Sortownia
powrót do forum 1 sezonu

Niby mrok, ale raczej pustka w środku. Jakieś to wszystko mechaniczne bez polotu i finezji jakby twórcy myśleli że kilka wytartych patentów (ło Jezu - nieszczęśliwy lekarz opiekujący się Ukrainką w burdelu - really!!!?????!) i pomarszczony Chyra z papierosem zrobią całą robotę....ROZ-czarowanie! Żeby latać nie wystarczy machać skrzydłami!

ocenił(a) serial na 4
Daria_El

Zgoda, wielkie rozczarowanie. 1/3 czasu zapełniona ujęciami chodzącego tą samą drogą Chyry. Wątki potoczne banalne, postać wnuczki tragiczna - serio, czy twórcy serialu myślą, że tak ubierają się teraz młodzi ludzie? Scenariusz lipny, bez polotu, chociażby to co mówił ten młody kierowca, to było tak sztuczne, że brak mi słów. Jedyny plus to gra aktorska Andrzeja Chyry, ale tego można było się akurat spodziewać. Jeszcze raz napiszę - WIELKIE rozczarowanie, dawno się tak nie zawiodłem na produkcji filmowej.

DawcaMocyWNocy1

To nie jest produkcja filmowa, to jest produkcja polska. Ja Nawet nie zaczynam ogladac, wystarczy mi zwiastun , aby tego serialu nie wlaczyc.

ocenił(a) serial na 9
Donarek

To znaczy że seriale na wyższym poziomie ci nie leżą. Zawsze możesz oglądać kiepskie seriale Netflixa.

ocenił(a) serial na 1
dawid_lk

na wyższym poziomie od czego? Depresja w Holandii jest wyżej niż to...

ocenił(a) serial na 2
dawid_lk

Wyższy poziom? MUJBORZE

ocenił(a) serial na 7
DawcaMocyWNocy1

Postać oceniasz po ubiorze, nieźle.

Daria_El

Pierwszy odcinek był jeszcze znośny, ale to co się wydarzyło w drugim to nieporozumienie.

Daria_El

Zgadzam się, ze serial bez poltu, po prostu nudny. Dotrwałam do niecałego drugiego odcinka... Juz tego nie zamierzam oglśdać.

Daria_El

Miałam nadzieję.....a tu wieeeeelkie nic. Natalia Jędruś(córka/wnuczka) ogranicza swój słownik do paru słów uznawanych za wulgarne. Nie chce niczego wyjaśnić
Nazywa Ukrainkę kretynką i ma do niej nie wiadomo o co pretensje nie próbując nawet czegokolwiek się o kobiecie dowiedzieć
Ale pies drapał poszczególne wątki. Tu całość jest nie do uratowania. Kupa dobrych aktorów + młodzi z potencjałem i robicie z tego takie coś?!!!!

magicznykacik

Oglądam bo jestem masochistką. Beznadzieja w otoczce ponurych zdjęć. Lekarz systematycznie lekceważący chorą na serce pacjentkę . Nikt niczego nie wyjaśnia nie ma żadnego uzasadnienia dla poczynań bohaterów. To wszystko w otoczce "ambitnego kina" bo jak ciemno ponuro i bez słów to na mur ambitne kino. Szkoda potencjału aktorskiego.Ale w polskim.kinie jak w polskim futbolu jest tylko potencjal

malgorzata60

Widac ze nie ogladalas serialu uwaznie...jest wszystko wyjasnione.ta pani co niby choruje na serce jest po prostu...samotna... a w szpitalu szukala kogos z kim moze porozmawiac.Chyra grajacy lekarza doradzal jej kupno psa lub kota na co ona stwierdzila ze ma alergie

ocenił(a) serial na 1
magicznykacik

Ten serial to nieporozumienie. Nudne. Bez sensu. Nieestetyczne. Męczące. Justynka jest tak irytująca, że szok. Wątki to jedno wielkie pomieszanie z poplątaniem. Postaci pełno ale nie wiadomo po co. Canal plus- daliście ciała.

ocenił(a) serial na 8
Daria_El

Od Chyry to dwa kije w bok - bardzo dobrze przygotowany do roli, totalna metamorfoza, ja bym sie odwazyl na taka przemiane - dla mnie top shelf as usual

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones