The Walking Dead (2010-2022)
The Walking Dead: Sezon 10 The Walking Dead Sezon 10, Odcinek 9
Odcinek The Walking Dead (2010-2022)

Presja

Squeeze 44m
7,5 831
ocen
7,5 10 1 831
The Walking Dead
powrót do forum s10e9

masakra, nawet pani Kang nie może tknąć tej starej baby, jasne, zabijmy 2 fajne młode babki, a najważniejsze i tak będą rozterki największej poszkodowanej w dziejach, jestem mega zdegustowany obrotem spraw w najnowszym odcinku

Kasss1711

Mnie bardziej raził pan moralizator "rozmawiaj ze mną" Daryl ...

DBM

Truuuudneeee spraaaaawyyyyyyy....

ocenił(a) serial na 9
Kasss1711

Beznadziejna jest ta postać ,gdyby mógł zamiast niej przeżyć Glen albo Rick ...ktokolwiek nawet Sasha ale nie ta wkurzająca stara baba

mitrus80

Carol na początku była taka jęczy dupa a teraz jest jak Terminator.

mania19

była jak Terminator- pamiętasz rękaw, który zabijał? Teraz ma ciapajozę...

ocenił(a) serial na 9
mania19

Klaustrofobator

mitrus80

detonator

ocenił(a) serial na 9
Kasss1711

głupizapatrzonywsiebiebabator

mitrus80

związkorozpierdator.

mitrus80

hejtstop!

ocenił(a) serial na 7
mitrus80

I tak wiadomo, że przeżyją. Jerry mógł chociaż zginąć, ale nie, bo po co...

ocenił(a) serial na 9
truegod

Jerry by nie zginął bo jest bardzo miłym gościem, i lepszym go nie zastąpią ;-) przeżyją "na teraz" ale w konsekwencji któraś na pewno zginie, i stawiam bardziej na Connie bo Magna ma szansę na powrót i pogodzenie z Yumiko, Connie z Darylem nawet jeszcze się nie bzykali, więc może się okazać że to wciąż nie jest "ta jedyna"

mitrus80

Cóż za analiza ewentualnego związku:D

ocenił(a) serial na 9
Kasss1711

a co? jesteś tak zazdrosna o Daryla że nie dopuszczasz takiej ewentualności? Abraham był z Sashą, Daryl z Connie nie są bardziej egzotyczni, jak to młodzi teraz mówią? shipuje tej parze, szczególnie że Daryl nie zdążył zaliczyć młodej Hershelki (dosyć pechowo) więc teraz powtórzenie takiego scenariusza wydaje się śmieszne

mitrus80

Jak Dsaryl kiedykolwiek umoczy w tym serialu, to stawiam piwo:)))

ocenił(a) serial na 9
Kasss1711

Wiewiórka się liczy? :)

Mikael82

Nope. Wyłącznie dwunożna samica. Aczkolwiek kiedyś trzymałam kciuki za Desusa...

mitrus80

Nie zdążył, bo się nie umył.

ocenił(a) serial na 9
mania19

Nieumyty ma większe szanse wśród Szeptaczek :)

Mikael82

No Alpha jakoś na niego nie leci :P

ocenił(a) serial na 9
mania19

Alpha leci tylko na tych z maczugą ? :)

Mikael82

Haha. No na to wygląda :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 9
truegod

wg mnie najlepiej byłoby pozbyć się właśnie Carol z serialu, ale wiadomo że tak nie będzie, odpadnie Gabriel, Ezekiel, i oczywiście Michonne więc Carol znowu się upiecze. Zgadzam się Connie, Yumiko i ten koleś od muzyki powinni zostać jako przyszła główna obsada, ktoś pozytywny, bo Judzin i Rosita to takie dziady że szkoda patrzeć, t.zn. Rosita z wyglądu ok, ale z charakteru chyba gorzej niż Magna

ocenił(a) serial na 9
mitrus80

Carol to chyba najstarsza żyjąca postać w tym serialu (obok Daryla). Jej odejście będzie niepowetowaną startą, nawet jeśli jest tak irytującą babą w tym momencie.

ocenił(a) serial na 7
Mikael82

Jest jeszcze Rick i Morgan.

ocenił(a) serial na 9
truegod

Racja

ocenił(a) serial na 8
truegod

Czarne coś????? Ja prd!! Halo gdzie rodzice?? Gdzie admin?? Białe coś udziela się na filmwebie!!!

ocenił(a) serial na 7
kaczkulec

Prawda w oczy kole. jest czarnoskóre? Jest.Trudno określić jakiej jest płci? trudno. Zatem coś. Rodzice dawno w grobie, admin zapewne przez Tobie podobne osoby wpis niestety usunął. Ot, wolność słowa. Coś jeszcze wyjaśnić? Białe coś uznam za komplement, choć awatar sugeruje raczej zielone, lecz cóż.

mitrus80

Uwielbiam Caroll :)

ocenił(a) serial na 9
obrazkowa

można wiedzieć za co? czy tylko w ramach kobiecej solidarności

mitrus80

Za to, jak wspaniale rozwija się jej postać.
Ale od początku. Generalnie szara myszka z początku rozwinęła skrzydła i zaczęła ufać sobie i iść własną ścieżką. Wszystko, co robi kończy się sukcesem, myśli nieszablonowo i cele osiąga patrząc na sprawę z innej, niż wszyscy, perspektywy. Raz tylko straciła zimną krew i dała się ponieść emocjom, nie chcę spojlerować, tym, którzy może nie są na bieżąco, ale chodzi o jaskinię. Trudno jej się dziwić zresztą, działania Alphy zabrały Carol wszystko; to co zrobiła Alpha wywołało lawinę w życiu Carol.
Dodatkowo ma genialne poczucie humoru (np. rozmowa z Ezechielem „We’re gonna die tonight?”). Cudowna introwertyczna postać, silna kobieta, taka trochę tajna agentka, która gets shi*done. O ile ukochana wszystkich – Michonne jest burkliwa i stonowana, to ponoszą ją emocje zdecydowanie częściej, w podobnych sytuacjach Carol wycofuje się i tworzy plan. Także obłędna relacja z Darylem, tych dwoje naprawdę ma silną chemię ekranową (I could never hate you.)
Jeszcze chciałabym dodać słowo o kontekście tej postaci i tonie trudnych decyzji, które musiała podjąć, jak na przykład łamiące serce „Look at the flowers”. Nie wiem jak można tak zadziałać… chociaż zgadzam się, że to była dobra decyzja.
Carol jest hipnotyzująca, gra Melissy McBride jest bezbłędna, jest czymś innym w tej grupie bohaterów i zdecydowanie moją ulubioną żeńską postacią z serialu.
Mogłabym długo rozprawiać.

P.S. Bardzo proszę o pozostawienie hejtu w szufladzie, jesteśmy po to, by rozmawiać o filmach.

ocenił(a) serial na 9
obrazkowa

dzięki za obszerną odp., o jakim hejcie mowa? w stosunku do postaci z serialu? przecież to forum serialu

mitrus80

Jednak pełno troli i hejterów a niewiele kultury. To P.S. nie było do Ciebie oczywiście, tylko tak w świat.

obrazkowa

Zgadzam się w 100%. To druga postać obok Ricka która przeszła tak fundamentalną przeminę na przestrzeni całej serii(od zakompleksionych piz**czek do BadAss'ów. Piąty sezon był tu przełomowy, kiedy Carol utorowała ich z Terminus'a, a później pamiętna scena w tym samym sezonie jak Rychu rozgryza gardło typowi którzy ich zaatakowali), i według mnie te dwie postacie są najlepiej rozpisanymi postaciami w całym serialu jak do tego momentu(wiadomo że Rycha już nie ma ale czeka na trzy solowe filmy w których pewnie nie jedno gardło rozgryzie żeby przetrwać)więc zostaje Carol która moim zdaniem jest lepsza niż Rambo, podejmuje decyzje do których niektórzy nie mają za przeproszeniem JAJ i za to ją uwielbiam, a że czasem gdzieś się zagubi i robi głupstwa to całkiem normalne, przecież jest tylko człowiekiem który jak każdy popełnia błędy, ludzie trochę empatii by co poniektórym się tu przydało, wczujcie się w skórę tej postaci i zastanówcie się czy ktokolwiek z was udźwignął by choć 1/4 tego co ona musi dźwigać na swoich barkach i to jeszcze w czasie apokalipsy. Czasem nam łatwiej kogoś ocenić niż zrozumieć i postawić się w jego sytuacji, a sami nie wiemy jak byśmy się zachowali w choć połowie podjętych tak trudnych decyzji jakie Carol podejmowała na przestrzeni całego serialu. Peace ;]

ocenił(a) serial na 6
mitrus80

Do kiedy ona ma umowę na nieśmiertelność? Pewnie z tego powodu ją trzymają. Zarznęli ciekawe postacie, a trzymają Carol choć to tylko epizodyczna postać z komiksu mająca 5min, a nie 10 sezonów.

ocenił(a) serial na 9
mitrus80

Najbardziej zdegustowany jestem tym że od praktyczni kilku sezonów wpycha się propagandę do filmu ,musi być lesbijka ,gej ,teraz jakaś szalona laska z problemami psychicznymi "poprowadziłam was przez pole minowe bo chciałam z wami spędzić trochę czasu" XD I oczywiście zginęło tyle postaci a Pani bita przez męża w pierwszym sezonie dalej użala się nad sobą ... jedynie Negan jest ciekawą postacią i Daryl

ocenił(a) serial na 9
joda_44

t.zn. ta szalona z pola minowego to chyba oryginalna postać z komiksu, nie mam z nią problemu, ja ogólnie lubię wprowadzanie nowych postaci, ale wiele dobrych zginęło a zostają słabe, przykład Abraham i Sasha / Rostita i Judzin, z tych nowych siostra głuchoniemej jest tak zbędna że nawet nie ma porównania, co do lesbijek, no cóż kilka już zginęło to rachunek musi się wyrównać

ocenił(a) serial na 9
joda_44

amerykański rynek jest specyficzny, oni tam chcą mieś swoje reprezentacje, niezależnie, czy jesteś lesbijką, czy redneckiem, czy właśnie starą babą po przejściach z mężem

ocenił(a) serial na 9
mitrus80

Świadom tego jestem ,ale niestety w pierwszych sezonach był Glen i nie kuło w oczy że jest reprezentacja Azjaty bo grał dobrze a wątek lesbijek to najważniejszy jest seks dla nich i na zgodę seks ...najgorsza była ta gruba co z kuszy w łeb dostała i ta wkurzjąca wiecznie obrażona jej partnerka mega wkurzające ,gorsze od tej Magny i tej Jumiko (o ile to ta bo tak dobrze nie pamiętam dawno odcinków nie oglądałem) ,ale Carol przechodzi samą siebie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones