PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=782182}

Ucho prezesa

7,5 12 433
oceny
7,5 10 1 12433
Ucho prezesa
powrót do forum serialu Ucho prezesa

Rewelacja !!!

ocenił(a) serial na 10

najlepszy polski serial ostatnich lat, humor i gra aktorska na najwyższym poziomie z odcinka na odcinek coraz lepiej, jestem po 11-tym rydzyk wymiata, niestety smutna prawda

phil68

tylko szkoda, że każdy odcinek jest taki krótki

ocenił(a) serial na 6
phil68

Groteskowość rzeczywistości pisowskiej prześciga tę satyrę. Ale na pewno na plus gra aktorska, bo niektórzy wypadają wręcz rewelacyjnie. Natomiast postać Rydzyka nie do końca precyzyjnie pokazana, wszak Rydzyk słynie również z tego, że ma ogromne problemy z konstruowaniem zdań w języku polskim. Tutaj aktorowi przypisano "gładkie" kwestie, nie wygłaszane łamaną polszczyzną.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

mogliby ci dać chociaż polską klawiaturę ruski trollu

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 6
phil68

Zgadzam się, że aktorstwo i ucharakteryzowanie postaci na niezwykle wysokim poziomie. Co do humoru to dla mnie szkolna "3". Uważam, że błędem było wydłużenie odcinków ponieważ dobrego humoru jak na 15 minut trwania jest tam stosunkowo niewiele. Poza tym uważam, że z każdym kolejnym odcinkiem kreowane postacie są coraz bardziej absurdalne, coraz bardziej idą w taką dziecinną śmieszność. Dobry humor powinien być mocno osadzony w rzeczywistości bo to go uwiarygadnia, a tu mamy coraz więcej absurdu. Oczywiście są tacy, którym to odpowiada. Ja natomiast uważam, że najlepsze były pierwsze odcinki, potem też nieźle ale już coraz gorzej. Ale tak jak napisałem na początku, za aktorstwo i ucharakteryzowanie naprawdę oskar się należy.

raffaello_od_ferrero

Rzeczywiście serial idzie w zaparty absurd. Szkoda, bo codzienna rzeczywistość go często przerasta.

ocenił(a) serial na 8
phil68

dla POje...rządzących 8 lat to smutna

danszy2007

Ja rozumiem ze aż tak złe się żyło za po? Trochę to śmieszne kiedy inflacja szaleje obecnie przez rozdawnictwo , a jednym co PiS zrobił było 500 plus, żadnej innej obiendicy nie spełnił także powodzenia

ocenił(a) serial na 10
phil68

genialna każda sekunda.
Oscar za scenariusz i reżyserię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones