PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121831}

Spider-Man

7,8 14 894
oceny
7,8 10 1 14894
6,5 6
ocen krytyków
Spider Man
powrót do forum serialu Spider-Man

Czy to ze tej wersji jest to intro http://www.youtube.com/watch?v=KZw64rBswqc ? Bo dawno oglądałem a tyle tych bajek z spiderem było :-)

Lecho1523

Tak, to z tej. :)
A dokładnie to wersja z pierwszych odcinków, kiedy jeszcze twórcy nie mieli zbyt wielu kadrów do wykorzystania.

Przeglądając YouTube trafiłem chyba na trzy wersje tego intra, zanim znalazłem swoją ulubioną: http://www.youtube.com/watch?v=5EeIOeYKd-c&feature=related

ocenił(a) serial na 7
Khaosth

dokładnie, ta, co podął Khaosth leciała najdłużej i była najlepsza. Właśnie wpadłem na pomysł, żeby ocenić ten serial animowany i jest tylko 7/10, bo... kilka lat temu kątem oka obejrzałem kilka odcinków chyba na Fox Kids, albo podobnym kanale i już wydawało mi się to strasznie naiwne i tępe (mimo to nie dałem niżej, bo to w końcu serial dla dzieci, więc nie musi zaspokajać oczekiwań dojrzałego widza) ale... nie mogłem nie dodać do ulubionych, bo pamiętam, że jak leciało kiedyś na TVP2 i miałem chyba 7 lat, to oderwać się od TV nie mogłem, co tydzień czekałem z wypiekami na twarzy. Wspominam też, że bardzo fajnie był serialik zrobiony i twórcy postarali się od strony wizualnej, oraz całkiem zgrabnie wplatali też inne postacie marvelowe np Wolverine'a, Fantastyczną Czwórkę, Iron Mana... świetny był też ten motyw z łowca wampirów (już zapomniałem, jak się nazywał). No i Venom był... potężny (nie taki cieć, jak w filmie Spider-Man 3). Jak byłem mały to trochę bałem się Venoma i Carnage'a chyba jeszcze bardziej (miał taki nieludzki, polifoniczny, maniakalny głos) i to jeszcze dodawało dodatkowej frajdy dla dzieciaka.

ocenił(a) serial na 10
Lecho1523

Człowieku obudziłeś we mnie wspomnienia związane z tym serialem... Kurdę. Właśnie wspominam niektóre odcinki i pamiętam je jak by leciały wczoraj... Ta bajka była niesamowita, a to intro najlepsze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones