PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=208863}
4,7 18 422
oceny
4,7 10 1 18422
4,3 3
oceny krytyków
W11 wydział śledczy
powrót do forum serialu W11 - wydział śledczy

Szkoda, bo w latach 2004 - 2008, W11 trzymało całkiem dobry poziom. Potem się straszna szmira zrobiła z tego serialu. Niektóre wątki są już tak oklepane, że w głowie się nie mieści. I ten nowy oczywisty "lektor" doprowadza mnie do szału.

ocenił(a) serial na 7
Aliengreen90

W sumie to przyznam Ci rację. Za czasów Kuby Gęsiarza W11 to było coś. Oglądało się z przyjemnością, odcinki były ciekawe. Nie lubiłam Detektywów, zdecydowanie wolałam W11. A teraz jest odwrotnie. W11 oglądam niechętnie, serial stał się nudny i bardzo przewidywalny. W "Detektywach" przynajmniej sprawa zaczyna sie od 0, nie ma żadnych podejrzanych, poszlak. Do wszystkiego detektywi muszą dojść sami. A w W11 zazwyczaj od razu wiadomo kto jest sprawcą - najmniej podejrzana osoba...

Lipstick_92

Wiadomo, że Kuba Gęsiarz był lepszy od Macieja Dębosza. Ale Maciej wcale taki zły nie jest. W11 jeszcze bez Kuby, w 2008 roku trzymało w miarę poziom, później się z tego straszna chała zrobiła.

Aliengreen90

Otóż kiedyś w którymś odcinku widziałam jak Anna Palka nosi sandały, takie obuwie mogą nosić policjantki?

Aliengreen90

a dla mnie 1 odcinek niczym się nie różni od dowolnego ostatniego z tv
wszystko to samo

5476

1 = pierwszy

5476

Otóż kiedyś w którymś odcinku widziałam jak Anna Palka nosi sandały, takie obuwie mogą nosić policjantki?

takiana

te co awansują do cywila mogą ubierać się jak im wygodnie

5476

Czyli w sandały też?

Aliengreen90

Ja oglądam to dla rozrywki. Najbardziej bawi mnie stękanie Rafała przed każdym zdaniem. Ciekawe, że w każdym bloku mimo domofonu drzwi są otwarte i jak tylko podejdą do mieszkania to zwykle jest kłótnia. Taka wieczorna rozrywka przy piwku dla mnie, zwłaszcza, że to moi koledzy "po fachu" :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones