Statek
powrót do forum 2 sezonu

Sezon 2

ocenił(a) serial na 10

Chciałabym się zapytać tych co oglądali już 2 sezon co będzie się działo w serialu El barco,
ponieważ z napisami mi się nie opłaca oglądać bo za dużo nie zrozumiem. Chciałabym się
dowiedzieć jak potoczą się dalsze losy statku? Czy Ainhoa dalej będzie z Gamboa czy albo wróci
do Ulisesa? Z kim będzie Vilma z księdzem czy z Pitim? I czy Julia i Gamboa powiedzą co robiż na
statku? Proszę Was o odpowiedź :)

ma123

Jesli nieumiesz czytać napisów to kto ci przeczyta post-odpowiedź?

ocenił(a) serial na 10
MikeParcero

Ja nie mówię że nie umiem czytać napisów tylko jak by ci to powiedzieć nie skupiam się na dwóch rzeczach na raz, że mam czytać i oglądać i w tedy za bardzo nie kumam. Jestem tu nowa i nie wiem jak jeszcze to działa dopiero się uczę. Jak nie przeczytają tego postu no to mówi się trudno. Ty jakoś przeczytałaś ?

ocenił(a) serial na 7
ma123

Ulisesem...
SPOILER Z VILMĄ - WIELKI Najpierw będzie z Pitim, a potem się rozejdą...
Julia powie kapitanowi, Gamboa niezbyt, ale stanie się bardziej człowieczy....

ocenił(a) serial na 10
Ellen Page

Dziękuje bardzo za odpowiedz :)

ocenił(a) serial na 7
ma123

Proszę :)) Coś jeszcze chciałbyś/chciałabyś wiedzieć??

ocenił(a) serial na 10
Ellen Page

A coś będzie się działo na statku niebezpiecznego? Jakaś choroba, czy coś? A Ulises i Anihoa będą długo razem?

ma123

Lepiej oglądaj :)

ocenił(a) serial na 10
Honda_74

Szukam cały czas lektorek odcinków, ale jak na razie nie mogę znaleźć ;/ Może macie jakieś strony na których są odcinki z lektorem?

ocenił(a) serial na 7
ma123

Może zgraj sobie lektora ivo z napisów....
SPOILERY Ale tak na serio to lepiej to obejrzyj !! Nie wiem gdzie dokładnie jesteś, ale z tego co pamiętam to był tajfun, porwali Roberto i Juliana, nalot ptaków... itd...

ocenił(a) serial na 10
Ellen Page

Dzięki. Nie dawno znalazłam z lektorem odcinki, ale na początku oglądałam z napisami a teraz ostatnie odcinki 2 sezonu oglądam z lektorem. Zostały mi może 2 odcinki do końca 2 sezonu. Bardzo dużo się tam dzieje, nie mogę się doczekać 3 sezonu a lektorem. Może nie za długo będzie :)

ocenił(a) serial na 7
ma123

No ale możesz sobie zgrać automatycznego lektora...

ocenił(a) serial na 10
Ellen Page

Tak wiem, ale jeszcze nigdy tego nie robiłam;/ Ale zapytam się brata może będzie umiał, bo raczej nie;/

ocenił(a) serial na 7
ma123

A może gdzieś w necie jest... Zapewne trzeba tylko program, potem dograć głos (lub włączyć oba naraz...)...

Ellen Page

Znalazłam w necie 3 sezon z lektorem IVO http :// www .zajefa jna.com /nowosci-ze-sztucznym-lektorem-124/el-barco-statek-sezon-3-2012-a-219886/ (usuń spacje)

ocenił(a) serial na 7
Honda_74

:)) ma123 na pewno się ucieszy :))

ocenił(a) serial na 10
Honda_74

Ooo, ale się cieszę! :) Dziękuję bardzo:) Tylko jest jeden problem u mnie ta strona nie chce wejść juz na wszystkie sposoby próbowałam;/

ma123

Usuń spacje z linku, musiałam ich dać kilka, bo inaczej link nie wchodzi na tą stronę.
Wklej do okienka wyszukiwania, ale nie zatwierdzaj, tylko najpierw usuń spacje a dopiero potem enter.

ocenił(a) serial na 10
Honda_74

Już mam to, ale tu trzeba pobrać plik. Zaczynam pobierać i mam podać swój nr telefonu chyba, że jakoś inaczej trzeba wejść, ale to jest ta strona na 100%.

ma123

No to widocznie trzeba płacić albo coś, więc lepiej zrezygnuj. Ja tego nie sprawdzałam.

ocenił(a) serial na 10
Honda_74

Po prostu będzie trzeba czekać na innych stronach, ale i tak dzięki za fatygę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones