Z Nation (2014-2018)
Z Nation: Sezon 1 Z Nation Sezon 1, Odcinek 13
Odcinek Z Nation (2014-2018)

Doktor od umarlaków

Doctor of the Dead 42m
7,6 407
ocen
7,6 10 1 407
Z Nation
powrót do forum s1e13

Odcinek 1x13

ocenił(a) serial na 5

Finałowy odcinek ma taki sam poziom jak poprzednie odcinki?

ocenił(a) serial na 5
Merle_Dixon

Szczerze mówiąc po obejrzeniu ostatniego odcinka w końcu nie mogę się doczekać na kolejne! Serial co prawda zaczął średnio i ludzie nie dawali mu szans, ale niech teraz żałują ci, którzy nie dotrwali do końca :)
Najbardziej interesuje mnie nowy wygląd Murphyego, normalnie niczym wąż, który ściągnął skórę :) Jego przemiana na poziomie psychiki była świetna, z bojącego się własnego cienia stał się po prostu dupkiem, który potrafi już sam przetrwać. Co prawda za sprawą szczepionki bo jakby jej w sobie nie miał to pewnie by dalej był z niego chicken xD
Czy wszyscy przeżyją atak rakiet? Wydaje mi się że koleś z NASA nie za bardzo, ale resztę na pewno ponownie ujrzymy. Zastanawia mnie tylko na czym opierać się będzie dalsza fabuła.
Serial może nie zbyt wysokich polotów, ale należący do tych, które naprawdę potrafią z czasem rozwinąć swoje skrzydła :)

ocenił(a) serial na 8
Haoska

Citizen z byl wkur.. poza tym obecnie jest całkowicie niepotrzebny. Żył sobie w bezpieczenej oazie, a tu nagle puk. Swoją drogą strasznie to nie logiczne. Dlaczego skażenie doprowadziło do użycia rakiety jądrowej w ośrodek NSA na antarktyce?

ocenił(a) serial na 5
Haoska

Nie wiem jakim cudem mają przeżyć wybuch atomówki, uciekając samochodem na 2 minuty przed wybuchem?Więc raczej 2 sezonu na całe szczęście nie zobaczymy;)

ocenił(a) serial na 9
pokemon227

Na całe szczescie zobaczymy:)

ocenił(a) serial na 5
monomono

Najlepsze i tak były zombi na viagrze:)

ocenił(a) serial na 9
pokemon227

to była najlepsza scena:P

ocenił(a) serial na 5
pokemon227

Prawdopodobnie w rakietach nawet bomb nie ma, ale to tylko moja nadzieja :)

pokemon227

przecież to fikcja, wszystko jest możliwe...

ocenił(a) serial na 5
Firxenow

Wiadomo ale nawet w filmie o elfach i krasnoludach, pewne granice zdrowego rozsądku trzeba zachować.Ogólnie to bym nawet przyjął tą wersje o przetrwaniu wybuchu itp. gdyby twórcy nie mieszali komedii z pseudo dramatem.

pokemon227

W Walking Dead jak wybuchało laboratorium zdaje się z podobnych powodów co tutaj, to wybuch nie był taż taki wielki. W sensie, że bohaterowie ukryli się w samochodach zaparkowanych niedaleko wejścia. Może ten Obywatel Z trochę przesadził z tą atomówką, może to po prostu zwykłe bomby są :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones