PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668104}

Violetta

6,3 6 536
ocen
6,3 10 1 6536
Violetta
powrót do forum serialu Violetta

GNIOT

ocenił(a) serial na 1

GNIOT GNIOT GNIOT I JESZCZE RAZ GNIOT GNIOT GNIOT!!!!!
NIE POLECAM.

o_OJunior

Swoją opinię uzasadnij.

ocenił(a) serial na 1
IcemanPochodnija

Serial po prostu mi się nie podoba. Nie widzę w nim nic nadzwyczajnego. A czym się tu tak wszyscy zachwycają to nie wiem. Nie rozumiem, jaki jest cel tej "bajeczki", a celu po prostu chyba nie ma. Ale przyznać muszę, że czasem jeszcze oglądałam pierwszy sezon, ale to te następne to były gnioty! Chyba już po prostu nie mieli pomysłów na kontynuację, ale mogli już to zostawić, a nie pogarszać wszystko. Do pierwszego sezonu nic nie mam, bo był nawet ciekawy, ale jak już mówiłam-to następne części sprawiły, że Violetta stała się taka głupia.

o_OJunior

dla mnie ten serial to największa porażka wszech czasów jeśli chodzi o seriale telewizyjne. Najbardziej wkurza mnie ta brzydka Srola. Ani to nie ma talentu, ani tym bardziej urody i wcale inteligencji. Jeszcze te gówniane mini serialiki, jak I Love Violetta. To jest tak sztuczne, że oczy mam sobie ochotę wydłubać

Cravlin

Nie oglądałem i nie zamierzam, więc się nie wypowiadam, ale jestem gotów się założyć, że nie ma gorszego serialu niż "Ja w kapeli".

ocenił(a) serial na 4
Shiloh

Teraz Disney emituje włoską kopię Violetty. "Alex i spółka" z opisu wynika, że to kolejny gniot o sweet nastolatkach, którzy kochają muzyczkę i realizują swoje marzenia bez wysiłku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones