PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697374}

Wataha

8,1 107 015
ocen
8,1 10 1 107015
7,5 13
ocen krytyków
Wataha
powrót do forum serialu Wataha
ocenił(a) serial na 9
Sofronow

Wy chyba ogladacie ten serial na jakimś telewizorze Manty czy innym cudzie techniki (albo na słuchawkach z biedry podłączonych do komputera)
W wielu polskich produkcjach dźwięk jest słaby, ale akurat w tym serialu nie było takiego dialogu, który byłby niezrozumiały...

ocenił(a) serial na 10
Sofronow

Nic z tych rzeczy.

Sofronow

Aż miałem założyć temat z tym samym problemem. Oglądałem póki co tylko 1 odcinek i ten sam problem, części dialogów nie jestem w stanie zrozumieć a nagłośnienie mam całkiem dobre. Kolejny raz polski film/ serial jest zepsuty przez udźwiękowienie. I szukałem w serwisie HBO go czy są tam napisy. Dramat. Przy okazji podziwiam tych, którzy tu piszą, że nie mają takiego problemu. Musicie mieć słuch nietoperza.

crissthor

U mnie to różnie bywa, do 3 odcinka dźwięk był w miarę znośny ale już przy 4 musiałem posiłkować się napisami. Słychać głównie dudnienie i efekty natomiast same dialogi ciężko usłyszeć. Oczywiście oglądane przez HBO GO.

Sofronow

Niestety dźwięk b.kiepski. Od początku 3. Serii oglądamy z polskimi napisami.

ocenił(a) serial na 8
Kasiavol7

Co to jest za tragedia z tym dźwiękiem !!! Jestem na świeżo 5odc 3 sezon scena w saunie dwa razy cofałem żeby wyłapać o czy tam mowa!!! W poprzednich odcinkach też było sporo takich fragmentów gdzie nie obyło się bez cofania fragmentów filmów. Czy dzwięk z tv czy przez kino domowe nie ma różnicy tak stłumiony nie czytelny dzwiek że szkoda gadać . Film wszystkie sezony świetny na 8 czy nawet nie które odcinki 9 ale dźwięk oceniam na 2 , podkład muzyczny na 8.
O co chodzi z tymi nie wyraźnymi dialogami może Filmweb się zorientuje!!!

ocenił(a) serial na 9
Sofronow

Może poprostu oglądasz w stereo a serial nagrany jest w dolby digital. To wszystko.

ocenił(a) serial na 7
nienamyslony

HBO GO nie obsługuje dźwięku dolby digital

ocenił(a) serial na 8
Sofronow

Jak oglądasz pirackie wersje to może tak masz. Ja oglądam z hbo go na tel i nie mam problemów

Sofronow

Ja po prostu włączałem polskie napisy.

ocenił(a) serial na 10
Sofronow

Widzę iż większość powinna wybrać się na badanie słuchu, bo daaaaawno nie była. Ewentualnie macie problem ze "słuchaniem", a to jak tak patrze choroba XXI wieku.
I jak ktoś tu gdzieś napisał " ...w zagranicznych filmach Nigdy takich problemów hie było.." ha ha ha ha ha. Idź się leczyć na słuch jednak, bo pierdzielisz farmazony.
Nie mamy może zajebistych dźwiękowców w PL ( bo wszyscy wyjechali do usa), ale nie narzekam na dźwięk w PL filmach, chyba że to vegeta, ale tam to sam bełkot jest. Więc różnicy nie robi.

I jak już mówiłem idźccie do laryngologa lepiej, a nie narzekacie na wszystko.

ocenił(a) serial na 8
Sofronow

Dla mnie też w niektórych momentach dźwięk dialogów to porażka

Sofronow

Oglądam z napisami...

Sofronow

Miałem nadzieję, że w trzecim sezonie ktoś wyciągnie wnioski, niestety tragedii dźwiękowej ciąg dalszy...

ocenił(a) serial na 8
Sofronow

Już dawno zauważyłam, że Polskie kino ma słaby dźwięk. Oglądam Watahę na HBO i włączam sobie napisy, z których doczytuję to, czego nie dosłyszę. :)

ocenił(a) serial na 8
Sofronow

Właśnie skończyłem 3. sezon.. cały czas z napisami ;)

ocenił(a) serial na 7
Sofronow

Zgadzam się dużo dialogów było słabo słychać.

Sofronow

Ogládam teraz, to nie dźwięk, to dykcja, czy raczej jej brak, 'aktorów'. Trudno mówić, jak się ledwie otwiera usta, taka maniera.

Sofronow

ja ten serial oglądałam z napisami...

ocenił(a) serial na 9
Sofronow

Może po prostu od czasu do czasu trzeba umyć uszy? :D

ocenił(a) serial na 10
ocenił(a) serial na 9
Sofronow

Ogladałem z napisami!!! Tak dranatyczne było nagłośnienie dialogów. Serial za to rewelacja

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones