PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 566
ocen
7,8 10 1 46566
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

Jak na imie ma Stiles ?

ocenił(a) serial na 10

Jak na imie ma Stiles :D ? Czy to było kiedykolwiek powiedziane ? W piątym odcinku jak nauczyciel spytał sie jak Stiles ma na imie, to jego ojciec pokazał palcem na kartkę, ale nie było odsłonięte jego imie tam :P Albo ja coś przeoczyłam albo robią z tego jakąś tajemnice :P Znalazłam gdzieś że jego imie to Rupert, aczkolwiek w serialu chyba nie wspomniano o tym jeszcze ;P

ocenił(a) serial na 8
Elena00

też się zastanawiam, ale raczej nie Rupert, bo to da się przeczytać...

mari1996

Hahaha .... a mnie caly ten watek rozbawil do lez ... Nie wiem czemu ... Stiles jest ogolnie taki pokrzywdzony przez zycie a tu jeszcze mu imie jakies dali z kosmosu :D ... Boskie ...

sandra_crashdown

Najlepszy był ten nauczyciel. Jest świetny.

Elena00

Stiles to imię, nazwisko to Stilinski lub Stilinsky. Chyba nie dokładnie oglądałaś piąty odcinek.

ocenił(a) serial na 10
Somewhere

Nie sądze, jego ojciec powiedział przecież, że jego syn lubi być nazywany Stiles, to po prostu jest jego ksywka i jest ona jakby skrótem od nazwiska + nauczyciel tak to by sie nie pytał jak ma na imie Stiles, skoro to byłoby jego imie wg. Ciebie... Więc to raczej Ty niedokładnie oglądałeś :) aaa i jeszcze, jego ojciec powiedział że ma imie po dziadku, więc Rupert by pasowało, a Stiles ? Takich imion nie nosiły pokolenia wcześniejsze... No i nauczyciel śmiał sie z tego imienia kiedy je przeczytał, więc jednak Rupert by pasowało.

ocenił(a) serial na 10
Elena00

Zapisałam całą rozmowe nauczyciela i ojca Stilesa na temat jego imienia (N - nauczyciel, TS - tata Stilesa)

N - Stiles, racja.
N - Myślałem, że Stiles to jego nazwisko.
TS - Nazywa się " Stilinski "
N - Nazwałeś swoje dziecko " Stiles Stilinski " ?
TS - Nie, tak tylko lubi być nazywany.
N - Wiesz, ja lubie być nazywany " ślicznotka "
N - Jakie jest jego pierwsze imie ?
TS - *pokazuje palcem na kartkę*
N - Wow, to jest forma znęcania sie nad dzieckiem
N - Nie wiem nawet jak to wymówić
TS - To było imie jego dziadka
N - Wow, musiałeś na prawdę kochać swoją żone
TS - Tak, kochałem.

ocenił(a) serial na 7
Elena00

Na stronie Dylana na imdb jest napisane "Stiles / Stan Stilinsky" ;)

ocenił(a) serial na 10
Mimoza_18

Jego imie to na pewno nie jest Stiles, przecież było o tym powiedziane w 5 odcinku, ludzie...

ocenił(a) serial na 7
Elena00

Tak, z tym, że "Stiles" to NIE JEST IMIĘ, tylko ksywka. "Stan" to najprawdopodobniej jego imię, rany >.<

ocenił(a) serial na 10
Mimoza_18

Ale Stan jest banalne w wymowie, więc jakim cudem nauczyciel nie umiałby tego wymówić.

ocenił(a) serial na 7
Elena00

Przykro mi, że to nie odpowiada Twojej wspaniałej logice. Nie ja piszę scenariusz, więc nie wiem. Tak podaje IMDB, a IMDB to w miarę wiarygodne źródło informacji ;] chyba, że twórcy sami nie wiedzą, jak chłopak ma na imię. Wcale by mnie to nie zdziwiło.

ocenił(a) serial na 10
Mimoza_18

To nie jest moja wspaniała logika, tylko kieruje sie tym, co powiedziano w serialu ;f a takie strony jak IMDB nie są prowadzone przez twórców seriali, tylko internauci dodają informacje...

ocenił(a) serial na 7
Elena00

Tak, ale większość portali (w tym szanowny Filmweb) opiera się na informacjach z IMDB, więc coś w tym musi być, nie sądzisz? Zresztą, nie ma się co tutaj sprzeczać, bo to nie jest temat o wiarygodności IMDB. Ja po prostu napisałam to, co tam widnieje i tyle. ._.

ocenił(a) serial na 10
Mimoza_18

Ok w takim razie może uciszmy atmosferę ;) Aczkolwiek znalazłam coś takiego http://www.imdb.com/character/ch0015140/ to też jest imbd i imię to Rupert, więc nic nie wiadomo ;)

ocenił(a) serial na 7
Elena00

Ja się z kolei kierowałam tym: http://www.imdb.com/name/nm3729721/
Cóż, w końcu nie wiadomo, jak to jest. Chociaż nie sądzę, żeby "Rupert" było prawdziwe, bo raczej nie ma problemu z wymówieniem tego ;) Albo pozostaje nam czekać na następne odcinki w których może to wreszcie wyjdzie, albo może znajdziemy jakiś prawdziwy strzał ;p

ocenił(a) serial na 10
Mimoza_18

Właściwie to ciekawe czemu twórcy serialu tak to ukrywają, przecież to tylko imie, no chyba że to ma być niby jakiś ciekawy wątek, żeby sobie oglądający myśleli jak on ma na imie ;p

Elena00

Rupert to imię tej postaci z filmu z 1985 roku, na podstawie którego powstał serial.
Stan to też mało prawdopodobna opcja mimo wszystko, bo na karcie Stilesa wyraźnie widać, że jego imię kończy się na "ienim".

Elena00

Może Stanisław.

ocenił(a) serial na 8
lily333

skrót od stanisław - stan , więc chyba pasuje

użytkownik usunięty
lily333

Jego nazwisko kiedyś mogło brzmieć bardziej polsko, więc rzeczywiście może mieć na imię Stanisław (po dziadku Polaku), z czym nauczyciel może mieć problem (chociaż niewielki).

Elena00

Stan od Stanisław?

ocenił(a) serial na 6
Elena00

Ten nauczyciel sam powiedział, że nie może tego imienia wymówić, więc wg mnie to nie jest nawet Rupert. A już na pewno nie Stiles, bo to kurde jest jego ksywka. I nie wrzucajcie, że niedokładnie oglądamy, bo wychodzi na to, że Wy (a dokładniej jeden użytkownik, który wcześniej się wypowiedział) niedokładnie oglądacie. Niestety już nie wiem jakich argumentów mam użyć, przykro mi xD

kath00

Stiles mnie rozbraja. On i jego teksty LOL :)

ocenił(a) serial na 7
zgadnij_kto

tak Stiles jest najciekawsza postacią i najzabawniejszą ;d

Mimoza_18

taa, może on ma na imie Stanisław a w skrócie Stan... Kto wie wszczystko jast możliwe

ocenił(a) serial na 8
Elena00

Ale Stilinski to nazwisko polskie, a nazwisko otrzymuje sie po ojcu, a skoro mial imie po dziadku od strony matki i jest to polskie imie to jego matka tez musiala miec polskie korzenie

ocenił(a) serial na 9
Elena00

właśnie obejrzałam z polskim lektorem i tam nie było mowy o dziadku, tylko że imię Stilesa to panieńskie nazwisko jego matki :)
dlatego trener powiedział, że musiał ją bardzo kochać

Elena00

Wybacz, mój błąd.

Somewhere

To może być imię Rupert. Dla nas nie jest zbyt trudne w wymowie, bo czytamy "u" normalnie, ale Amerykanie nigdy nie wiedzą jak coś wymawiać i wszystko trzeba im przeliterować. Imię jest dosyć stare i mało w USA używane, więcej w Anglii, tam jest taki miś Rupert.

bambi_8

Nie sądze, że Rupert to Jego imię. Rupert da się prosto wymówić, można nawet z błedem, ale da się, Za to ze Stanisławem mogą być problemy, dlatego obstawiam, że to właśnie Jego imię. Jestem ciekawa, czy wgl się dowiemy jak Stiles ma na imię, czy to będzie ich taka tajemnica. ;)

ocenił(a) serial na 6
RapaNui_

popieram Stanisława. nazwisko zalatuje polskawo, imię też pewnie jest w tych klimatach.

ma ktoś może skrina ze sceny, w której ktoś paluchem stuka w dokument, na którym to widnieje imię Stilesa? wyrzuciłam już ten odcinek, więc nie mam jak sprawdzić, jak to wyglądało.

zuzens

Proszę : http://tinyurl.c om/3k7kbuu ;) No to jesteśmy w kropce. Bo na tym screenie dokładnie wiadać, że Jego imię kończy się na -ienim. Tak więc to nie Stanisław. Kurcze, a tak mi już przypasowało. Ktoś ma jakieś pomysły na imię z końcówką -IENIM.? Mi nic nieprzychodzi do głowy. ;d

RapaNui_

Nie musi być polskiego pochodzenia. Może być z jakiegoś kraju słowiańskiego: typu Rosja, Czechy, Słowacja, Ukraina, Białoruś lub też z Macedonii. We wszystkich tych krajach występuje w nazwiskach końcówka ski lub sky.

użytkownik usunięty
RapaNui_

Nie ma polskiego imienia kończącego się, a nawet posiadającego w środku "ienim". Myślę, że trzeba by poszukać w innych krajach słowiańskich.

ocenił(a) serial na 4

Jedyne imię, które mi przychodzi do głowy to Hieronim. Ale tu zgadzają się tylko trzy ostatnie litery...

Elena00

wg: http://teenwolfonline.org/wordpress/cast
Genim “Stiles” Stilinski ;)

fred_george

Mogli dać bardziej skomplikowane, po tym jak nauczyciel powiedział, że nawet nie wie jak to imię przeczytać. ;/

ocenił(a) serial na 5
RapaNui_

http://www.youtube.com/watch?v=ndkGOu3ytzw&feature=related około 5:07 minuty. I wszystko już jasne :)

ocenił(a) serial na 10
xena_4

hej. możesz napisać co jest jasne, bo mi dźęk wysiadł więc nic nie usłyszałam z tego wywiadu. byłabym bardzo wdzięczna :)

fred_george

Nie wiadomo czy tam nie ma jeszcze jakiś literek wcześniej, więc nic nie wiadomo :P

Elena00

Temat dość stary, ale skoro już się ktoś wypowiedział to chciałam sprostować, że imię Stilesa to żadne z wyżej wymienionych. Wiem, że kiedyś była scena z jakimiś papierami i widniało tam "-ienim Stilinski", ale jak sam Jeff potem powiedział napisali tam cokolwiek i to nie jest żadna wskazówka odnośnie imienia. Jedyne co wiemy na pewno to to, że z racji iż mama Stilesa była polką, on ma polskie imię. Jeff dodał też, że póki co tylko on je zna, ale nie ma w planach ujawniania go :)

radykalny

Najbardziej pasuje Stanislaw nie?

emo_waitress

Mogłoby być :) I nie odchodząc zbytnio od tematu, ciekawe jak ma na imię Szeryf Stilinski? Tego też nigdzie póki co nie ujawniono. No i kwestia nazwiska, bo albo po ślubie szeryf przejął nazwisko żony, albo też ma polskie korzenie.

ocenił(a) serial na 8
radykalny

Własnie pisałam cos na ten temat juz wczesniej:
"Ale Stilinski to nazwisko polskie, a nazwisko otrzymuje sie po ojcu, a skoro mial imie po dziadku od strony matki i jest to polskie imie to jego matka tez musiala miec polskie korzenie"
Ciekawe jak to tam jest.

lolita5

"Ale Stilinski to nazwisko polskie, a nazwisko otrzymuje sie po ojcu, a skoro mial imie po dziadku od strony matki i jest to polskie imie to jego matka tez musiala miec polskie korzenie"

Skąd masz takie info, że nazwisko otrzymuje się po ojcu?


Ja obstawiam też jakieś polskie imię, pewnie coś w rodzaju Włodzimierza- żeby było trudne do wymówienia dla Amerykanów :)

ocenił(a) serial na 8
Phony

No mało kiedy jest tak że w małzenstwie to facet przejmuje nazwisko żony. A przecież Stilles ma takie samo nazwisko jak ojciec więc chyba ma je po nim. Nie sadze ze bawiliby sie jeszcze w to ze to bylo nazwsko rodowe matki Stillesa

lolita5

Może nie zdarza się to często, ale jest możliwe. po prostu napisałaś "a nazwisko otrzymuje sie po ojcu" a to nie do końca jest prawdą, tyle tyle ;)

emo_waitress

Mieczysław

ocenił(a) serial na 8
Elena00

W odcinku 3x18 znów potuszono kwestie jego imienia i znów nie wiemy jakie to :) Ciekawe czy kiedys tworcy zdradza

ocenił(a) serial na 10
lolita5

Jeff Davis, producent i scenarzysta serialu już jakiś czas temu powiedział, że imię Stilesa jest polskie i "bardzo trudne do wymówienia" a zostanie zdradzone być może w finałowym odcinku całego serialu. :) warto zwrócić uwagę, że imię ojca Stilesa, Szeryfa Stilinskiego też nie zostało nigdy ujawnione. Być może obydwoje mają trudne, polskie imiona. http://25.media.tumblr.com/e135e5419e64ab47230d42e01b18f35f/tumblr_mqo3wuKbHF1qd 7m6qo1_400.png

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones