PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=90364}

Tajemnice Smallville

Smallville
7,1 36 054
oceny
7,1 10 1 36054
6,8 4
oceny krytyków
Tajemnice Smallville
powrót do forum serialu Tajemnice Smallville

czy był tam w którymś odcinku batman????

użytkownik usunięty
jaty3

Coś tam CHYBA było, bodajże w 10 sezonie...

ocenił(a) serial na 9

postaci Batmana nie bylo ...

użytkownik usunięty
kuradomowa84

Ani żadnego pojedynczego epizodu, związanego z tzw. gościem specjalnym, tak??

ocenił(a) serial na 9

calkiem niedawno skonczylam ogladac i nie przypominam sobie Batmana....

użytkownik usunięty
kuradomowa84

To może nawet i lepiej, akurat on by raczej zupełnie tam nie pasował...

Dlaczego by nie pasował??

użytkownik usunięty
jaty3

Bo to zupełnie odmienny styl, całkiem inna bajka!! i w dodatku nie posiada żadnej nadprzyrodzonej mocy, co jest przecież tak na prawdę podstawą, przy tego typu filmach i serialach z gatunku "Sci-Fi".

ocenił(a) serial na 9

Arrow tez nie posiada, a byl fajna postacia :) ale co do Batmana to sie zgadzam, jakos do Smallville nie pasuje :]

użytkownik usunięty
kuradomowa84

Tak wiem, że Arrow również nie posiada żadnych mocy, dlatego, tym bardziej wydaję mi się, iż jeden "Superbohater" bez żadnej wyjątkowej umiejętności, zupełnie w tym serialu wystarczy... :-)
Wiem też, że dla większości dziewczyn, kobiet Arrow może wydawać się "fajny" ze względu na swój urok osobisty, ale uwierz mi fajny, czy raczej jak bym ja to określił, w porządku to jest Clark czy Jimmy, a nie Arrow, który nie posiada praktycznie niczego oprócz (średniego) wyglądu własnego... :-) Myślę, że jak by zagrał go ktoś mniej urodziwy, to raczej nie określiła byś go ani ty, ani większość innych dziewczyn, mianem fajnego :-) (to samo zresztą tyczy się Lois...)

ocenił(a) serial na 9

hehe akurat nie chodziło mi o wyglad, kompletnie nie moj typ :) poprostu sama jego postac jest spoko, o czym moze swiadczyc nawet to, ze dostal osobny serial :]

użytkownik usunięty
kuradomowa84

Dobra, dobra, niech ci będzie... :-)

ocenił(a) serial na 9

:))

ocenił(a) serial na 7

to jest ta sama bajka batman tez jest z dc universe...

użytkownik usunięty
mortiaris

Akurat nie w takim sensie mi chodziło... :-D
Czy w którymś filmie lub serialu o batmanie, pojawia się superman??

ocenił(a) serial na 7

z tego co wiem liga sprawiedliwych, ale jak narazie zrobili tylko kreskówke a szkoda...

użytkownik usunięty
mortiaris

Czyli sam widzisz, że Supermana nie mieszają do Batmana, tak samo jak Batmana do Supermana!! :-)

ocenił(a) serial na 7

nie mieszaj bo jeszcze nie robili mieszanki z dc, dopiero latarnia, superman i batman maja swoje filmy, została im jeszcze 3...po za tym chyba dc nie bedzie miało swojego filmu jak w przypadku marvela..zreszta szczerze to nie wiem czy w ogóle tajemnice samallvile sa kanoniczne z historia samego supermena z komiksów...

użytkownik usunięty
mortiaris

Nie wydaję mi się aby tego typu mieszanki mogły w ogóle na dłuższą metę, komuś przypaść do gustu, chociaż kto wie... może jednak nie będę się "wypowiadał" za innych !! :-D

ocenił(a) serial na 7

raczej nie chodzi o to, wydarzenia wszsytkich tych bohaterów to tane sam swiat tylko inne miasta.

użytkownik usunięty
mortiaris

Tak czy inaczej, wciąż nie oglądałem jeszcze "Avengers" więc muszę to nadrobić!!

ocenił(a) serial na 8

Na 2015 rok zaplanowana jest pierwsza część Ligi Sprawiedliwych, więc stety czy niestety - przygotujcie się ;)

ocenił(a) serial na 6
jaty3

Batman pojawia się w kontynuacji komiksowej serialu w 11x02 - Detective ;)

jaty3

Nie, aczkolwiek Gotham było raz wspomniane ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones