PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750157}

Slasher

6,2 4 996
ocen
6,2 10 1 4996
Slasher
powrót do forum serialu Slasher

Osobna strona

ocenił(a) serial na 6

Dlaczego drugi sezon nie ma osobnej strony tak jak jest to zrobione w przypadku American Horror Story? Przecież Drugi sezon nie ma nic wspólnego z pierwszym i ma dodatkowo podtytuł, tak jak to ma AHS.

ocenił(a) serial na 9
infamous

Drugi sezon ma osobną stronę....która cały czas czeka jako kontrybucja i nikt jeszcze jej nie zaakceptował, dlatego nie ma xD to normalne na filmebie, czasem nawet parę miesięcy mija zanim coś zostanie zaakceptowane, w dodatku jeszcze kiedy chodzi o serial no który nie jest jakoś zbytnio bardzo znany, przy tych to często schodzi jeszcze dłużej.

infamous

Moja kontrybucja z osobną stroną została odrzucona...

ocenił(a) serial na 6
pianaa13

Ech... :/

ocenił(a) serial na 6
pianaa13

Nie ma to jak wprowadzać ludzi w błąd w takim wypadku. :/

ocenił(a) serial na 5
infamous

Zwłaszcza, że Christopher Jacot (Robin z pierwszego sezonu) gra inną postać w drugim, jak obsada AHS, ale cóż...

ocenił(a) serial na 9
pianaa13

Moja tak samo, odesłali mnie do tej :/ to antologia, tak jak AHS czy Channel Zero o całkowicie innej historii i postaciach w innym sezonie więc nie rozumiem dlaczego ma być tylko jedna....skoro oba sezony oceniam inaczej.

ocenił(a) serial na 5
Rrouge

Na dodatek nie ma obsady z sezonu 2 i nie można ocenić gry aktorskiej tych, którzy nie wystąpili w jedynce.

laraniecroft

2 sezon kiczowaty mnie rozczarowal,morderca jest wiadomo ino akcja domek w gorach i tak ich sobie puka...zero akcji ,trzymania w napieciu no nie ma 2 za nic do 1 mnie to roczarowalo....

ocenił(a) serial na 5
xxxfilmen

Mnie w ogóle rozczarował ten serial, sam pomysł był dobry, ale wykonanie leży i kwiczy. W sumie mi się właśnie 2 sezon podobał bardziej, nie pamiętam szczegółów ani tego mordercy, o którym piszesz, ale wiem, że na pewno sezony powinny być rozdzielone, tak samo jak w przypadku True Detective.

laraniecroft

w 1 jest wiecej akcji miejsc co sie dzieje i inne napiecie,a 2 tylko dom we gorach i nic poza tym i wychodza i wchodza.... i rzez sie dzieje....mam nadzieje ze luca cage nie zawiedzie 2 sezonem...

ocenił(a) serial na 5
xxxfilmen

Mnie akcja w górach się podobała, wiele horrorów dzieje się w zamkniętej przestrzeni. Lucasa nie wiedziałam jeszcze pierwszego sezonu, ale po tym, co widziałam w Jessice Jones, to potencjał ma.

laraniecroft

ogladaj luce bo warto no odrazu cie tak wciagnie ze w jednym dniu mozesz go polknąc;d

ocenił(a) serial na 5
xxxfilmen

Wątpię, ale wszystko w swoim czasie :)

laraniecroft

no a ze jak widz eyou are woman to pilki nie lubisz a czerwiec miesiac pilki noznej ;d

ocenił(a) serial na 5
xxxfilmen

Siatkówki. Liga narodów :)

laraniecroft

no ms we wrzesniu ogladasz hehe zanim przyjdzie mozna jakies filmy seriale lukac;d

ocenił(a) serial na 5
xxxfilmen

A mi się właśnie 2 sezon podobał, a 1 mnie rozczarował.

ocenił(a) serial na 9
diavolo0801

mi choć 1 się podobał to mimo 2 drugi o wiele bardziej, plus dla mnie to właśnie w 1 morderca był niesamowicie przewidywalny.

ocenił(a) serial na 6
infamous

Dodałam kontry z rolami 3 aktorów, których kojarzę z 1 i 2 sezonu. Możliwe, ba, na pewno, strona ma większe braki, ale od dawna nie mam ochoty aktualizować stron na FW. Pewnie na nic więcej liczyć nie można, ale dziwi mnie upór weryfikatorów, gdy właśnie mamy trend na tworzenie antologii - AHS - nie jest jedynym serialem w takiej formie. Mam tylko nadzieję, że teraz, gdy serial został reaktywowany po przerwie 3 sezon nie otrzyma osobnej strony, bo to już będzie bigos.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones