PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617138}

Touch

7,2 6 330
ocen
7,2 10 1 6330
Touch
powrót do forum serialu Touch
ocenił(a) serial na 9
kornik134

Trochę napisałem na temat w tym wątku ---> http://www.filmweb.pl/serial/Touch-2012-617138/discussion/I+jak+wra%C5%BCenia+po +1+i+2+odcinku+2+sezonu,2131119 ale po ostatnim odcinku z powrotem polubiłem serial.MAŁY SPOILER
dobrze ,że wrócił Avram i "łączy" te sezony :) Czekam jeszcze na telefon podróżujący po całym świecie i resztę starej ekipy.

ocenił(a) serial na 10
kamil665544

Ja póki co obejrzałam jeden odcinek i wręcz przeciwnie, coraz bardzo mi się podoba. Jest więcej akcji i właśnie nacisk na główną fabułę uważam za coś pozytywnego.

ocenił(a) serial na 7
kornik134

2 sezon o niebo lepszy od 1... można powiedzieć, że w końcu jest jakaś akcja, która trzyma w napięciu... już się nie mogę doczekać kolejnego odcinka. A co do podróżującego telefonu to myślę, że ten wątek już nie powróci, za dużo się dzieje w okół Amelii

ocenił(a) serial na 10
jaca_cool

Może powróci, ale gdy odnajdą Amelię, np. w trzecim sezonie (mam nadzieję, że takowy powstanie)

ocenił(a) serial na 7
kornik134

Na razie chyba się nie zapowiada, że będzie 3 sezon... musieliby wymyślić dobrą fabułę, żeby trzymała poziom 2 sezonu a z tym może być ciężko, części bohaterów już nie ma a główny wątek pewnie zakończy się w tym sezonie, bo nie wyobrażam sobie, żeby jej szukali jeszcze w następnym no ale pożyjmy zobaczymy... póki co ogląda się bardzo dobrze :)

ocenił(a) serial na 10
jaca_cool

Fakt, z czasem to stałoby się nudne. Choć w gruncie rzeczy np. Pretty Little Liars ma trzy długie sezony i fabuła głównie opiera się na jednym wątku.

ocenił(a) serial na 9
kornik134

Ja bym nie liczył na 3 sezon :| http://ha tak.pl/news/29546/Sutherland_w_w_nowym_serialu_Koniec_Touch/

ocenił(a) serial na 10
kamil665544

Niestety :(

kornik134

Mi się podoba. Znacznie lepszy od 1 ;]

ocenił(a) serial na 6
kornik134

czemu ta matka Amelii jest taka durna? w 6. odcinku przechodzi samą siebie

ocenił(a) serial na 9
skucinka

Na początku odcinka naprawdę dała czadu i już zaczynałem ją lubić a pod koniec chciałem aby Kefir ją zastrzelił.To co twórcy robią z tym sezonem przechodzi ludzkie pojęcie-jak nie absurdy w fabule to naciąganie i maksymalne przedłużanie wątków na siłę.Oby to skończyli chociaż jakoś godnie.

ocenił(a) serial na 10
kamil665544

Co prawda jakoś można ją zrozumieć, była zdesperowana i nie myślała logicznie. Jednak jeśli Norbourg zginie, to tym bardziej nie znajdą Amelii.

ocenił(a) serial na 10
kornik134

Poza tym, wiecie może, kto gra tego psychopatycznego mordercę, bo nie mogłam znaleźć w fabule?

ocenił(a) serial na 9
kornik134

Guillermo Ortiz grany przez Said Taghmaoui ;) Teraz to chyba nawet sam Calvin nie wie gdzie jest Amelia.Ale Jake i tak ją jakoś namierzy :P

ocenił(a) serial na 10
kamil665544

Już się nie mogę doczekać :) Póki co, skończyłam oglądać 5 odcinek.

ocenił(a) serial na 9
kornik134

Szału nie ma w dalszych odcinkach :D

PS Są już wgrane napisy do 2x07 -można pobrać z cho mika :)

ocenił(a) serial na 10
kamil665544

Dzięki za informacje :)

ocenił(a) serial na 7
kornik134



Zakończenie drugiego sezonu było według mnie równie słabe jak cały sezon. Zresztą cała ta teoria spiskowa dotycząca 36, obserwatorów i algorytmu, który na zawsze zmieni świat była jakąś totalną bzdurą. Pierwszy sezon miał dobry klimat, podobały mi się powiązania pomiędzy ludźmi żyjącymi w różnych zakątkach świata, to jak jak splatały się ich losy. Liczyłam na to, że Avram odegra w serialu jakąś istotną rolę. Zupełnie nie rozumiem, dlaczego rabin zarzucił mu, że się wtrącił, przecież on zupełnie nic nie zrobił, latał tylko za Jackiem. Rozczarowało mnie jednak to, że nie znalazł w sobie siły, by się sprzeciwić, po prostu postanowił wrócić do Nowego Jorku. Aster Corps i reprezentująca ją Nicole Farington okazały się żałosne, a nie demoniczne. Niby taka wielka korporacja dysponująca ogromnymi pieniędzmi, a nawet nie potrafiła załatwić sobie porządnej ochrony. Jej postępowanie wzbudzało we mnie uczucie politowania. Farington dąży niby po trupach do celu, jest w stanie zrobić wszystko, by ocalić firmę, a rzekomo drogocenne obiekty badań śmigają sobie na herbatkę na pobliski bazar bez nadzoru. Boże, przecież to jakiś absurd! i w jaki niby sposób podczas ich snu komputer wyławiał z ich mózgów jakąś sekwencję liczb?! 36 cierpi ponoć na bezsenność, nic nie jest w stanie im pomóc, ale oczywiście Aster Corps opracowało magiczną pigułkę, po połknięciu której każdy zapada w kamienny sen ahhaha Co ciekawe, aby wybudzić pogrążonego we śnie delikwenta wystarczy delikatny klaps w policzek! No i jeszcze i ten cały psychol mordujący 36. Kto mu w ogóle zlecił niby tę misję? Skąd miał foty 36? I po kiego wała ratował jakiegoś napotkanego dziada w kanonie czy gdzie tam się wybrał na wycieczkę, aby odnaleźć Boga czy co tam sobie ubzdurał?!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones