PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=152990}

Złodziejka

Fingersmith
7,5 4 937
ocen
7,5 10 1 4937
Złodziejka
powrót do forum serialu Złodziejka

Obie panie zagrały jak dla mnie cacy w tym filmie... A waszym zdaniem która postać się
bardziej podobała: Maud czy Sue?

ocenił(a) serial na 5
_AGENT_NSA_

mnie zdecydowanie Maud, jej gra była oszczędniejsza i przez to robiłą przynajmniej na mnie o wiele mocniejsze wrażenie, do tego ma znacznie szerszy repertuar gestów, min, tonów głosu. Sally Hawkins ma taką manierę "na indyka", trzęsie się przesadnie i wysapuje z siebie słowa, że niby w uniesieniu/zdenerwowaniu/niepotrzebne skreślić, i moim zdaniem strasznie z tym przesadza. w "Persuasions" było to samo, dziwny nawyk.

ocenił(a) serial na 8
_AGENT_NSA_

Mi się bardziej podobała postać Maud.

ocenił(a) serial na 10
_AGENT_NSA_

Hmmm, uważam, iż obie aktorki wcieliły się niemal idealnie w odgrywane przez nie role. Z mojego punktu widzenia uważam, że a) jako postać (i z filmu i książki) na piedestale postawiłabym Sue, gdyż była zdecydowanie barwniejszą postacią, złodziejką, która musiała się jakoś utrzymywać i radziła sobie z tym doskonale, b) jako grę aktorską, to nie umiem równoznacznie stwierdzić, która była lepsza. Tak jak napisała Tissaia - Sally ma taki nawyk, ale... wpasowało się w film.

aklerre

Maud

ocenił(a) serial na 8
aklerre

Zgadzam się, że obie panie świetnie odzwierciedliły książkowe postacie. Sally Hawkins właśnie dzięki swoim "nawykom" wypadła w roli Sue wyśmienicie, a Maud, cóż po prostu klasa :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones