PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848284}

The Silent Sea

Go-yo-eui Ba-da
6,3 4 212
ocen
6,3 10 1 4212
The Silent Sea
powrót do forum serialu The Silent Sea

Nie mam innego wytłumaczenia dla wciskania tej baby z zaparciem jako lektora niż podejrzenie, że netflix promuje czytelnictwo napisów.

devo78

A czemu nie oglądacie z napisami ? Nigdy nie oglądam filmów z lektorem.

ocenił(a) serial na 5
Jeisa

Ponieważ filmy powinno się oglądać, do czytania to są książki.

Maqis

Czytanie napisów nie wyklucza oglądania w tym samym czasie. Ale może nie każdy posiada taką umiejętność ;) Nigdy nie oglądam filmów z lektorem, sztucznie bardzo brzmi.

ocenił(a) serial na 5
Jeisa

Osobiście zraziłem się do napisów dawno temu. Czytam bardzo dużo książek, w dodatku czytam szybko. Osobisty rekord to 600 stron w około 8 godzin. Oglądając nie pamiętam już jaki film nie mogłem nadążyć z czytaniem napisów. Jeśli ja miałem taki problem to co dopiero inni i od tego czasu lektor>napisy. Natomiast nigdy nie oglądam filmu jeżeli jest tylko dubbing. Tego dziadostwa nie uznaję w ogóle.

ocenił(a) serial na 10
devo78

Szczerze? Lepszy taki lektor niż automat IVONA. Poza tym lepszy KAŻDY lektor niż napisy. Mimo twarzy Azjatów, których nie rozróżniam, zdecydowałem się obejrzeć właśnie dzięki lektorowi. Nienawidze czytać podczas oglądania, bo uciekają mi sceny i skupiam się na czytaniu.

ocenił(a) serial na 10
devo78

Dopiero dziś znalazłem ten serial i był po polsku. Całkiem fajnie sie oglądało.

ocenił(a) serial na 6
devo78

Polecam dubbing po angielsku z polskimi napisami :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones