The Walking Dead (2010-2022)
The Walking Dead: Sezon 10 The Walking Dead Sezon 10, Odcinek 9
Odcinek The Walking Dead (2010-2022)

Presja

Squeeze 44m
7,5 830
ocen
7,5 10 1 830
The Walking Dead
powrót do forum s10e9

masakra, nawet pani Kang nie może tknąć tej starej baby, jasne, zabijmy 2 fajne młode babki, a najważniejsze i tak będą rozterki największej poszkodowanej w dziejach, jestem mega zdegustowany obrotem spraw w najnowszym odcinku

ocenił(a) serial na 10
mitrus80

Nic dodać, nic ująć. Ja się czułem dodatkowo zdegustowany ostatnią sceną Alphy i Negana. Ale może to tylko ja.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
mitrus80

Daryl znajdzie inne wejście ;)

DBM

inną dziurę:D

ocenił(a) serial na 9
Kasss1711

XDDD śmiechłam.

ocenił(a) serial na 10
mitrus80

O klaustrofobii Carol była wzmianka w pierwszym sezonie jak dotarli grupą do CDC. Moim zdaniem nawet spoko, że o tym pamiętali

ocenił(a) serial na 8
mitrus80

odważnie napisales z tym "deryl znowu nie porucha" też liczyłem że on z tą loczkowaną, ale widać z daleka że jest zakochany w tej 70 letniej carol i temu napisałem odważnie, bo jestem pewien, że Deryl z Carol będą się lizac.......

ocenił(a) serial na 7
Mortemignis

Dziecko, aktorzy grający Carol i Daryla są w tym samym wieku, mają 50-parę lat. Do 70 daleko. Jak wyjdziesz z gimnazjum to zrozumiesz że życie nie kończy się na 30stce, a 50-letnie kobiety wcale nie są staruszkami i nie są gorsze ani "starsze" od 50-letnich mężczyzn.

ocenił(a) serial na 8
molszewska1

Zdziwie cię, bo nie miałem pojęcia ile lat mają aktorzy, stwierdziłem tak a nie inaczej po prostu.. Carol wygląda staro dość mocno.. 70 przesadziłem ale myślałem, że lekko 62 ma. Co do Deryla to mega szok, wygląda na 35-40 stąd tez moje zdenerwowanie, że on ma być z nią ;)

ocenił(a) serial na 8
Mortemignis

40 tak wliczajac ostatnie 15 z flaszką jacka w kiermanie :)

ocenił(a) serial na 8
molszewska1

hehehe

ocenił(a) serial na 9
molszewska1

Nie zgadzam się kobiety jeżeli o sobie nie dbają to wyglądają jak Carol

ocenił(a) serial na 7
joda_44

Ale Carol super wygląda. Melissa jest piękna kobietą. Jeżeli tak wyglądają kobiety które o siebie nie dbają to mam nadzieję że tak będę wyglądać w jej wieku ;)

telcontar_2929

Ale przynajmniej mieli skarpetki- ciepło im w stopy było:D

Kasss1711

Chciałabym to odzobaczyć ;)

DBM

Nie Ty jedna:D

Kasss1711

To się nie przeziębią :P

mania19

Ale nery im przewieje...;)

Kasss1711

Ogrzeją się wzajemnie :)

mania19

My eyes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kasss1711

A co to się stało? Wzrok wypaliło? :P

mania19

Wzrok, mózg, wszystkie zmysły padły po tych alfo-niiganowych seksach w skarach...

ocenił(a) serial na 9
Kasss1711

W drugim sezonie mieliśmy Glena i Megi w aptece, potem Eugena podglądacza z za pułki, teraz intymność w kaloszach -wszystko zgodnie z poziomem serialu ...

Mikael82

Gdzie Ty tam kalosze miałeś?:D

telcontar_2929

Oglądałam tą scenę na yt i miałam wrażenie, że Negan miał na sobie ciepliste legginsy :P

mania19

how sexy...

Kasss1711

No moglo byc mu  zimno. :P

użytkownik usunięty
mania19

No tak Alfa zimna jak lód.

https://www.youtube.com/watch?v=rog8ou-ZepE

ocenił(a) serial na 9
Kasss1711

Ta scena była bardziej kinky aniżeli 50 twarzy geya :) to była chyba ta pięćdziesiąta pierwsza twarz :)

Mikael82

Nie prowokuj...

ocenił(a) serial na 7
telcontar_2929

Segz, hłe hłe Segz… Zostanę ascetą, pustelnikiem, pokutnikiem.

ocenił(a) serial na 8
mitrus80

Connie i Magna nie zginęły. Są uwięzione w jaskini cały czas.

ocenił(a) serial na 9
Alys_Anne

ale czuję po kościach że któraś z nich i tak zginie i daję każdej 50/50 szans

ocenił(a) serial na 8
mitrus80

Stawiam na Magnę

ocenił(a) serial na 9
Alys_Anne

no nie wiem, "Connie" podpisała kontrakt z innym serialem, także wiesz... ale, może uda się jej pogodzić robotę, bardzo bym tęsknił za nią ;-)

ocenił(a) serial na 8
mitrus80

Gdzieś czytałam chyba na angielskiej stronie wywiad z Kang że właśnie to uwięzienie w jaskini, czyli zniknięcie na trochę Connie dało Lauren Ridloff czas na filmowanie do eternals czy jakoś tak... W każdym razie mam nadzieję, że jej nie ubiją, bo jest świetna.

ocenił(a) serial na 9
Alys_Anne

A ja sobie sprawdziłam listę osób występujących i do końca sezonu magna była wypisana i Connie też. Nie wiem, czy to jakaś nadzieja, ale tego się trzymam. Magna jest świetną postacią (wg mnie) i nie chciałabym, żeby zginęła.

ocenił(a) serial na 8
CreepyRose

A gdzie widziałaś tą listę?

No właśnie jak Magna się pojawiła w 9 sezonie to się zapowiadała bardzo ciekawie, potem w 10a ją trochę zepsuli, ale w ostatnim odcinku znowu mi spodobała, więc też mam nadzieję, że może jeszcze coś dla niej wymyślą.

ocenił(a) serial na 9
CreepyRose

jeśli sprawdzałaś na imdb, to niekoniecznie coś znaczy, nie zawsze się to potwierdza

ocenił(a) serial na 8
mitrus80

O tym samym myślałam, tam niby każdy może edytować.

Alys_Anne

Zgadzam się. Pamiętajmy o śmietniku!!!

ocenił(a) serial na 8
Kasss1711

Dokładnie!

mitrus80

Nie obronię Carol tym razem...beznadziejnie ją poprowadzili w tym odcinku...

ocenił(a) serial na 9
Kasss1711

i ta scena na końcu, bierze wszystkich na litość, masakra

mitrus80

Not good, not good.

ocenił(a) serial na 9
Kasss1711

To była taka Carol, jak ta zamknięta przez ludzi Negana. Potem ich spaliła w tej komorze. Tam też była taka wkurzająca i płaczliwa. Następnie włączyła się Carol-Termnator T-1000. Jeśli teraz zrobili ją taką płaczliwą, to co nastąpi potem? Pazurami odkopie te gruzy, albo zdmuchnie je swym pierdnięciem?

Mikael82

Istnieje taka możliwość. Aczkolwiek pamiętaj, że niechcący pogrzebała ( dosłownie ) szansę na zaliczenie przez swojego BFF pierwszej baby od czasu rozpoczęcia apokalipsy, więc może mieć lekkiego doła...

ocenił(a) serial na 9
Kasss1711

A może to wszystko zaplanowała?. Daryl jest tylko jej i koniec.

Mikael82

Jakże ją rozumiem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones