym serialem? To morda w kubeł i nie odbierać nam nadziei.

trancefan1986

Nadziei? Ten serial był świetny, ale tylko pierwsza i druga seria, trzecia dużo gorsza, a dalej nie byłam w stanie glądac, chwała im za to, że już nie nakręcą.

użytkownik usunięty
marcin0000

ja dopiero sezon 1 bede ogladał wiele przed mną jeszcze.

ocenił(a) serial na 9

a ja holera jasna nie obejrzałem jeszcze 4 ale czytając to dowiaduje się że Mike umiera wrrrrrrrrrr!!

użytkownik usunięty
marcin0000

Moim zdaniem nie powinno już być sezonu 5 nawet nie wiem o czym miał by być tak wogle raczej mogli by sobie darować w sumie.

ocenił(a) serial na 10

Ja jestem za tym, żeby powstał 5 sezon!!! Wiedząc ile już spojlerów jest na Filmwebie, to ja też dowiedziałem się, że Michael zginie, a przede mną już tylko dwa ostatnie odcinki 4 sezonu. Już obejrzałem końcówkę 22 odcinka w którym pokazali to co dzieje się"4 lata później", jak zobaczyłem gdzie tak naprawdę siedzi cała Ekipa (Alex, Lincoln, Sara, Franklin i Sucre) to... ;( Coś czuję, że dwa ostatnie odcinki to będzie dla mnie cholernie mocny wyciskacz łęz ;( W każdym bądź razie nie zgadzam się ze śmiercią Michaela... Coś muszą zrobić, bo fani tego nie podarują. Napiszę do telewizji FOX w tej sprawie.

ocenił(a) serial na 10
trancefan1986

Przejęty spoilerami dotyczącymi Michaela Scofielda zbliżałem się do końca serialu przygotowując się na dużą dawkę dramatu, na którym będę ryczał jak bóbr. Byłem zdenerwowany, że w ostatnim odcinku nasz główny bohater zginie. Nawet na pewien czas odpuściłem sobie oglądanie drugiej połowy czwartego sezonu, żeby nie wkurzać się na scenarzystów, którzy rzekomo uśmiercili Michaela. Lecz dotarłem do ostatniego odcinka, szykując się na smutne zakończenie, ale... Hola hola! Gdzie są dowody, że Michael zginął???

1.Pokazanie nagrobka to nie wszystko - gdzie jest ciało?
2.Skąd pewność, że Michael zginął przy tych kablach od prądu? To że stamtąd nie wrócił, nie oznacza wcale jego śmierci!!!
3.Niedokończone pozostałe wątki: co dalej z tymi wszędobylskimi agentami i innymi mendami; dotarli w końcu do Michaela w tych ciemnościach? Co z Gretchen? Co z jej córeczką?


Po prostu czwarty sezon został zakończony typowym cliffhangerem, żeby było zahaczenie o kolejny sezon. Producenci myślą, jak stworzyć następny sezon, żeby znów serial miał dużą oglądalność. Skoro "odkręcili' śmierć Sary, to jeszcze łatwiej będzie odkręcić "śmierć" Michaela, tym bardziej, że nie pokazali ani jego odciętej głowy, ani pogrzebu, ani nic...

ocenił(a) serial na 10
trancefan1986

Też bym dał wiele za V sezon. Owszem czwarty mówiąc lekko nie był najlepszy, ale w następnym mogli by się postarać. Brakuje mi tego wyczekiwania na kolejny odcinek... Pzdr. dla wszystkich fanów tego serialu.

trancefan1986

Właśnie dlatego powinni nagrać 5 sezon :)

marcin0000

A w Ameryce jest 5 sezon skazanego na śmierć,czy oni mają ,a nasza telewizja nie wykupiła,za co płacimy abonament,Oglądałem wszystkie sezony ,przecież Michael umarl w 4 sezonie, więc o czym będzie 5 sezon,niech ktos mi odpiszę

ocenił(a) serial na 8
hubi1994

NIE MA 5 SEZONU !!!

Pauleta

A przecież na you tube są zwiastuny do piatego sezonu

ocenił(a) serial na 8
hubi1994

zapewne podróbki, ale pokaż o które konkretnie ci chodzi

Pauleta

jest tam apisane prison break season 5+ finale,na you tube ,znalazłem

ocenił(a) serial na 8
hubi1994

widziałem - to oczywiście fake

marcin0000

no, jajnie, mamy 2012 rok, a piątego sezonu wciąż nima:(

użytkownik usunięty
firentis95

I nie będzie :(

ocenił(a) serial na 10

No niewiadomo jeszcze,ale fajnie jakby był :P

użytkownik usunięty
Dragit17

No raczej już na 100% nie będzie, no ale jakby był nie pogardziłbym :D

ocenił(a) serial na 10

Kurna..wciągający to był serial.I ta izolatka, w której siedział prawdziwy psychol :)

Dragit17

Burrows, czy Gacy? :)

ocenił(a) serial na 10
marcin261287

O ile pamiętam to Burrows siedział w tej samej izolatce co John W.Gacy ;)

Dragit17

jak zrobili by ta plente czasowa czy co kur-wa to wogole jest to by jeszcze gorzej to wszystko zj-ebali

ocenił(a) serial na 10
marcin0000

Hahahahahahah. Twój post wywołał prawdziwą burzę mózgów. Czytając Wasze kłotnie uśmiałam się do łez ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones