PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663388}

Utopia

8,2 29 017
ocen
8,2 10 1 29017
7,6 7
ocen krytyków
Utopia
powrót do forum serialu Utopia

Anulowana??

ocenił(a) serial na 9

Do cholery, jak można było anulować ten serial? Gówniane serie wałkujące te same motywy do bólu lecą w najlepsze, a taki majstersztyk dostaje szlaban? Skandal. Reżyseria i fabuła - arcydzieło. Gra aktorska świetna. Neil Maskell jako Arby / Pietre dał cudowny popis. Serial porusza aktualną problematykę i pytania, na które nikt nie chce odpowiadać, bo ludzie boją się w ogóle o nich rozmawiać. Byłem pewien, po zakończeniu 2 sezonu, że teraz poczekam sobie na trzeci, a tu dowiaduję się, że nie będzie dalszych odcinków. Autentycznie nie wiem co teraz ze sobą zrobić.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
Darkwind

Serial obejrzałem dość niedawno, i powiem tylko.
Żaden serial wcześniej nie zrobił na mnie takiego wrażenia jak Utopia, MUZYKA, KOLORY, PRACA KAMERY, DIALOGI, HISTORIA !!!!
Nie wiem, nie rozumiem czemu anulowali prace nad 3 sezonem.
To jest najlepszy serial jaki kiedykolwiek powstał, oczywiście to tylko moja opinia, ale jak można było tak uciąć ten potencjał brakiem 3 sezonu.
Jestem wściekły, że go obejrzałem, dosłownie wściekły bo teraz jak oglądam seriale pokroju Breaking Bed, Stranger Things i inne niby wielkie hity. To one wydają się takie płytkie, takie słabe po prostu w porównaniu z Utopią.
Cholera może zbiórka pieniędzy przez fanów serialu na kolejny sezon by coś dała, pierwsz raz w życiu bym do czegoś takiego się dołączył :)

ocenił(a) serial na 10
Darkwind

Dla zainteresowanych, wystarczy polubić i udostępnić znajomym: https://www.facebook.com/Utopia-We-want-next-seasons-1971673506447705/

ocenił(a) serial na 8
Darkwind

Kiedyś czytałem ze ma być Remake Utopi choć ja wolał bym jak i za pewne większość z nas kontynuacji

ocenił(a) serial na 7
Darkwind

Wcale się nie dziwię, że anulowali. To co pokazano w drugim sezonie, poza pierwszym odcinkiem, który świetnie się łączy z pierwszym, niezłym sezonem, to jest systematyczne pikowanie z poziomem w dół. Dłużyzny, dialogi o niczym, fabuła się wlecze jak zdychający koń. W ostatnim odcinku już nie było wiadomo właściwie o co w tym chodzi tzn. wiadomo było ale w ogóle mnie to już przestało obchodzić kto kogo morduje, czy zarażż ludzi czy nie i tylko myślałem - niech to już się skończy. Pewnie tak samo pomyśleli producenci i trzeciego sezonu nie ma.

Statler

Mhh aktualny serial

ocenił(a) serial na 10
piskorX

Niedawno na niego trafiłem, ale to ile widać w nim podobieństw...

Chyba jednak nie anulowany, tylko przesunięty w czasie

Darkwind

No, serial fajny. Jednak w obecnej sytuacji niebezpieczny, woda na mlyn dla foliarzy, ktorzy nie potrafia oddzielic fikcji od rzeczywistosci.

ocenił(a) serial na 8
Darkwind

Twórcy serialu wstrzymali produkcję bo pewna organizacja światowa, powiedziała że za 6 lat planują swoją pandemię i ludzie zaczną się czegoś domyślać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones