PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=402989}

Teoria wielkiego podrywu

The Big Bang Theory
8,0 168 454
oceny
8,0 10 1 168454
7,4 8
ocen krytyków
Teoria wielkiego podrywu
powrót do forum serialu Teoria wielkiego podrywu

QUIZ Big Bang Theory

ocenił(a) serial na 8

Proponuję zabawę w pytania i odpowiedzi zwierające się w ramach BBT. Zasady są takie, że jedna osoba zadaje pytanie. Druga ,która odpowie na nie poprawnie zyskuje możliwość zadania swojego. (Umówmy się, że pytający będzie weryfikował odpowiedź jedynie wtedy gdy będzie ona błędna). Może zacznę:

Jak ma na imię serialowy ojciec Penny?

As1k

Gilda i Katie były bohaterkami pierwszego niewyemitowanego odcinka Big Bang Theory, ps. do bani odcinek, Sheldon pije, masturbuje się i uprawia seks ... wtf ?

next pytanie: Skąd pochodzi nazwa figi Newtona ?

ocenił(a) serial na 10
marcin2a1

Od nazwy małego miasta w Massachusetts?

paqol

Correct :) pytanie jest twoje

ocenił(a) serial na 10
marcin2a1

Jakie 3 błędy Penny spowodowały, że Sheldon wyrzucił ją z mieszkania?

paqol

1. 18 marca Penny naruszyła zasadę odnośnie przesyłania kawałów e-mailem ( koci LoL)
2. Dotknięcie jedzenia Sheldona
3. Penny usiadła na miejscu Sheldona

Oddaję pytanie ! kto pierwszy ten lepszy ;-]

marcin2a1

Do czego odnosiło się stwierdzenie i tytuł odcinka 21 sekund?

eowine

do rozszerzonej o 21 sekund wersji Poszukiwaczy zaginionej arki

Pasyfae

Brawo:) pytanie twoje:)

eowine

Kto ukrywał się za nickiem
Glissynda the troll :-)

ocenił(a) serial na 10
Pasyfae

tak naprawdę był nim pracownik uniwersytetu- Steve Patterson.


Co Sheldon planuje sobie dać na 300 urodziny?

As1k

zamierza sobie podarować '' psionicę '' - krzyżówkę psa i ośmiornicy haha (dobry odcinek ;)
pyt. Jaki napis pojawił się na ścianie, gdy Raj i Howard próbowali przestraszyc Sheldona ?

ocenił(a) serial na 10
marcin2a1

See you in hell Sheldon :)


do jakich osób Sheldon ma sadowy zakaz zbliżania się?

As1k

Odp. Leonard Nimoy i Stan Lee

Pyt. (trochę trudniejsze) Jaką nazwę nosi ostatni kęs w tajskim jedzeniu i dla kogo jest on zarezerwowany ? :)

ocenił(a) serial na 10
marcin2a1

ostatni kęs jest zarezerwowany dla najważniejszej osoby w grupie ,powiedział to Sheldon i miał zamiar zjeść ostatniego pierożka (czy co to tam było) ale Penny go uprzedziła . A jak się nazywa taki kęs to rzeczywistsze trudne pytanie...

ocenił(a) serial na 10
marcin2a1

Nazywa się krengjai i jest zarezerwowany dla najważniejszej osoby w grupie.

Skoro jesteśmy przy jedzeniu- jaki koszmar senny miał Leonard po tajskim jedzeniu?

ocenił(a) serial na 8
As1k

Śniła mu się mitoza Sheldona.
Jakie frytki najbardziej lubi Leonard?

PieczykM

Leonard najbardziej lubi chrupiące frytki ;)

Jeśli dobrze to oddaję pytanie, kto pierwszy ten lepszy ! ;)

marcin2a1

Nie wiem czy dobrze, ale zadaję pytanie:)


Jaką piosenkę śpiewali Barry i Zack na imprezie u Sheldona?

ewcynka16

hmmm pewnie chodzi o tą Don't Go Breaking My Heart a chwilę później ze Stuartem śpiewali Walking On Sunshine ;-]

Znowu nie przychodzi mi do głowy żadne pytanie, więc oddaję ;) kto pierwszy ten lepszy ! ;-]

ocenił(a) serial na 10
marcin2a1

Jaką książkę czytał Raj kiedy przyszła do niego agentka by przeprowadzić z nim wywiad na temat Howarda ?

ocenił(a) serial na 9
skyline8

Twilight.

Jaki pseudonim przylgnął do Leonarda w szkole, nadał mu go "kolega", z którym spotkał się po latach?

celtka

Nancy :)

Do ilu stopni Sheldon podgrzewa kakao żeby je wypić ?

ocenił(a) serial na 10
marcin2a1

183 F?

Jeśli ok, oto pytanie:

Ile kasy wisiała Penny Leonardowi kiedy zaoferowała sprzedaż swojej bielizny Rajowi i Howardowi?

As1k

Wydaje mi sie ze 1400$ ale nie jestem pewna:)

Jak dobrze to pytanie:) Kto "namówil" Leonarda zeby umowil sie na pierwsza randke z Penny?

ewcynka16

hmmm był to chyba Sheldon i jego historia o Erwinie Schrodingerze ? lub był to były chłopak Penny, Mike, kiedy go rzuciła postanowiła umawiać sie z mniej " atrakcyjnymi " chłopakami np Leonard ;)

As1k

dobrze ;-] ... Odp. 1400 dolców ;-]

Pyt. Jakie danie Sheldon jada w poniedziałki ? ;P

marcin2a1

Sheldon to poprawna odp na moje pytanie:) Nie chodzilo o historie o Schrodingerze ale o to ze powiedzial : "Pragne zauwazyc ze Penny nigdy Cie nie odrzucila poprostu jej o to nie zapytales czy sie z toba umowi".. oczywiscie mowil to w innym kontekscie i nieswiadomie namowil Leonarda na te randke:)

ocenił(a) serial na 9
ewcynka16

jeśli nikt nie zadaje pytania, to ja mam jedno w zanadrzu
:) w najnowszym odcinku ma miejsce wieczór kawalerski Howarda. Podczas niego wyszło na jaw coś co zmusiło Bernadette do zerwania zaręczyn. Co to było i w jaki sposób narzeczona się o tym dowiedziała? :)

malwina900

Jest pytanie jakie danie je Sheldon w poniedziałki:) odp na Twoje pytanie to oczywiscie dziwne kontakty Howarda z prostytutakmi:) a dowiedziała sie bo Will Weaton wrzucił wszystko na neta:D Co do dan to nie chce strzelac wiec niech ktos kto jest zaznajomiony z tematem odpowie:D

ocenił(a) serial na 10
ewcynka16

Sheldon w poniedziałki jada potrawy tajskie :)


co takiego przerażało Sheldona w mieszkaniu Penny, że miewał o tym koszmary?

ocenił(a) serial na 8
As1k

W pierwszym sezonie - bałagan w pokoju. W piątym - fotel z ulicy.

Gdzie Sheldon biega się wykrzyczeć, kiedy Leonard go wkurzy:)?

PieczykM

Wielki Kanion Colorado

Kto jest wyższy - Leonard czy Howard?

stavrosik

Leonard o 2 cale.

eowine

Rzeczywiście tak odpowiedź wg hasla ktore padło w serialu jest właściwa :D
Na marginesie tylko dodam, że Galecki (165cm) jest mimo wszystko niższy od Helberga (różne źrodła podają 166 - 170 cm). Czekam na pytanie :)

stavrosik

pomijając dziwną egzaltacje oto moje pytanie:

Do czego (w czym) porównał Sheldon kandydatów na doktorantów fizyki podczas swojego zastępczego wykładu?

ocenił(a) serial na 10
eowine

Do atomu wodoru ;P

Jak się nazywał pierwszy drink Rajesh'a, po którym zaczął rozmawiać z Penny ?;P

lipka87

Grasshopper :P

lipka87

niestety nie. Każdy pierwiastek może być atomem. I dlaczego w takim razie chodziło o wodór? Chodzi o składowe kazdego atomu :P

ocenił(a) serial na 10
eowine

Lektor mówił o wodorze, że każdy z kandydatów miał być tak samo ważny jak element atomu wodoru.

lipka87

Bredzisz i to ostro:D
wystarczy być w gimnazjum by wiedziec o co chodzi:D

Albo o proton albo elektron w tym przypadku elektron. Wodór ma tylko jeden.
A Sheldon powiedział jesteście najważniejszym elektronem w wodorze. Potem jego komentarz: "łapiecie? najważniejszym a wodór ma tylko jeden elektron"

PS. Powtórz sobie podstawowe nazwy w języku polskim czyli to co każdym człowiek wiedzieć powinien a już na pewno co to jest atom i co może być atomem:DDD

ocenił(a) serial na 8
eowine

Powiedział, że studenci są tak jakby najważniejszym elektonem w atomie wodoru. Bo jak wiadomo atom wodoru ma tylko jeden elektron. (ehehehe- śmiech Sheldona:). Zdarzało mu się także nazywać ich labradorami, ale to odnośnie innych wykładów i odc.

Ps. Sorry eowine, odpisałeś na odp, kiedy ja pisałem swoją:) No, ale byłaś pierwsza :p

PieczykM

Mh... cóż takie życie:) Ale masz fajniejsze pytania, to zawsze jakieś pocieszenie:D

ocenił(a) serial na 10
eowine

O to mi mniej więcej chodziło eowine ;) ale ok, od tej pory będę zamieszczał konkretne cytaty

lipka87

Dziękuje łaskawco, i nie kalecz nauki nie zasłużyła na to.

ocenił(a) serial na 8
eowine

To może zadam pytanie, pogubiłem się trochę czyja jest kolej.

Ile Stuart zarabia na godz. pracując w sklepie z komiksami?

PieczykM

półtora dolara? na godzinę?

ocenił(a) serial na 8
eowine

Ciepło, ale nie:)

PieczykM

to był strzał 2 dolary.:D

ocenił(a) serial na 10
PieczykM

Albo 0,5 dolara albo 1,5 dolara ale skoro pierwsza odpowiedź jest zła ale na pewno coś z "pół" ... tak jakoś mi sie kojarzy ten odcinek z Zackiem .

ocenił(a) serial na 8
skyline8

Dalej jesteście w błędzie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones