Sortownia
powrót do forum 1 sezonu

Oglądam toto (żona pilota zabrała) i powiem szczerze, jak na spowiedzi, że gdyby nie jeden aktor prowadzący to ten serial by nie zaistniał. Bez niego byłby to gniot nad gniotami. A tak co mamy: scenariusz nawet niezgorszy (dialogi słabe) aktorzy sympatyczni i tytuł super. Co więcej dobrego? Nic. Muzyka tragiczna, momentami jakby z innego serialu, nic nie wnosi a wręcz przeszkadza. Kompozytor, że tak się wyrażę, zapewne zapatrzył się na autora zdjęć - ten to dopiero pojechał. Gdzieś w wywiadzie słyszałem, jak gość tłumaczył, że chciał coś zrobić atrakcyjnego, innego niż wszyscy i nowoczesnego. No to zrobił. Ciemno jak w...(no wiecie gdzie) nieostro, ujęcia pourywane albo ciągną się jak srajtaśma. Dla przykładu, jak młodzi tańczą to obowiązkowo świat wiruje, wszystko zamazane i migocze. Jak pokazują stolicę - musi być z drona, latarnie i wieżowce na Mordorze 2. Nowocześnie!
Czy będzie lepiej? Nie wiem. Pilota nadal nie mam więc czekam na odcinek finałowy niczym mieszkańcy Radomia na koniec budowy Zachodniego. A jeśli Szanowni Producenci chcą robić drugi sezon to dwie prośby - zostawcie aktorów a reszcie podziękujcie. Zatrudnijcie kogoś z tej samej ligi co Chyra. Sukces gwarantowany.
ps. Pana od zdjęć koniecznie do Love Island.

Giinter

Rzecz gustu. Akurat zdjęcia dla mnie ok, bo lubię "brudne" kadry (nie wszystko musi być jasne i przejrzyste jak w "Klanach" etc.) , muzyka też mi nie przeszkadza, za to nad scenariuszem mogliby rzetelniej popracować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones