PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11753}

Wojna domowa

7,6 21 072
oceny
7,6 10 1 21072
8,5 4
oceny krytyków
Wojna domowa
powrót do forum serialu Wojna domowa

Fantastyczna obsada, zręczne połączenie humoru z pedagogiką, Warszawa AD 1965 - pełna
pięknych neonów, "garbusek" i "ogórków". A wnioski aktualne do dziś - wojna pokoleń trwa, o byle
co, choć powody są śmieszne dość. Lecz zawsze da się wszystko rozwiązać rozmową, wspólnym
podejściem do problemu, niekoniecznie na poważnie, chociaż z szacunkiem dla siebie na wzajem.

Szkoda, że twórcy "rodzinki.pl" nie odrobili lekcji i zaserwowali widzom za nasze pieniądze z
abonamentu serial o tym, jak być nastolatkiem AD 2012, mieć cool fryzurę, trendy ciuchy, ale nie
szanować rodziców... Ani kogokolwiek... I tylko swag (za kasę starych) i yolo (a jak coś, to do
mamy)...

ocenił(a) serial na 9
tepee

Dokładnie. Serial jest jak najbardziej ponadczasowy i aktualny. Śmiała się z niego moja mama przy okazji premiery, śmiałem się ja 30 lat temu, teraz śmieje się mój syn. Chociaż musiałem tłumaczyć, "czemu ten pan ciągle chce suchy chleb dla konia" ;) To w zasadzie wszystko, co wymagało tłumaczeń... Na tym polega siła serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones