Tajemnice Smallville (2001-2011)
Tajemnice Smallville: Sezon 8 Tajemnice Smallville Sezon 8, Odcinek 9
Odcinek Tajemnice Smallville (2001-2011)

Abyss

39m
8,6 256
ocen
8,6 10 1 256
Tajemnice Smallville
powrót do forum s8e9

S08E09

ocenił(a) serial na 10

Hej a czemu odcinek 9 z 8 sezonu tak krótko twa 31 minut co bo pobieram z neta odcinki z lektorem które leciały na TVN?

Zbuntowany_RBD

31 min? Nieee... On trwa normalnie, 42 minuty. Musisz jakiś zwalony plik pobierać albo dane są podane błędne.

użytkownik usunięty
sophie15

Nie, nie, nie. Oglądałem ten odcinek na TVN i zwyczajnie skrócili ten epizod. Tyle właśnie trwał na TVN. Odcięli najlepsze sceny odcinka według mnie. Polecam więc sięgnąć wersję z napisami...jeśli chodzi o ten epizod.;)
W oryginalne 8x09 trwa tyle, co każdy inny...;)

ocenił(a) serial na 10

Aha to już wiem ale czemu skrócili ten epizod bo tego nie rozumiem kompletnie hm?

użytkownik usunięty
Zbuntowany_RBD

Ja też nie.;) Oni to w ogóle olewają Smallville. Tak se puszczają by puszczać. Zmieniają godziny bez zapowiedzi, e tam w ogóle..
Może skrócili bo im do ramówki nie pasował tego dnia tak długi...nie wiem.;)
Jedno jest pewne. Z ciekawego i znaczącego odcinka zrobili nieciekawy i mało znaczący.;)

Naprawdę? Odcinek oglądałam tylko na necie, a jak leciał w tvn-ie to akurat nie mogłam go oglądać.

użytkownik usunięty
Zbuntowany_RBD

Zgadzam się oglądałem ten odcinek na TVN-nie i trwał 31 min. W necie jest cały z napisami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones