PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94665}

Star Trek: Następne pokolenie

Star Trek: The Next Generation
8,0 8 897
ocen
8,0 10 1 8897
Star Trek: Następne pokolenie
powrót do forum serialu Star Trek: Następne pokolenie

Wesley...
irytujący gorzej niż... nie wiem co, bo nic mnie do tej pory tak nie irytowało. Już wyjaśnię dlaczego. Nie przepadam specjalnie za koncepcją "łebskiego nastolatka" (whizz kid). Załóżmy, że średnia inteligencja młodzieży podskoczyła w ewolucji ziemskiego społeczeństwa, to nie wydaje mi się, by kapitan pozwalał się plątać dziecku po mostku. Owszem, potem nastąpił jego... wyssany z palca awans. Ale nie to jest najgorsze... najgorsza jest jego mina i uśmiech w stylu mangowego woooow, gdy tylko matka wybłaga mu wizytę na mostku. Kuźwa facet miej trochę jaj. To jego radosne usposobienie wśród sztywniactwa jest denerwujące jeszcze bardziej niż samo sztywniactwo z pierwszych odcinków. Na chwałę Najwyższego sztywniactwo rozluźnia się ale niestety nasz Wesley ze swoim uśmiechem i woooow pozostaje. Mam nadzieję, że im dalej tym będzie mniej kwadratowo z mniejszą ilością sztucznej nadętości.

Pani ochroniarz...
Tak kwadratowej gry i tak niepasującej do roli aktorki dawno nie widziałem. Chociaż z czasem może się rozluźni nieco bardziej. Oby, bo brzydka nie jest.

Pani doradca...
Minę ma jakby zaraz miała pierdnąć albo tuż po niezłym rozluźniającym bąku. Miej że kobieto trochę wyrazistości. Nie zachowuj się jak ci*ka niewydymka i jak miska ciepłego kisielu zarazem. Pokaż czasem pazur, bo tez urody Ci nie brakuje.

W sadze jestem na pierwszym sezonie i zakończyłem na odcinku z "Mafijnym Holodekiem" Wielkie pożegnanie. Sprawił, że polubiłem Panią doktor. Niezła laska, zwłaszcza w charakteryzacji z czasów prohibicji. I ta urocza nieumiejętność chodzenia na wysokim obcasie czy naśladowanie kokietki. Mistrzostwo. Odcinek, który odcina się od sztywniactwa i chwała mu za to. Dawno się tak nie uśmiałem a i końcówka, sam moment pożegnania nie był głupi.

A najlepszy jest Data. Jego próba luźnego rzucania slangiem ulic wypada prze kozacko. W ogóle rola Daty deklasuje pozostałe.

ocenił(a) serial na 10
Crazy_Ivan

Jeśli idzie o Tashę, to nastąpi radykalna zmiana. Będziesz zadowolony.

Crazy_Ivan

Co do 2 pierwszych zgadzam się w 100% ale Troi jest spoko! Jedna z najlepszych postaci razem z Picardem i Datom.

ocenił(a) serial na 8
777temida

No Troi się nieco rozkręca. Im dalej w las tym lepiej :)

Crazy_Ivan

Na którym sezonie jesteś? Ja sobie przypominam od nowa i na razie na drugim. Szkoda ze nie ma Crusher... ale Data wymiata!

ocenił(a) serial na 8
skp_mysl

Już teraz oglnadnąłem wszystkie :) i zacząłem Nowy serial
The Orville... NALEGAM Z CAŁĄ STANOWCZOŚCIĄ byś go zobaczył :)

ocenił(a) serial na 10
Crazy_Ivan

Dordaczyni nie jest zła ale i tak najbardziej lubie Worfa i Date

mikolaj15

Gorąco witam Pana Ivana. Pan Klee ma rację, zmiana pani ochroniarz powinna Ci się spodobać (więcej nie zdradzę bo nie chcę Ci psuć niespodzianki). Babeczka jest ładna i potrafi przykopać komu trzeba, ale mimo wszystko i tak Data, Worf i Picard są po prostu the best of the best.:D Jeśli idzie o Wesleya to całkowicie się zgadzam, a co do Betazoidki to jeśli mnie pamięć nie myli to będzie się "rozluźniać".
Ps:
Oglądałam ostatnio film Oliwer Twist i w ogóle nie poznałam Bena Kinsleya (abyś nie musiał szukać to podpowiem, że grał Fagina, herszta bandy młodych złodziejaszków) - doskonała charakteryzacja.

ocenił(a) serial na 8
Aero

OT niestety nie oglądałem... ale Pana KinGsleya kojarzę - ale co on ma wspólnego ze Star Trek TNG? chyba, że jeszcze nie dotarłem do tego odcinka...

ocenił(a) serial na 8
Aero

ale i tak największe moje uznanie zdobył Q :) z początku go nie lubiłem, teraz zupełnie odwrotnie :)

ocenił(a) serial na 8
Crazy_Ivan

Q jest postacią fantastyczną, szczególnie podobał mi się w StarTrek Voyager. Q w wykonaniu John'a de Lancie to majstersztyk. taki sam jak Londo i G'Kar w Babylon 5 w wykonaniu Petera Jurasika i Andreasa Katsulasa.

ocenił(a) serial na 8
posith

Tylko tego pierwszego widziałem :D ten był nie zły :) niestety nie mam porównania z pozostałymi :)

użytkownik usunięty
mikolaj15

Guinan jest znacznie lepsza od Troi Doradczyni

ocenił(a) serial na 8

Racja :)

ocenił(a) serial na 9
Crazy_Ivan

A co powiesz o mamie doradcy? jak dla mnie jest straszna. Data jest świetny aż trudno uwierzyć ze gra go człowiek :-) Q irytuje mnie ale ja oglądam dopiero 3 sezon. Oglądałam TNG wcześniej ale nie wszystkie sezony. Picard i Riker - the best.

ocenił(a) serial na 10
gwen1976

Pani starsza Troi jest zarąbista. Zwłaszcza w DS9. Te akcje jej z Odo. :D Odcinki z nią to perełki.

Q jest po prostu genialny. Jest jedną z tych postaci, dla których oglądam te seriale.

ocenił(a) serial na 8
gwen1976

Mama Pani Troi jest nawet do przejścia, zwłaszcza jak wchodzi w kontakt z Kapitanem :D:D bidny ŻaŁ Luk :)
Najlepsza akcja z Q była jak ich zamienił w wesołą bandę Robin Hood`a :D jak Worf zniszczył tą... to... ekhem... ten instrument strunowy :D:D a Q zapałał chęcią (w tym tłumaczeniu jakie miałem) posiadania dywanu z Worfa :D:D

użytkownik usunięty
gwen1976

Mamuśka jest super, dała niezły popis w 4x22 "Half a Life"

ocenił(a) serial na 9
Crazy_Ivan

Ja ja właśnie bardzo lubię postać Wesley'a ;) Nie powiem ma czasem ten swój uśmieszek,ale wcale nie jest taki irytujący a czasem wręcz zabawny.

Missigogi223

Ja na razie najbardziej lubie Rikera, Troi i oczywiscie Date. No ale dopiero koncze 1 sezon (ostatnio ogladalem 1 Worf centered odc. Heart of Glory). Nie lubie za to Worfa - na razie bezbarwny no i Yar - ale to chyba wszyscy jej nie trawia :)

Crazy_Ivan

Dołączę się do innych. Najbardziej lubię:
1.Data
2.Picard
3.Q
4.Troi
5.Barclay (ten nieudacznik)
6.Riker
7.Worf
8.Pani dr.
9.Guinan (barmanka)
10.Geordi
11.O'Brien
12. Wesley
13. Yar (pani ochroniarz)
i gościnnie matka Troi tak na równi z 7, 8
w sumie data, Picard i Q the best!!!!!!!!!

ocenił(a) serial na 8
ocenił(a) serial na 9
Crazy_Ivan

Kwadratowa gra, rozbawilo mnie to :D chyba dolacze to do mojego prywatnego slownika :D

ocenił(a) serial na 8
evadne

Jak najbardziej :) pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones