PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609260}

Statek

El barco
7,8 6 604
oceny
7,8 10 1 6604
Statek
powrót do forum serialu Statek

a po tym pustaku Ainhoa czyli pustogłowiu wiecznie zakochanemu w Ulisesie widać niestety wiek, w reklamie "bez fiszbin". Ten serial to dowód na upadek społeczeństwa, gdzie większość to ludzie z trocinami zamiast mózgu.

ocenił(a) serial na 9
ollo

Ile agresjiiii w twojej wypowiedzi, człowieku wyluzju troszke :) ludzie ogladają seriale tego typu dla relaksu zeby intelektualnie się wyłączyć albo tak jak piszesz popatrzec na przystojnych aktorów- czy w tym jest cos zlego? Nie. Ja jak chcę się inteletualnie pożywić czytam ksiązkę a nie oglądam el Barco, wiec luz z naszym spoleczenstwem nie jest tak zle :P angole i mlodzi hiszpnaie sa gorsi, pozdro

ollo

Po Twojej wypowiedzi widać, kto ma trocini zamiast mózgu.
To, że niektóre osoby oglądają ten serial dla Ulisesa, to nie znaczy od razu, że wszyscy tak robią.
Ja nigdy nie sprawdzam obsady serialu, poznaję ją w trakcie oglądania, dlatego zaskoczeniem dla mnie było, że Mario w ogóle tam zagrał.
I poinformuję od razu, że mnie się osobiście ten chłopak nie podoba, prawdą jest, że jest przystojny, ale w ogóle nie jest w moim typie.
Ale na pewno w moim typie jest Cho Sung.
Zgodzę się jedynie do Ainhoy, jest pustą postacią, której nie lubię już od pierwszego odcinka. Irytowała mnie przez wszystkie trzy sezony.
A, nie bądź taki agresywny. Co prawda to forum do wyrażania własnej opini, ale to nie znaczy, że masz praw obrażać ludzi oglądających ten serial.

ollo

Hahaha . Koleś nie spinaj dupy.
Może serial nie na twój wiek ? ;p
A tak wgl TO JEST SERIAL . Nie wiesz jacy są w prawdziwym życiu.
Gdybyś miał jakieś dowody że Blanca Suarez ( pewno nie wiesz ale to Ainhoa) nie ukończyła szkoły to spoko, może i byłaby troche pusta. Ale nie jest, ponieważ ma za sobą inne ciekawe filmy oraz seriale. Nikt by jej nie przyjął gdyby nie ukończyła szkoły aktorskiej :)
Mario Cassas ma za to jedną stałą partnerkę, jeżeli masz dowody że pieprzy sie z innymi na boku to pokaż je :)

Nic nie wiesz o nich, ja teeż nie :) Więc nie oceniajmy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones