Z Nation (2014-2018)
Z Nation: Sezon 3 Z Nation Sezon 3, Odcinek 10
Odcinek Z Nation (2014-2018)

Tak szybko rosną

They Grow Up So Quickly 42m
7,3 171
ocen
7,3 10 1 171
Z Nation
powrót do forum s3e10

S03E10

ocenił(a) serial na 10

W zasadzie jak dla mnie, to taki odcinek zapychacz. Najsłabszy odcinek do tej pory.

Cały odcinek kręci się wokół Lucy, zabawianiu jej, budowaniu zaufania u niej by móc ją zabrać jako wiarygodni opiekunowie.

A na koniec Łysy z Brazzers zabiera ją jako kartę przetargową by wymusić poddanie się Murphiego.

W międzyczasie trwa pranie mózgu Tysiakowi by mieć pewność, że będzie oddany i posłuszny Murphiemu.

ocenił(a) serial na 10

TWD psuło sie wraz z rosnącym budżetem. Pierwszy sezon był ekstra, potem juz management wymuszał konkretne rozwiązania - jak to zrobić, żeby rozciągnąć sezon z 8 to 18 odcinków? Oglądalnośc nam spada, uśmierćmy kogoś, potem się pomyśli co dalej. Bleee.... I ludzi trzyma kasa, choć pasji nie mają juz chyba ani aktorzy, ani scenarzyści ani reżyserzy, za to każdy chce uszczknąć kawał tortu dla siebie.
W ZN od razu będzie widać jak coś się zmieni. Póki co widzę pomysł i potencjał na 4 sezon. Potem może się rozwlec, chyba, że mają naprawdę przemyślany scenariusz tworzący zamkniętą całość. Coż to by była za odmiana! Królestwo za serial, który się zacznie i skończy z sensem a nie zapchajdziurą na odwal. Takie marzenie...

Tortuga033

Awwwww, dokładnie, densy jak z Pulp Fiction :D

Ja myślałam, że Lucy będzie pain in the ass, małe, wredne, pyskate i wkurzające, słowem - nieodrodna córeczka tatusia ;D A tu takie sympatyczne dziewczątko. Tak sobie myślę, że jej niekoniecznie mogą przypaść do gustu metody Murphy'ego, zwłaszcza jeśli będzie próbował wykończyć jej nowych przyjaciół. Robi się coraz ciekawiej :D

Skąd wiesz, że ręka nie ma jakiś ukrytych opcji. Strzelanie laserem, miotanie strzałek, generowanie pola elektromagnetycznego... Bond nie takie zabawki miewał, a wiadomo, że Koksu jest wart million Bondów :D

ocenił(a) serial na 7
TorZireael

Też miałam obawy jak taki dziecioczek sobie da rady, ale dała radę i to z nawiązką :D Obawiam się tylko, że teraz jak zrobili z niej nastolatkę, to właśnie przestanie być taka urocza, tylko się zrobi z niej pyskata gimbuska targana burzo hormonów :v
Możliwe że będzie konflikt światopoglądowy, byłoby ciekawie.

Tortuga033

Meh, gimbuski to ja nie chcę :/ Nieoczekiwanie zaczęłam kibicować tej postaci i niech tak zostanie.

ocenił(a) serial na 7
TorZireael

Żodyn nie chce, ŻODYN!

ocenił(a) serial na 10
TorZireael

Ale jako córeczka tatusia może nieźle zmanipulować Murphyego. Byle nie zepsuli tej postaci... Zapowiada się super.

ocenił(a) serial na 10
szamanka82

"może nieźle zmanipulować Murphyego" - To raczej kwestia czasu. Ona już pokazała w drugim sezonie po narodzinach, że ma większą moc władania zombiakami niż jej tata.

Teraz jak się dusiła, to kontrolowała jego uczucia, czuł to samo co ona.

Nie zdziwię się jak Murphy będzie w pełni kontrolowany przez własną córkę. Będzie jej groził, to Lucy sprawi myślami by zaczął się dusić i zwijać z bólu.

Ciekawie się zapowiadają dalsze losy Z Nation.

ocenił(a) serial na 10
Tortuga033

Doktorek to moja ulubiona postać w tym serialu. Mam nadzieję, że nie zginie zbyt szybko. Taki starszy pan psychiatra z luzackim podejściem do życia :D.

Sam fakt, że był psychiatrą przed nastaniem Apokalipsy działa na jego korzyść bo wie jak przekonywać ludzi na swoją korzyść. Wie kiedy jest źle.

Zachowanie Murphiego po tym jak się Lucy dusiła niekoniecznie oznacza, że zginie jak ona zginie. Mam wrażenie, że to jest raczej taka więź między nimi, która mówi im o tym, że któreś z nich ma problem. Zwłaszcza, że ona jeszcze jest młoda, to może nie panować nad tą więzią.

Nie zdziwię się jak ona będzie mogła kontrolować Murphiego. Pamiętasz jak kontrolowała zombiaki w tej stodole zaraz po urodzeniu? Murphy nic nie mógł zrobić by je powstrzymać bo to ona nimi kierowała.

A co do rozwoju Lucy, to jej rodzice mówili, że rozwija się szybciej niż jej rówieśnicy. Szczególnie w tym miejscu (w domu i wokół domu). Czyli faktycznie może chodzić o emocje, które sprawiają, że rozwija się szybciej.


ocenił(a) serial na 7
mwittmann

"Nie zdziwię się jak ona będzie mogła kontrolować Murphiego. Pamiętasz jak kontrolowała zombiaki w tej stodole zaraz po urodzeniu? Murphy nic nie mógł zrobić by je powstrzymać bo to ona nimi kierowała."

Szczerze powiedziawszy to nie pamiętam :D
Ale jeśli jest tak jak piszesz, że ona będzie posiadać większe moce niż tatuś i będzie go mogła kontrolować, to będzie grubo. Pytanie wtedy jak Murphy będzie do tego podchodził.

mwittmann

Gdzie mogę ten odcinek obejrzeć z napisami?

ocenił(a) serial na 10
aturi

Napisy Opensubtitles tam są napisy ode mnie jak poszukasz w Z Nation
Film na -> ii tv pl - wybierz odcinek + ORYGINAŁ karta i OPENLOAD z listy.

Jak odpalisz film, to w playerze masz na dole możliwość wrzucenia napisów SRT, które pobierzesz z Opensubtitles.

Miłego oglądania.

mwittmann

Dziękuję. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones