Z Nation (2014-2018)
Z Nation: Sezon 3 Z Nation Sezon 3, Odcinek 3
Odcinek Z Nation (2014-2018)

Cud Murphy’ego

Murphy's Miracle 43m
7,5 196
ocen
7,5 10 1 196
Z Nation
powrót do forum s3e3

That mailman licked the wrong staaaaamp... :D

No i jak nowy odcinek?

Co do mnie - bardzo fajna dawka horrorku w postaci stukniętego mailmana - od dzisiaj zupełnie inaczej będę patrzeć na mojego osiedlowego listonosza :D Ciekawe, czy i jak zostanie wykorzystane info, że zombiaki "pamiętają" ostatnią rzecz jaką widziały przed śmiercią.

Do Murphy'ego jak widać już zaczynają uczęszczać pielgrzymki :D Strasznie mi się podoba ostateczne przejście Alvina na ciemną stronę mocy, no z przytupem jest prowadzona ta postać :D Ale za to okropnie, okropnie żal mi Tysiaka popylające z miotłą jako popychadło - na plus scena z rozkazem egzekucji Endersa. Widać, że 10K kmini jakby tu się wygrzebać z tego pożałowania godnego położenia, ale chyba za wiele nie wymyśli. Ciekawe, jak wytłumaczą, różnice w reakcjach poszczególnych osób na ugryzienie - specyfiką każdego organizmu? :D

Taka refleksja - aktorzy z Zetki są naprawdę w porządku. Może nie jakieś tuzy, ale dają radę i nierzadko lepiej niż gwiazdy i gwiazdeczki z o wiele bardziej uznanych seriali. No i ta Roberta i Addy... trzeba było Syfy, żeby stworzyć przyzwoite, nieżenujące "silne postaci kobiece". Błagam, niech ktoś dofinansuje "Zi" bo to naprawdę ma potencjał. Chociaż, może dofinansowane straciłoby swój urok?

TorZireael

Przydałoby się też dofinansować forum "Z Nation" na filmweb, bo ten temat widzę dopiero dzisiaj, a minęły już 2 dni od publikacji. Podobna historia jest z wpisami.

Co do serialu, to według mnie dofinansowali go w porównaniu z 1 sezonem. Nie może być aż tak świetnie - kicz jest tutaj bardzo ważny :)

Różna reakcja na ugryzienie jest ciekawa, ale też miejsce ugryzienia. Jakby się wstydził, że dziabnął Tysiaka. Ze strategicznego punktu widzenia, lepiej jakby gryzł tutaj, gdzie nie widać - nie wiadomo wtedy kto jest pod jego wpływem.

ocenił(a) serial na 8
TorZireael

Ogląda się bardzo miło, ja nie mogę się doczekać jak Citizen Z będzie leciał samolotem, bo najpewniej takie coś się wydarzy :D
I ci Eskimosi fajni są ;3

ocenił(a) serial na 7
TorZireael

Szczęście, że po pierwszym słabym epizodzie akcja wróciła na normalne tory. Nie wiem skąd ten płacz nad 10k (praktycznie się nawet nie zmienił po ugryzieniu bo i tak nic sensownego nie miał do powiedzenia), jak dla mnie to najbardziej bezpłciowa postać z gromadki, a zaraz za nią Addy.
Spodobała mnie się natomiast postać azjatyckiej naukowiec, nadała trochę oryginalności w grupie i swoją 'naukową bajerą' może dać się wykazać też innym.
Murphy jak dla mnie od początku jest najlepszą postacią i do tego najlepiej zagraną, jego uśmiech na koniec epizodu wyrobił identyczny na mojej twarzy, long live king Murphy :) Mam nadzieję, że dadzą mu się rozwinąć bardziej w roli władcy half-zombich, a drużyna Warren prędko go nie obali. Martwię się, że 10k jednak znajdzie jakieś siły żeby się zbuntować i pokrzyżować plany mojego ulubionego bohatera.
Ciekawe też czy długo zajmie Łysemu odszukanie Alvina, koksu w japonkach by był dobrym dodatkiem do jego armii.
Za to niezbyt interesuje mnie Citizen Z i jego losy, jak dla mnie mógł przepaść już w poprzednim sezonie, chociaż dzięki eskimosce nie jest tak najgorzej. Przydało by im się dostać jakoś do grupy Warren, wtedy konflikt eskimoska - Simon - Addy mógł by dodać sporo humoru do poczynań bohaterów.

Voltrex

Pytanie eskimoski "kim jest Addy?!" było bezcenne :)

Voltrex

Ciekawe, czy po 4 czwartym odcinku też powiesz, że 10K jest bezpłciowy :P

ocenił(a) serial na 7
TorZireael

Ta dziewczynka i ta akcja z bronią i Tysiakiem....Coś mi się widzi że Murphek zamiast niewolników, to sobie wyhoduje własnych X-Manów z super mocami i cały misterny plan w .... xD

Ogólnie odcinek (obejrzałam z ang napisami, bo ileż można czekać na polskie suby, tydzień to zdeczka przesada :roll:). Odcinek był w moim odczuciu niezły. No właśnie niezły. Jakoś poprzednie bardziej mi się podobały.

Murphy snuje plany o byciu królem i w sumie to jw.

Akcja z listonoszem z początku mi zalatywała ukrytą beką z Morgana z TEFÓTTE, a potem...no już mniej xD Nie żeby motyw był zły, ale jednak lepsze przygody mieli. No ale przynajmniej pozwolono coś przedsięwziąć Skośnookiej i mogła się trochę rozwinąć w tym odcinku.

Citizen Z za to sobie żyje niemal w sielance jeszcze trochę i zaliczy Eskimoskę. Nie do końca zrozumiałam przez angielskie suby, ale po co oni do tej bazy się wyprawili? Żeby nawiązać lepszą łączność czy jak? Mam nadzieje że ten wujek z ciotką przeżyją, bo jakby mieli zostać sami Citizen i Eskimoska, to jakoś tak....no z tym wujkami raźniej, no xD

Jestem ciekawa kiedy się pojawi Lucy.

Tortuga033

Do bazy wyprawili się w celu zdobycia żarła - po eskimoskich półkach ino wiatr hulał, a Amerykańce miały zapas kotletów na najbliższe dziesięciolecie :)

Ha, ja bym się nie zdziwiła, gdyby Murphy naprawdę wyprodukował armię M-men xD Przecież oni uwielbiają robić sobie bekę z popkultury :D

Ja się tej Lucy trochę boję xD Ona jest obleśna nawet jak na standardy serialu o zombie xD

ocenił(a) serial na 7
TorZireael

Dzięki, nie wiem jak ja to oglądałam xDD

Też by mnie to nie zdziwiło i w sumie było by to całkiem fajny motyw.

Mówiąc uczciwie, to już nie bardzo pamiętam jak ona wyglądała xD To znaczy jak już podrosła, bo jako niemowlę, to była creepy i reakcje reszty pokrywały się z moimi :D

ocenił(a) serial na 10
Tortuga033

Lucy szybciej rośnie. Wg tego co zdradzili twórcy, pojawi się już niedługo jako całkiem duża panna. Pozostaje czekać co wyniknie z mocy kontroli umysłów z nastoletnim buntem i burzą hormonów. ;-)

szamanka82

Romansik z 10K? :D Miłość w czasach zarazy? Romeo i Julia zombie-apokalipsy?
Oglądałabym xD

ocenił(a) serial na 10
TorZireael

O jaaaa... Biorąc pod uwagę uczucia jakimi darzy 10K Murphyego to byłby niezły strzał... Ale chyba nie życzyłabym takiego losu Tysiakowi.... Ojjj... Nie...

szamanka82

A skąd wiesz czy Lucy się nie wylaszczyła? :D

ocenił(a) serial na 10
TorZireael

Oj, no nie wątpię, że się wylaszczyła

ocenił(a) serial na 10
TorZireael

Ale wiedząc, że to pół-zombie.... Zawsze może go ugryźć

szamanka82

Wydaje mi się, że 10K jako napalony nastolatek może być otwarty na eksperymenty :P

ocenił(a) serial na 10
TorZireael

To byłby dopiero eksperyment..... Lucy już jako ta kilkulatka była urocza, ma zresztą po kim. 10K wzbudza we mnie matczyne instynkty (wstyd się przyznać!) Może stąd troska, żeby nic przykrego go nie spotkało

ocenił(a) serial na 8
Tortuga033

A oglądasz na jakiejś angielskiej stronie? Jak tak to napisz jak się nazywa, bo ja mam problem ze znalezieniem, dopiero teraz 3 odcinek obejrzałem...

ocenił(a) serial na 7
MrAnderson101

Oglądam na komputerze, uprzednio wypożyczając z wypożyczalni, If you know what I mean :)

ocenił(a) serial na 8
Tortuga033

I don't know rly, jeśli o torrenty chodzi to pisz od razu :D
Ja generalnie na streamujących czyli CDA itd, ale nie mogę znaleźć najnowszego...

ocenił(a) serial na 7
MrAnderson101

yep, jezdę piratem :D
Na Zatoce jest najnowszy.

ocenił(a) serial na 10
MrAnderson101

4 odcinek jest na tvseries. Na priv napisze.

ocenił(a) serial na 6
szamanka82

4 odcinek,po polsku?

ocenił(a) serial na 10
Mites

Niestety póki co tylko po angielsku

ocenił(a) serial na 7
Mites

Niestety, ale praktycznie poza Hatakami nikt tego serialu nie tłumaczy :c

ocenił(a) serial na 8
TorZireael

Pytanie... co to za muza na końcu tego odcinka ? bo nigdzie nie mogę znaleźć :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones