PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236096}

Skazany na śmierć

Prison Break
7,6 217 999
ocen
7,6 10 1 217999
7,0 11
ocen krytyków
Skazany na śmierć
powrót do forum serialu Skazany na śmierć

Jest nawet juz podpisana umowa na 8 sezonów a cała ta historia z zakończeniem emisji to spekulacja była zeby podnieś oglądalność i porobic troche szumu. Wczoraj fox ogłosił ze od pożdziernika 2009 rusza nowa 5 juz seria. Na 6 sezon nie oficialnie jest juz przyogotwany zarys scenariusza. Cała ekipa czyli Michale, Lincol, Sucre, T-bag i reszta oprócz Sarah lecą samolotem na wycieczke która dostali w ramach odszodwoania za krzywdy sa juz oczywiście wolni i jest ogromna burza samolot prawie sie rozbija ale uderza w nich piorun i wpadaja w pętle czasową do roku 1940 własciwie do europy do obozu koncentracyjnego.......i własnie z niego będą nasi bohaterzy musiec uciec i potem spowodowac takie wyładowanie elektryczne zeby powrócic ponownie do 2010 roku

ocenił(a) serial na 10
Colinowaa

A jednak ... rok 2015 i proszę ... znowu się mówi o wielkim powrocie :)

marcin0000

Kilka godzin temu Dominic Purcell na instagramie potwierdzil że bedzie kolejna czesc prison break !! :)

ocenił(a) serial na 10
Lakers24

fajnie. Kurde ja pamiętam ten temat jak miałem z 10 lat i uwierzyłem od razu w te obozy i takie tam xDD

użytkownik usunięty
marcin0000

Gdyby co, T-bag dostał dożywocie, więc musiałby liczyć na ułaskawienie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones