PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=590394}

Wrogie niebo

Falling Skies
6,8 8 787
ocen
6,8 10 1 8787
Wrogie niebo
powrót do forum serialu Wrogie niebo

Dlaczego ?

ocenił(a) serial na 4

Zadaję sobie pytanie dlaczego oglądam wciąż te idiotyzmy?
Może to jakiś rodzaj masochizmu?

speedy179

ja wiem ze to ten sam gosc.....nawwet mu/im nie odpisuje.

speedy179

Na 99% te nicki i chore, kwalifikujące się do poważnego leczenia wypowiedzi to "twórczość" EroStanczyka... wchodzę w ten temat i patrzę, że koleżka wyżywa się na The Fallen zarzucając mu trolowanie i inne podobne głupoty. Czyta i czytam i widzę, że tego Erostańczyka się nie da czytać a The Fallen dał się wciągnąć w dyskusję, nie bójmy się tego słowa, z psychopatą. Widzę, że nikt mu nie pomaga a ty speedy179 w jednym swoim poście wrzuciłeś ich do jednego worka pomyślałem, że warto opisać co tu się naprawdę dzieje. Tego EroStańczyka krew zalała, że ktoś się wtrąca i chcąc oszczędzić swój nick (data założenia grudzień 2014) stworzył trzy nowe nicki (data założenia 23 wrzesień 2015)
ManFromHell SAM7777777 Monika088 - temu ostatniemu nickowi nawet rację przyznałeś nie przyglądając się należycie uważnie sprawie. EroStańczyk pokazał za pomocą tych trzech nicków co mu w głowie siedzi a co było jasne dla mnie od początku i co w pierwszym poście napisałem - jest psychopatą.

BTW. Gdyby wszyscy jak ja tępili takie kreatury w necie sieć była by czyściutka jak łza :)

Danaan

Do tego niezbyt błyskotliwym psychopatą :D Bo liczył, że kto się nabierze na jego prymitywną sztuczkę z multi kontem i pojawieniem się swoich 3 obrońców na filmwebie tego samego dnia, zaraz po tym jak ja wtrąciłem się w dyskusję :D

Danaan

Tak sobie to tłumacz widocznie podniecają cię takie jazdy na forach, a prawda jest taka, że jesteś tak samo słaby psychicznie jak reszta opowiadaczy tutaj inaczej byś nie pisał, ale jakoś nie potrafisz się powstrzymać co? Kusi cię ta dyskusja podnieca nie możesz dać spokoju lubisz to .

Danaan

Nie dość, że jesteś zboczony Danaan to jeszcze sam wpadłeś w sidła przed, którymi rzekomo ostrzegasz innych. A te twoje domysły i spekulacje, ale śmiech na sali rodem z naszego Polskiego sejmu możesz sobie je w nos wsadzić. Do tego to, że tu jesteś jest dowodem na to, że to lubisz może to jakieś zboczenie formowe przyciąga takich napaleńców jak ty.

Danaan

Właśnie sobie zobaczyłem twój profil nawet filmów nie oceniasz, a co boisz się co ktoś powie jak zobaczy twoje oceny? A czy jak robisz tanie zakupy w hipermarkecie i przechodzisz przez bramki z ochroną też czujesz strach myślisz, żeby nie zapiszczała? Jesteś zakompleksioną osobą nie śmiałą brakuje ci pewności siebie, a wolny czas zamiast spędzić go na czymś konstruktywnym wolisz kłótnie na forach sam sobie wystawiasz kiepską opinie jeszcze tego nie widzisz, że jesteś w grupie trzech idiotów co tu się kłócą i piszą biorąc pod uwagę liczbę użytkowników tutaj to należysz to szarej głupiej masy społeczeństwa tego forum nie sądzisz? Powoli zaczynam ciebie badać może wystawie ci diagnozę oczywiście odpłatnie.


hahahahaahahahhahaah

The_Fallen

Chyba ty zwariowałeś głupcze pewny siebie? Jesteś zakompleksionym małolatem, którego w szkole i życiu poniżają i opluwają, więc w internecie masz swój azyl i zgrywasz twardziela osoba pewna siebie nie napasłaby tu nawet jednego zdania osoba pewna siebie nie musi tego udowadniać, więc już wpadłeś w sidła z tym głupim tłumaczeniem samo to, że ty jemu tłumaczysz się już jest dowodem na to, że pewny siebie nie jesteś. I uznałeś, że jednak lepiej olać to, a cały temat zalany jest twoimi odpowiedziami i kto tu jest hipokrytą? Do tego przygłupem jesteś jednym z tych małolatów co pranie mózgu ma robione już od młodych lat nie masz swojego zdania i na pewno nie jesteś pewny siebie zakompleksiony chłopcze.

The_Fallen

TAK TAK SREWNY JESTES GLOWA W DOLE DUPKA U GORY TAKI JESTES PEWNY SIEBIE FACE UP ASS DOWN AHAHAHAAHH

The_Fallen

Szkoda mi na ciebie słów dzieciaku teraz zemną dyskusji szukasz?
a zwróciłam ci uwagę bo już tego czytać nie mogę to nie jest forum na takie prywatne zaczepki czy dyskusje bana powinieneś dostać za offtop i prowokacje ty jesteś winny ty to sprowokowałeś wszystko i nadal ciągniesz,
trzeba do moduratorów napisać niech porządek z tym dzieckiem zrobią bo zaśmieca całe forum.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Danaan

Dywanku Przygłupku mój jakieś kolejne analizy wystawisz czekam i tak już jesteś w tym bagnie zrobiłeś to, co sam radzisz innym nie robić już za późno dla ciebie na dobre rady tylko Nie korzystaj już ze schematów.

ocenił(a) serial na 1
The_Fallen

nie daj się wciągnąc w Jego gadkę, On trolluje i wciąga Ciebie w to samo a trollowanie przypisane jest Tobie. Pamiętaj, śmiecie omijasz albo zamiatasz i wyrzucasz.

rool72

/.

























KONIEC TEMATU!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 5
speedy179

po obejrzeniu całości też się zastanawiam ;/
pewnie dlatego że nie ma innych seriali o post-apo, kosmitach, itp. sci-fi

ocenił(a) serial na 1
speedy179

Jesteś jakimś debilem wtórnym, łazisz po tych filmach czy serialach i wszędzie wielkie Twoje NIE. Ogarnij się człeku, masochistą jesteś, ale dlatego że tracisz czas na umieszczenie posta na FW, tylko po co to? chcesz sobie nabić znaczną ilość postów? Czy może nic Cię już nie zadawala i wszędzie wtrącasz swoje trzy grosze. Jeżeli przez to czujesz sie lepiej, to poleca zdjąc gacie i pilnować ich.

ocenił(a) serial na 4
rool72

Nie będę się zniżał do Twojego bardzo niskiego poziomu i wchodził z Tobą w polemikę.
Kompletnie nie wiem o co Ci biega, w każdym razie odstaw to zielsko albo zmień lekarza.

ocenił(a) serial na 1
speedy179

Palisz głupa czy jesteś głupkiem? Odwracasz kota ogonem. I raczej to moja kwestia ta Twoja wypowiedź.

ocenił(a) serial na 4
rool72

Jakie żresz zielsko ?

rool72

CO POWIESZ NA MASOWA ORGIE SADO MASO? EKIPA JUZ J EST NA FORUM

ocenił(a) serial na 3
speedy179

To nie jest masochizm, to rodzaj lenistwa. Rzeczy tak bzdurne jak ten serial nie wymagają żadnego skupienia. Nie wymagają kompletnie żadnego zaangażowania ze strony widza. Nie trzeba się tu na niczym skupić, nie trzeba się nad niczym zastanowić, wystarczy włączyć i oglądać jednym okiem. Przy czym nie zawsze jest tak łatwo, bo nawał debilizmów w tym serialu jest tak duży, że grozi to atakiem uczucia silnego zażenowania. A to może zaboleć. Niemniej są ludzie, którzy potrafią się w takich sytuacjach znieczulać. Nazywamy to "wyłączaniem mózgu". Wyłączając mózg na czas seansu możemy przez to przebrnąć bez większego szwanku, bez bólu i nawet bez większego wstydu.

ocenił(a) serial na 4
per333

Może wyłączanie mózgu też jest jakimś rodzajem masochizmu ?

speedy179

LUBISZ OSTRO JAK CIE KOBIETA LEJE PO PYSKU WIAZE RECE I OSTRO BIERZE JAK CORE KORYNTU ?

ocenił(a) serial na 5
speedy179

no niestety zrąbało sie od kiedy weszła ta szkoła hitlerjunge,miałem nadzieje ze chociaz zakończa serial jakos fajnie ale niestety tez dali dupy

ocenił(a) serial na 1
speedy179

Gdyby nie głowna postać tego serialu - Tom Mason oraz Jego położnicy Anne Glass, serial byłby świetny. Nie że nie lubię aktorów, ale tych postaci. tom dobrze wyglądał jeszcze przez dwa pierwsze sezony, potem już stoczył się, jak to lubią amerykanie kreować główne postacie, na wzór kilku cech opierających się, na uczuciach ludzkich. postacie serialu godne uwagi to: John Pope i Ben Mason, potem Daniel Weaver i kilka które zdążyły zginąć.

speedy179

Ten serial to totalna padaka. Dawno tak się nie nudziłem oglądając takie gówno. Powinni go zakończyć na drugim odcinku, seriale które można by rozwijać na 10 sezonów kończą żywot na drugim bądź pierwszym sezonie. A to coś ma już 5 sezonów i ciągle to samo, chodzenie szukanie chu.a do du.y fabuła rodem z na wspólnej i gra aktorska z teletubisiów.

ocenił(a) serial na 5
speedy179

Sam tak ślęczałem w nocy i gapiłem się w ekran. Patrzę, patrzę, patrzę... i nic. Tu i tam jakaś scena. A mi już kleją się oczy. Zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz!!!

I jeszcze jedno:
- Ludzie, ogarnijcie się, i nie róbcie piany Shitstormu. To tylko przeciętny serial.

speedy179

Uwielbiam sci-fi, miałam nadzieję na dobry, wciągający serial, ale niesetty :/ Żałuję, bo sam pomysł miał potencjał. Po kilku odcinkach już nie oglądam.

speedy179

Może dlatego że wciąż czekamy na dobry serial SF. Wciąż mamy nadzieje że w końcu coś drgnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones