PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616932}

The Lying Game

7,3 7 689
ocen
7,3 10 1 7689
The Lying Game
powrót do forum serialu The Lying Game

pojawiły się zapowiedzi nowego odcinka, więc wklejam wszystko do nowego tematu :)

fragment scenariusza:
http://www.youtube.com/watch?v=CsJB-tLZn14

oraz sneak peeki:
http://www.youtube.com/watch?v=oUaAhl9mUtY&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=GLHUQgDUa7I&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=_73ljobQ4aw

i promo:
http://www.youtube.com/watch?v=3Rna0cQ7-tI

yootsuu

Promo <3 Widzę że między Emmą a Ethanem będzie nieźle iskrzyć.. ;D

ocenił(a) serial na 7
kilmenyy

Niech iskrzy :D mnie to pasuje :P

ocenił(a) serial na 8
katia_2007

mi też jak najbardziej ;).....

TheSecret

No mnie też oczywiście! :D Świetna z nich para, pasują do siebie

kilmenyy

zgadzam się, Sutton nie wygląda, aby jej na nim zależało...

yootsuu

Jest zepsuta i rozpieszczona moim zdaniem, ale zobaczymy, może przejdzie jakąś przemianę.. ;)

ocenił(a) serial na 7
kilmenyy

ja w to wątpię, ale aktorka całkiem nieźle gra skoro może się wcielić w dwa inne charaktery

katia_2007

No dokładnie, aktorka moim zdaniem bardzo dobra, choć może zbyt szybko oceniam bo wcześniej nie widziałam jej w żadnych innych produkcjach. Ale póki co podoba mi się jak wciela się w obie role i to bardzo przyzwoicie

katia_2007

Chyba trochę za wcześnie ma ocenę umiejętności aktorskich Alexandry. To zaledwie DRUGI odcinek (!) a samo pokazanie się w dwóch charakterach nie wydaje się być bardzo trudnym. Emma wcale nie różni się nie wiadomo jak od swojej siostry, Sutton pokazywana była niewiele razy, a i tak nie ukazywała zbyt wiele, aby móc ją określić.

ocenił(a) serial na 7
yootsuu

ahhh. nie mogę się doczekać tej sceny między Emmą i Ethanem. :) ale mam dziwne przeczucie, że coś im przeszkodzi, np. dzwoniąca Sutton...

urszulankaa

No zapewne nieżle się jeszcze podzieje, w końcu do dopiero początek serialu ;)

ocenił(a) serial na 7
kilmenyy

byle tylko Ethana nie wysłali do wojska, tak jak jego postać z "Swithed at birth"

katia_2007

Nie nie nie nie nie! :D Taka opcja w grę nie wchodzi, ja się nie zgadzam. ;D

ocenił(a) serial na 7
kilmenyy

ja też nie, bo nie ma tam póki co kogo innego na kim można by oko zawiesić

ocenił(a) serial na 10
katia_2007

Emma i Ethan ! ooo tak :D Sutton jest zbyt rozpieszczona. Ethan ideał <3

ocenił(a) serial na 7
ewela_129

ja też jestem za Emmą i Etanem, ale moim ideałem to on nie jest

katia_2007

Moim chyba też nie. ; D Aczkolwiek lubię ich razem, i w tym serialu najbardziej zdobyl moja sympatie

kilmenyy

Emma doesn't call me sexy... yet! :D

Nieładnie!!
Używać Emmy, by wzbudzić zazdrość u Sutton!

ocenił(a) serial na 8
Claudette_2

odcinek zapowiada się interesująco. nie mogę się już go doczekać! ;D

Poison_Girl

No ja też, dlaczego nowe odcinki nie mogą sie pojawiać tak ze 2 razy w tyg. chociaż? echhh xD

kilmenyy

Ja kiedyś robiłam tak, że czekałam kilka tygodni a później oglądałam kilka odcinków pod rząd. :P

ocenił(a) serial na 8
Claudette_2

też nad tym myślałam....niestety gdy jestem świadoma tego, że odcinek już jest, nie potrafię się oprzeć i go od razu oglądam ;)

ocenił(a) serial na 5
yootsuu

Podnoszę :)

BeautyAndStupid

No i stało się.
Sutton powiedziała, że kocha Ethana a On powiedział, że kocha ją!
Dwa razy!!!

Czy nadal nie jest to dla Was niesmaczne, że Emma włazi w spodnie chłopaka swojej siostry?
No i Ethan leci w moich oczach na łeb na szyję... twierdzi, że kocha Sutton a robi maślane oczy do Emmy.

Jak ja nie lubię nielojalności i niestałości. Wrrr.. :(

Claudette_2

tak trochę odbiegając od tego Ethana...
to ciekawe co ten ojciec Mad kombinuje i czy powie Emmie że wie że one się zamieniły.
w sumie może teraz próbować zrobić coś Sutton żeby ją powstrzymać od odkrycia tajemnicy...

azumi89

Wątpię, by przyznał, że wie o istnieniu Emmy i o zamianie.
Póki One myślą, że nikt nie wie, Alec ma nad nimi przewagę.
Może mieszać i mącić a jednocześnie udawać dobrego wujka.

A co kombinuje?
Próbuje powstrzymać dziewczyny przed odkryciem tajemnicy, jaką pewnie jest ich nielegalna adopcja i biologiczni rodzice.
Jak pisałam w innym temacie... jestem niemal pewna, że ojcem dziewczyn jest ojciec Sutton (pozamałżeńska wpadka) a Alec jako jego przyjaciel pomógł mu pozbyć się kochanki i wszytko zatuszować od strony prawnej.

To wydaje się najlogiczniejszym wyjaśnieniem.

Claudette_2

to by było akurat bardzo prawdopodobne ;)

yootsuu

takie troszkę inne pytanie.. w jaki dzień pojawiają się polskie napisy? wczoraj zaczęlam oglądać serial, a dzisiaj widzę, że jest kolejny odcinek.. Ile trzeba czekać? :)

ocenił(a) serial na 8
antylopa_89

napisy powinny być jutro rano lub dziś wieczorem....ale ostatecznie wszystko zależy od tego kiedy ktoś zdecyduje się przetłumaczyć i wstawić ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ewela_129

przyłączam się do pytania ;)

ocenił(a) serial na 6
yootsuu

Ja też:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 7
TheSecret

Na prawdę nikt nie tłumaczy? A @Diretto, która tłumaczyła dwa pierwsze odcinki?

ocenił(a) serial na 8
katia_2007

nie wiem....chyba nikt nie chce się podjąćjak na razie...

ocenił(a) serial na 6
TheSecret

No właśnie bo nikt nie napisał że się za to zabrał... Przy dwóch poprzednich odcinkach była informacja że ktoś się wziął za tłumaczenie...

ocenił(a) serial na 8
ayem

yhm...mam nadzieję, że ktoś jednak "potajemnie" tłumaczy i napisy już niedługo będą ;)

ocenił(a) serial na 6
TheSecret

Ja również. Sprawdzam co jakiś czas podnapisi i napisy24 ale jak na razie ani widu ani słychu napisów do trzeciego odcinka. Trzeba cierpliwie czekać (chociaż to trudne) xD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 6
TheSecret

Ja przeważnie ściągam odcinki z peb lub chomika bo na iitv trochę później jest z napisami, a ja jestem w gorącej wodzie kąpana i jak wiem że już są napisy to muszę obejrzeć od razu xD

ocenił(a) serial na 6
TheSecret

Jasne dam znać ;)

ocenił(a) serial na 8
ayem

oki

TheSecret

jakby co mogę wam opowiedzieć odcinek :) ale nie wiem czy nie wolicie obejrzeć sobie sami :p

ocenił(a) serial na 8
menagerialesder

dzięki za propozycje, ale jednak wole zama obejrzeć. Jak dokładnie będę wiedzieć co się działo to nie będzie mi się chciało oglądać ;P

TheSecret

moge ci ogolnie opowiedziec:)

ocenił(a) serial na 6
menagerialesder

Dobra wiadomość, ktoś zajął się napisami. Na napisy24 jest info że ktoś o nicku kunich tłumaczy, a przetłumaczone ma 10%. Dane z 31 sierpnia, godz: 02:44

ayem

Słuchajcie, nie wiem, jak tamta osoba z n24, ale ja sobie siedzę i tłumaczę, więc może dodam jeszcze jutro. Tylko się zastanawiam, ile osób tak naprawdę na nie czeka. Dużo? Jakby coś, jestem na n24 pod nickiem Shatzy.

ocenił(a) serial na 9
Lillybell

Ja czekam ; d

ocenił(a) serial na 6
Lillybell

Ja też czekam.
Fajnie jak byś przetłumaczyła bo jesteś jak by to powiedzieć sprawdzonym tłumaczem, bo oglądam PLL z napisami które tłumaczysz z yham i napisy są pierwsza klasa i miło się ogląda ;)

ayem

Cieszę się, że Ci się podobały. Tylko fajnie by było, gdyby ludzie się w końcu zdeklarowali czy chcą to tłumaczyć, czy nie, bo mogłabym przejąć na stałe. Szukam zastępczego projektu, bo w PLL jest przerwa i nie mam co robić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones