PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=495445}

Wojownicze Żółwie Ninja

Teenage Mutant Ninja Turtles
6,7 1 111
ocen
6,7 10 1 1111
Wojownicze Żółwie Ninja
powrót do forum serialu Wojownicze Żółwie Ninja

Kicz

ocenił(a) serial na 5

Nie rozumiem dlaczego to wszystko tak się podoba ludziom. To już nie są te stare żółwie ninja, to
zwykły badziew, a to, że jest w 3D niczego nie daje.

ocenił(a) serial na 10
olekczerwony

stare w sęsie ktoóre? bo jak na razie serial bardzo zgrabnie balansuje pomiędzy konwencją oryginalnych komiksów, a pierwszej kreskówki.

ocenił(a) serial na 9
olekczerwony

Mi tam się podoba. Serial ma taki "swój" klimacik, dużo nawiązań do poprzednich wersji i komiksów, żółwie różnią się od siebie już nie tylko charakterem ale i fizycznie a to według mnie duży plus.
Ale każdemu podoba się coś innego

ocenił(a) serial na 7
olekczerwony

Uroczyście wpisuję Cię na moją listę "lubię stare rzeczy, bo są stare" :p
Nowy serial, nowa koncepcja. Przecież nie można robić ciągle tego samego. Ktoś się wysilił żeby dać nam nowe żółwie i mu się to udało ;) To chyba lepsze niż ciągłe odgrzewanie jednego schematu w nieskończoność.

ocenił(a) serial na 7
olekczerwony

1 sezon od ~15 odcinka trzyma poziom. Nigdy nie oglądałem żółwi, ale z komiksami byłem za pan brat. Czarne charaktery wypadają trochę gorzej, ale tytułowa czwórka wręcz świetna, idzie się pośmiać :)

ocenił(a) serial na 1
olekczerwony

Samo oglądanie to by może i jeszcze było,ale dialogi to już jakaś masakra!!Tego nie da się oglądać i słuchać,stara seria to było coś-oglądane przez wszystkich kolegów ,nagrywane na VHS,a jak się opuściło odcinek to łza się w oku pojawiała.Dawniej kreskówki produkowało się na zlecenie kilku stacji z kilku państw i efekt był.Teraz każda stacja szybko i tanio stworzy "coś",żeby tylko zapchać czas antenowy i ta seria to właśnie taki kicz!Mam nadzieję,że kiedyś pojawi się stacja,która pokaże dzieciakom anime z Polonii i RTLu.

ocenił(a) serial na 7
karolxx

może oglądacie z pl lektorem, stąd hejty? :D

ocenił(a) serial na 5
kostekzary

Możliwe. Polski dubbing w tej bajce to tragedia.

ocenił(a) serial na 7
olekczerwony

Faktycznie, miałem okazję posłuchać gagów Mike'a w obu wersjach - niebo a ziemia.

karolxx

Tyle że ta kreskówka nie była robiona na szybko, od tej zacznijmy.

karolxx

Nie słyszałam polskiego dubbingu, ale angielski jest świetny ^_^ żółwie zawsze miały ten problem akurat; w 2003 głos Leo w polskiej wersji tak strasznie mi nie pasował, że po pierwszym odcinku przerzuciłam się na ang.

olekczerwony

Ten serial ma więcej wspólnego z oryginałem niż pierwsza wersja.

ocenił(a) serial na 5
Bartonson12

Jakim cudem? Skoro pierwsza wersja to oryginał? Albo źle sformułowałeś swoją wypowiedź, albo po prostu jestem za głupi i nie rozumiem o co ci chodzi. Proszę wytłumacz mi to.

olekczerwony

Oryginał to komiksy. Pierwsza animacja jedyne co z nimi miała wspólnego to humor, ale potem komediowe komiksy przeobraziły się w prawdziwe, poważne powieści i pierwszy TAS się z nimi kompletnie nie pokrywał. Tutaj jest inaczej.

ocenił(a) serial na 5
Bartonson12

A o to ci chodziło. W takim razie zwracam honor.

olekczerwony

Co to jest mutagen?

ocenił(a) serial na 9
LordVader345

chyba nie będzie wielkim spoilerem jak napisze ze substancja mająca pomóc Krangom terramorfować Ziemie, substancja nie jest jeszcze gotowa i ma wpływ na ziemskie gatunki...

ocenił(a) serial na 1
olekczerwony

Jak zobaczylam jak wygladaja dzisiejsze Zolwie usiadlam z wrazenia! Okropienstwo, wspolczuje dzisiejszym dzieciom :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones