PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=90364}

Tajemnice Smallville

Smallville
7,1 36 047
ocen
7,1 10 1 36047
6,8 4
oceny krytyków
Tajemnice Smallville
powrót do forum serialu Tajemnice Smallville

Smallville,sezon 11

ocenił(a) serial na 8

Ahhh smallville- serial mojego dzieciństwa. Teraz coś mnie natchnęło i obejrzałam sobie na nowo
wszystko i kurczę...wkręciłam się i strasznie mi przykro, że to już koniec, ale wiem, że jest on
kontynuowany w formie komiksu.
Także teraz pytanie do Was...wtajemniczy mnie ktoś? Czy te komiksy są dostępne w sieci? A może
ktoś czyta/czytał?
Albo może słyszeliście coś o ewentualnym powrocie smallville na ekrany? ;)

ocenił(a) serial na 9
Paullaa_97

Komiks w necie na pewno znajdziesz, musisz poszukać.

ocenił(a) serial na 10
Paullaa_97

W zeszłym roku zacząłem czytać te komiksy, były całkiem niezłe, zaczęła się rozkręcać ciekawa historia związana z Earth-2, Lex knuł żeby zaszkodzić Supermanowi, pojawiło się kilku nowych wrogów Supermana, bodajże Hank Henshaw i ktoś tam jeszcze, trochę zmienieni w stosunku do oryginału ale tak w duchu serialu. Był też Batman, nie była to jakaś wybitna historia, ale podobał mi się początek znajomości tych dwóch herosów i uważam, że w filmie powinno to wyglądać podobnie. Gacek miał trochę dziwny strój ale mimo wszystko był spoko. Dalej już nie czytałem, bo nie jestem orłem z języków obcych i chociaż słownictwo nie jest na jakimś skomplikowanym poziomie, to musiałem poświęcić trochę czasu żeby każdą kwestię przeczytać kilka razy i wyłapać sens (nie sprawdzałem nic w słowniku bo to było już totalnie zabiło przyjemność z czytania), i przez to lektura tej serii nie była tak odprężającą rozrywką jak serial. Polubiłem komfort czytania komiksów po polsku i teraz trudno mi się przestawić. :) Nie wiem kiedy wrócę do sezonu 11 ale powiem tyle, że była to godna kontynuacja serialu, był ten sam klimat typowy do Smallville i czułem się, jakbym oglądał następny odcinek. Także warto przeczytać.

ocenił(a) serial na 10
DarthDream

Witaj,a te komiksy "Tajemnice Smallville" Sezon 11 czytałeś za pośrednictwem internetu ? Podałbyś link ?

ocenił(a) serial na 3
dawid2783

jak to google Was gryzie :) jesli nadal szukasz to http://getcomics.info/dc/smallville-season-11-001-069-free-download/ nie wiem czy to dobry link bo nie pobierałem ale pewnie paczka z komiksami, strona wyglada na ok.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones