PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=713334}

Z Nation

6,7 10 778
ocen
6,7 10 1 10778
Z Nation
powrót do forum serialu Z Nation

Z Nation = zombie,horror,flaki,krew,akcja,humor...
Walking dead = dramat obyczajowy,dylematy społeczne,poprawność polityczna...

baron.darkroom

No i? O co pytasz lub o czym chciałbyś dyskutować, bo z Twojego postu nic nie wynika.

użytkownik usunięty
perun_6

Ogólnie to Z nation jest podobne do Zombilandu

ocenił(a) serial na 7
perun_6

To było stwierdzenie geniuszu :D

baron.darkroom

to załuje ze dopiero ogarnalem ten serial.Sa jeszcze jakieś tego typu seriale?

użytkownik usunięty
Eazy96

Podesłać ci link to obejrzysz do 8 odcinka 2 sezonu

podeślij

użytkownik usunięty
Eazy96

http://alltube.tv/z-nation-z-nation-znation/odcinek-8/odcinek-8-sezon-2/29786#! i 10 odcinek tylko że po angielsku http://alltube.tv/z-nation-z-nation-znation/odcinek-10/odcinek-10-sezon-2/30415# !

ocenił(a) serial na 7
baron.darkroom

Boring Dead, dobre :D

baron.darkroom

Ale wiesz, że The Walking Dead jest właśnie o ludziach, a nie o sztywnych? Przez tę niewiedzę właśnie wielu się zgarsza do TWD, bo twierdzi, że wieje nudą. Jak się nastawia na całodobową sieczkę w "dramacie obyczajowym" to nie dziwota ;)

ocenił(a) serial na 7
Nefiaty

Tewóde to dosłownie dramat.

Tortuga033

Dramat obyczajowy z papierowymi do bólu postaciami nie jest niczym ciekawym. Ogląda się to jak Modę na Sukces.

ocenił(a) serial na 1
Mircoss

mów za siebie :) twd ma taaką widownie ze zdjada 10 krotnie to coś zwane z -stration :) życze z całego serca aby z -sratnion zeszedł z anteny ! aby nie opłacało się robić tego pseudo humorystycznego chłamu :)

mateuszz27

A ja życzę ci z całego serca żebyś nauczył się pisać dzbanie.

ocenił(a) serial na 1
Andeddu

Pfff wysilać na jakimś portalu fanatyków serialu sie nie muszę ? Dostałeś przekaz? Wszystko jasne :)

mateuszz27

Mhm, spuść wodę jak skończysz.

ocenił(a) serial na 10
ocenił(a) serial na 1
mateuszz27

Brawo.Też rzygałem z nudów.

mateuszz27

Masakra... masz ołtarz TWD wybudowany w domu? Tak samo jak gra o tron ten serial idzie w dóółł.....mmmaxxx... nudaaa....ale tak to jest jak sie odchodzi z oryginalnego scenariusza i reżyser zaczyna robic sieczke...

baron.darkroom

gdzie ty widziałeś w Z Nation krew, flaki i horror? To są główne cechy TWD obok wypisanych. Przez cały 1 sezon Z Nation nie poczułem żadnego napięcia a jedyna scena rodem z horroru miała miejsce w odcinku w którym zginął Garnett - tuż przed jego śmiercią uciekali z budynku i z jednej strony mieli zablokowane drzwi a z drugiej zombich.
Generalnie z obiema produkcjami warto się zapoznać bo przekładając na sztukę Z nation to przykład surrealizmu a TWD realizmu - są tak różne że każdy miłośnik gatunku znajdzie coś dla siebie w jednej z nich a niekoniecznie pokocha oba:)

ocenił(a) serial na 1
Darq85

dokładnie to są poprostu fanaboje z-sration :) a tortuga i reszta fanabojów widzi w tym bóg wie co :D

ocenił(a) serial na 4
baron.darkroom

Dlatego Walking Dead jest lepszym serialem.
Poprawność polityczna?

skalp_el

Z pewnością miał na myśli normalność, której wymóg we współczesnym społeczeństwie nazywany jest przez konserwatystów poprawnością polityczną, bo tak bardzo boli ich dupsko, że świat nie jest czarno-biały ;-).

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 1
baron.darkroom

żal komentować, koledzy ci wyjasnili już wszystko , a teraz zamilcz :)

mateuszz27

Ziomek jesteś takim fanboyem TWD, że aż głowa mała, nie możesz przeżyć tego, że ktoś inny woli inny serial i powie coś negatywnego o Twoim ulubionym, co ty w ogóle robisz w recenzjach serialu Z nation, aby chwalić i bronić TWD to głupota, widać jak nie możesz tego przeboleć, że aż musisz bronić swojego serialu, w komentarzach, którego jego nie dotyczą :D

ocenił(a) serial na 1
waldek6910

Bo tacy ludzie tylko prowokują. Przyjdzie taki jeden i powie, a w z nation jest krew i flaki ,a w twd nie ma ! Trzeba tępić to owadctwo !

ocenił(a) serial na 10
mateuszz27

Ale taki jeden czy drugi pisze to na forum Z-Nation, nie TWD...
Szczerze mówiąc, co do TWD to przeszedłem drogę od miłości do totalnego znudzenia i schematyzmu, ale ja nie o tym. Po prostu dziwi mnie to, że masz tak smutne życie, że musisz wchodzić tutaj tylko po to by się pokłócić i krytykować fakt, że ktoś może, OLABOGA, mieć inny gust niż Ty...

ocenił(a) serial na 1
Dexterek447

Zycie mam ok, takich ludzi bym poprostu zdeptal ;)

ocenił(a) serial na 10
mateuszz27

Powodzenia w takim razie w Twoim ok życiu :)

ocenił(a) serial na 1
waldek6910

Walduś, a nie zastanowiło cię, że być może jesteś skończonym kretynem i porównujesz knota pt. ZN, do kapitalnego serialu pt. TWD? (Bez obrazy, Jełopie, pytam tylko.)

baron.darkroom

Aż musiałem się zalogować - obejrzałem TWD, jestem po pierwszym sezonie Z-nation. Jak w ogóle można porównywać te dwa seriale?:D Czerwona Róża i Krzyk vs Straszny Film? Oba seriale są genialne, oba są inne. I do kłócących się kolegów - znajdźcie sobie kobietę, albo idźcie zrobić serię na worku ;)

ocenił(a) serial na 8
noobie89

Dokładnie, TWD można porównywać sobie do FTWD a nie do Z nation.

ocenił(a) serial na 1
baron.darkroom

Humor? Chyba dla debili.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones