PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 612
ocen
7,8 10 1 46612
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

Jak na imie ma Stiles ?

ocenił(a) serial na 10

Jak na imie ma Stiles :D ? Czy to było kiedykolwiek powiedziane ? W piątym odcinku jak nauczyciel spytał sie jak Stiles ma na imie, to jego ojciec pokazał palcem na kartkę, ale nie było odsłonięte jego imie tam :P Albo ja coś przeoczyłam albo robią z tego jakąś tajemnice :P Znalazłam gdzieś że jego imie to Rupert, aczkolwiek w serialu chyba nie wspomniano o tym jeszcze ;P

Serebii

Nie wiem czemu ale bawi mnie to, że wybrali właśnie polskie imię. Choć w sumie gdzie indziej by znaleźli tak skomplikowane imiona? Jak nie będzie to takie z dużą ilością polskich znaków to będę rozczarowana

ocenił(a) serial na 10
Phony

Z tego co pokazano w serialu Stiles ma bardzo silne silne korzenie polskie (zarówno ojciec jak i matka) więc może zobaczymy jakiś polski wątek w serialu? :)
Imiona z dużą ilością polskich znaków są zazwyczaj bardzo staromodne jak Żelisław albo Żelusz ^^

Serebii

Super by było gdyby właśnie jakieś takie staromodne dali :D

użytkownik usunięty
Serebii

Temat imienia Szeryfa Stilinskiego był poruszany na oficjalnym tumblrze serialu i prawdopodobnie jest to John :)

ocenił(a) serial na 8
Elena00

Czy w serialu było powiedziane, że Stiles ma polskie korzenie czy któreś z jego rodziców? Nie chodzi mi o słowa Jeffa czy samych aktorów poza planem tylko o potwierdzenie w serialu. W którym odcinku którego sezonu, bo ja nie pamiętam - dlatego pytam. To co piszecie jest jak najbardziej interesujące i też ogromnie mnie ciekawi jego imię. ;)

aneant89

W serialu póki co nikt o tym nie wspominał.

ocenił(a) serial na 6
aneant89

na oficjalnej stronie mtv gdzie można było zglaszać pytania, ktoś zapytał o to czy Stiles ma polskie korzenie i czy ma polskie imię i odpowiedzieli, że tak ( bez zdradzenia jego imienia ).
Zakładam, że raczej już nie zdradzą jak się naprawdę nazywa.

ocenił(a) serial na 8
Shirocat

Ok, dzięki ;)

ocenił(a) serial na 8
Elena00

Znalazłem takie coś :

http://images4.fanpop.com/image/answers/1770000/1770877_1311130595490.58res_473_ 300.jpg

Prawdziwe imię to : Genim Stilinski

ocenił(a) serial na 10
Breakheart001

Genim to nie jest jego imię ;) Nikt do tej pory nie wie jak naprawdę się Stiles nazywa ;) Nieoficjalnie się mówi, że jego prawdziwe imię to Grzegorz (stąd taki problem z przeczytaniem u Amerykanów w serialu). Myślę, że albo zdradzą tę tajemnice w ostatnim sezonie, albo się nigdy tego nie dowiemy ;)

ocenił(a) serial na 6
marofficial

Pewnie poczekają do końca. Tak jak w Seksie w wielkim mieście widz do ostatniego odcinka nie wiedział jak się nazywa Mr. Big ;)

Elena00

Gdzieś w internecie widziałam zdjęcie dowodu Stilesa i podpis brzmiał,,M.Stilinski" a skoro jego imie kończy się na -ienim to raczej mało prawdopodobne, aby to było imię. Jeśli chodzi o tłumaczenie odcinka, to ja jak oglądałam było powiedziane, że to polskie nazwisko. Podsumowując - imię Stilesa jest polskim nazwiskiem naczynajacym sie na,, M" i kończącym na -ienim. Początkowo śmiałam się, że jego imie to Merlin ale odrzuciłam te teorie. :)

ocenił(a) serial na 10
Modzajta

W pierwszym sezonie nikt z obsady nie znał imienia i Jeff potwierdził, że imię (to kończące się na -ienim) jest przypadkowe i nie należy się tym kierować.

Dread_Nogitsune

Dokładnie... jeśli chodzi o tą końcówkę -ienim to jest zupełnie przypadkowa. Imię musi zaczynać się na M. bo tak jest na karcie bibliotecznej. Wiadomo też, że imię ma ciężkie do wymówienia dla Amerykanów i, że jest to polskie imię po dziadku od strony matki (nie jest to polskie nazwisko - to jest tylko błąd w naszym tłumaczeniu)

Elena00

na karcie bibliotecznej z sezonu 5 jest napisane M.Stinski

Elena00

Była pokazana jego plakietka (identify card, nie wiem czy jest odpowiednik w polskim) i była pierwsza litera jego imienia -M co więcej Jeff Davis mówił że to polskie imię i że opisuje stilesa

Elena00

W zwiastunie 6 sezonu Stiles mówi że nazywa się Max :P

ocenił(a) serial na 7
Elena00

Mieczysław

ocenił(a) serial na 4
Elena00

No i wyjaśniło się Mieczysław ale za nim nie obejrzałem odcinka to myślałem, że to żart a tak to mamy Mietka Stylińskiego :D

Elena00

Mama Stilesa nazywała się claudia Gajos więc napewno miała polskie korzenie ale przejęła nazwisko męża. To wszystko jest w 6 sezonie, natomiast tata stilesa ma na imię Noah stylinsky ktoś go tak zawołał na początku 6 sezonu. Co do imienia stilesa to zobaczymy ;)

ocenił(a) serial na 9
Elena00

Wyraźnie w jednym z odcinków było powiedziane, że Mieczysław.

Fryza96

A najlepsze jest to, że to było wiadome w 1 sezonie. Przynajmniej ja doszedłem do wniosku, że to Mieczysław. Z tym że kurczaki! Nie pamiętam pod wpływem jakich spostrzeżeń... Damn!

ocenił(a) serial na 9
Rafal_Zawadzki_94

Z tego co pamiętam, to szeryf opowiadał historię imienia Stilesa..zdziwiłam się ogólnie, jak zobaczyłam tutaj ten wątek z tyloma błędnymi odpowiedziami :P

Fryza96

Nikogo nie chcę urazić, ale większość ludzi według mnie ogląda filmy/seriale bardzo powierzchownie. Nie wgłębiają się w bohaterów, w ukryte znaczenia ich zachować i poczynań. Widzą tylko powierzchowną warstwę. Coś jak krem na torcie, a nie widzą dalszych warstw. Może dlatego tyle błędnych domysłów i odpowiedzi. Dla mnie też to było uderzające.

ocenił(a) serial na 9
Rafal_Zawadzki_94

Trafiłeś w sedno.

ocenił(a) serial na 6
Elena00

Mieczysław Stiliński. Pokazane w odcinku kiedy Stiles jest w szkole/na wykładzie FBI i pluje wodą widząc biegnącego Dereka na ekranie. Wykładowca chce mu zwrócić uwagę i pokazuje palcem jego imię i nazwisko na liście obecności. Jest napisane Mieczyslaw Stilinski - nie umie tego wypowiedzieć, więc zwraca się do niego po prostu "men".

ocenił(a) serial na 7
Elena00

Odpowiedź jest w 6 sezonie w odcinku 11. Ma na imię Mieczysław :)

Elena00

Stiles nazywał się Mieczysław Stylinski . Stiles nie umiał wymówić swojego imienia

Elena00

Jego imię to Mieczysław

ocenił(a) serial na 6
OliwiaK_filmaniak

juz tu stu innych odpowiedzialo ;p

Elena00

"Mieczysław Stilinski, znany lepiej jako Stiles Stilinski, jest jednym z głównych bohaterów serialu, Teen Wolf: Nastoletni wilkołak. Jest synem szeryfa Noah Stilinski i zmarłej Claudii Stilinski, najlepszym przyjacielem Scotta McCalla i chłopakiem Lydii Martin."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones