PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849946}

Władcy wszechświata: Objawienie

Masters of the Universe: Revelation
5,3 2 214
ocen
5,3 10 1 2214
Władcy wszechświata: Objawienie
powrót do forum serialu Władcy wszechświata: Objawienie

Serial o he-manie bez He-mana , mało tego bez porządnego walnięcia scenka z transformacji "głównego" bohatera i przywołania mocy posępnego czerepu! Netflix dał ciała na całej linii, do tego dostajemy tylko 5 odcinków serialu o He-Manie ale praktycznie bez He-Mana. Zacytuje komentarz w necie, ktory a pełni oddaje moje odczucia:

"Chciałem serial o napakowanym mięśniami facecie szarżującym na kocie aby z mieczem w ręku tłuc śmiesznie ubranego faceta z czaszką zamiast twarzy. Zamiast tego... dostałem tak naprawdę nie wiem co."

Grzyb9k

Ale przeciez w tytule nie ma HM... Wymysliliscie to sobie z powodu paru migawek w trailerze. Rownie dobrze mozna by mowic, ze to serial o Szkieletorze powinien byc, ktorego przeciez tez tam nie ma, a jak jest to jest jakims Zielony, Scullem albo Jokerem... No nie scenka z transofrmacji byla. Tylko taka... jakas... ala Czarodziejki z ksiezyca... teczowa i do tego skupiajaca sie nawet dosc dlugo na tylku HM and oslonieciu go futrzanymi gaciami. No i w sumie nie wiem czy to dobrze, czy zle. Czy to miala byc rownosc i dla pan, czy raczej zle pojecie rownosci i dla panow-nie panow czy jak. I czy dodawalo meskosci HM, ktory ma zgrabny tylek teczowy, czy nie... Ach, skomplikowane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones