Z Archiwum X
powrót do forum 9 sezonu

Sezon 9 w TV

ocenił(a) serial na 9

Od jakiegoś czasu jak wiemy na Polsacie emitowany jest (po raz pierwszy z tego co wiem) 8 sezon X Files. Czy ktoś się orientuje czy Polsat ma prawa do sezonu 9 czy zamierza go wyemitować? Sezon 8 oglądam już po raz trzeci (wcześniej dwa razy na TVP2 ;D ) i chętnie bym w końcu zobaczył sezon 9 (którego jeszcze nie widziałem).

A jeśli nie Polsat to może TVP? Pamiętam że dawniej X Files najpierw emitowali na TVP a dopiero później Polsat wykupił (tak też było z 8 sezonem).

Z góry dzięki za info ;)

ocenił(a) serial na 10
HuntMocy

Szczerze wątpię w 9 sezon na Polscacie - z tego co wiem prawa należą do TVP 2, która swego czasu zapowiedziała, że nie ma sznas na wyemitowanie sezonu przed końcem roku 2007. Było to jednak wieki temu. Polecam spróbowac napisać maile do szefostwa Polsatu, bądź TVP 2 (można spróbować), co by się czegoś dowiedzieć.

Osobiście nie widzę lepszego momentu na emisję 9 sezonu niż teraz po zakończeniu ósmej, przy okazji zainteresowania kolekcją, przy okazji pierwszych newsów o nowym filmie. Póki znowu popyt na iksfajle odżył i trzeba kuc żelazo, póki gorąco.

Grifter

To może zalejemy Polsat i TVP2 mailami z prośba o 9 sezon? Tylko przydałoby się żeby w krótkim czasie tłumy do nich napisały :P

użytkownik usunięty
HuntMocy

Z tego co ja wiem i pamiętam to 8 sezon leci już drugi raz, po raz pierwszy na polsacie.

8 sezon był dwa razy na TVP2 (raz w jakieś wakacje, chyba dwa lata temu, ale dokładnie nie pamiętam :P)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones