PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706726}

Young & Hungry

7,0 2 472
oceny
7,0 10 1 2472
Young & Hungry
powrót do forum serialu Young & Hungry

Fajnie się zapowiada :)

ocenił(a) serial na 6
sunglasses0

Moim zdaniem, dość słaby pierwszy odcinek. Zobaczymy jednak jak to wszystko się rozwinie ;)

sunglasses0

zgadzam się, teraz pozostaje czekać na kolejne odcinki :-)

sunglasses0

Dla mnie, nie był on wcale śmieszny, ale poczekamy i zobaczymy, może się jeszcze rozkręci.

sunglasses0

Jestem po dwóch odcinkach, szczerze mówiąc spodziewałam się czegoś lepszego. No ale jak wyżej, może się rozkręci.. :)

Vesale

a sluchajcie ... ktoś to tłumaczy, sa napisy?

LuiKa

Z tego co wiem to napisy są tylko do pierwszego odcinka. Ja osobiście jednak wole oglądać po angielsku z angielskimi napisami. Zawsze to jakaś nauka :P

ocenił(a) serial na 6
sunglasses0

Jestem po drugim i ostatnim odcinku.
Dawno nie trafiłam na tak słaby serial komediowy (?). Fatalni aktorzy, słabe dialogi i brak zabawnych scen - to zdecydowanie nie jest to czego szukam w sitcomach.

ogonekcyferka

A ja tam się uśmiałam, całkiem przyjemny i odmóżdżający serialik :D Gra aktorska faktycznie nie powala, ale za to na brak zabawnych scen nie narzekałam.

ogonekcyferka

Ogonekcyferka, naprawdę? Chyba 2 seriale na krzyż widziałeś ;-)

ocenił(a) serial na 6
liveq

Fakt, nie oglądam zbyt wielu seriali komediowych, aczkolwiek kilkanaście by się nazbierało.
Uważam, że ten jest jednym z gorszych w swojej kategorii (chociaż obejrzałam kiedyś jeden odcinek Nie zadzieraj z zołzą spod 23 i to dopiero było fatalne!), ale może wymienisz mi jakieś gorsze?

ocenił(a) serial na 5
ogonekcyferka

Nie będę jakoś zaciekle bronić tego serialu, bo to nic specjalnego, ale bez przesady, nie jest tak źle. W pilocie aktorstwo i żarty były jakieś takie sztuczne, wymuszone, ale potem się poprawiło. Może i dowcip bez polotu, ale na uśmiech tu i tam starczy, Co do gorszych komediowych to faktycznie Zołza była kiepska, no i dla mnie osobiście Jess i chłopaki (ang. New Girl) to zwyczajna żenada.

sunglasses0

Moim zdaniem świetny serial. Dla mnie całkiem zabawny. Dobrze dobrana obsada.

ocenił(a) serial na 9
sunglasses0

TeamCooper czy TeamJosh? :))

jasionka

Josh :)

jasionka

do połowy ostatniego odcinka było TeamJosh, teraz nie wiem ;P

ocenił(a) serial na 9
Melanie_31

ja też już nie wiem. :(

jasionka

teamCooper ! :3

ocenił(a) serial na 9
BlueHipsta

zdecydowanie on !

ocenił(a) serial na 7
jasionka

TeamJosh ;D

ocenił(a) serial na 9
jasionka

TeamJosh :D

ocenił(a) serial na 7
jasionka

TeamJosh :D oby był 2 sezon

ocenił(a) serial na 8
jasionka

TeamJosh!

ocenił(a) serial na 6
jasionka

Cooper cały czas :D

ocenił(a) serial na 10
jasionka

Cooper lubię go ale się wkurzyłem jak w drzwi zapukał on a nie Josh, a już myślałem że to on, później oni się całują a ten ja w Pretty Woman był za oknem z kwaitami, to takie romantyczne. Zawsze wszystko musi się spieprzyć, jak nie w 1 sezonie była Caroline to w 2 sezonie będzie Cooper :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones