PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659055}

Wikingowie

Vikings
8,4 174 021
ocen
8,4 10 1 174021
6,8 8
ocen krytyków
Wikingowie
powrót do forum serialu Wikingowie

Wszystkim fanom serialu polecam twórczość norweskiego zespołu Wardruna. Ich utwory idealnie oddają surowy,
mroczny klimat Skandynawii. Utwór pt. Fehu został wykorzystany w ścieżce dźwiękowej 4 odcinka. Wg mnie ich muzyka...
to magia... ot co :)

jansson

Dla wszystkich fanów muzyki z Wikingów- nie wiem, czy wiecie, ale na tegorocznym Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie wystąpi Trevor Morris i...oto fragment z oficjalnej stronki FMF : "Wikingowie. To niezwykle precyzyjna rekonstrukcja historii, scenografii, wierzeń i obyczajów Skandynawii, które Morris ilustruje łącząc muzykę symfoniczną i elektroniczną z brzmieniami etnicznymi. Podczas gali usłyszymy światową premierę suity z Wikingów. Gościnnie na koncercie wystąpi Einar Selvik, założyciel zespołu Wardruna,wykonującego folk i ambient inspirowany nordyckim szamanizmem".
Ja już bileciki mam kupione i nie mogę się doczekać :D

perelka

"Wikingowie. To niezwykle precyzyjna rekonstrukcja historii, scenografii, wierzeń i obyczajów Skandynawii, " -no padłem.
Tak swoją drogą mnie zawsze zastanawiało jaka jest różnica między czymś "nordyckim" ,a "skandynawskim" bo chyba tylko taka ,że "nordyckie" fajniej brzmii.

ocenił(a) serial na 10
jansson

Coś czuje, że tez stanę się fanką ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones