PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95058}

X-Men: Ewolucja

X-Men: Evolution
7,8 8 534
oceny
7,8 10 1 8534
X Men: Ewolucja
powrót do forum serialu X-Men: Ewolucja

Moim był, jest, zawsze będzie Gambit. Tutaj jest go trochę mało, ale ta kreskówka ma coś w sobie, że nawet
jak mnie w tym aspekcie zawiodła, to jednak oglądałam to tysiąckroć i nigdy się nie nudziłam. ;)
A jaki jest Wasz ulubiony mutant?

ocenił(a) serial na 8
WhenTheDarknessComes

Temat trochę stary, ale odpowiem, bo widzę że nikt się o to nie pokusił jak na razie :) Ja właśnie jestem w trakcie odświeżania sobie Ewolucji, która była jednym z moich ulubionych seriali dzieciństwa. Ulubiony mutant? Zdecydowanie Rogue (Ruda). Najbardziej ją lubiłem jako dzieciak i teraz w sumie też tak uważam. Drugi chyba Kurt albo Logan. Ale Gambit też jest spoko :P

ocenił(a) serial na 8
Draxi

Bywały starsze tematy, na które nikt nigdy nie odpowiedział, ale dzięki, że Ty odpowiedziałeś. xD Ruda fajna, owszem, ale wolę ją w TAS. Ale tutaj Kurt i Logan też są świetni.

Draxi

Oj bywały starsze tematy kolego. :P

ocenił(a) serial na 8
Heller1304

Wiem, że bywały, ale ten był na wierzchu, nie kopałem w tych naprawdę starych. Ot taki luźny komentarz, a wszyscy się czepiają :P

Draxi

Ogólnie ten komentarz kierowany był z początku do użytkownika WhenTheDarknessComes (kur*a! Nie dało się dłuższego nicku wymyślić??) ale jakoś tak wyszło przez przypadek, że kliknąłem odp. w twoim poście.:P

ocenił(a) serial na 8
Heller1304

Koleżanko* jeśli to było do mnie. ;)
Draxi, ja się nie czepiam. :D

WhenTheDarknessComes

Dobrze już dobrze, Kożelanko. :P

ocenił(a) serial na 9
WhenTheDarknessComes

Ogólnie uwielbiam Magneto i Wolverina, a w tej serii bardzo przypadli mi do gustu przeciwnicy X-menów, np. Toby, Lance czy Pietro, zaś z samych X-menów Kurt i Rouge. Początkowo lubiłem też Kitty, ale gdy z czasem przekonałem się że jest typową amerykańską nastolatką (tylko, że szczupłą), jakoś przestałem ją lubić.
Ze starszych X-menów lubiłem jeszcze Gambita i Rudą.

WhenTheDarknessComes

Rouge i Nightcrawler :D Toad też świetny ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones